כל הפרויקטים
בטבע שלי
הפרויקט של
בטבע שלי
"בטבע שלי" – הסופר-מרקט האינטרנטי החברתי-טבעוני הראשון בארץ! מיזם חברתי-טבעוני מהשורש עד לקצות העלים!
103%
190,498
מתוך 185,000
0
נותרו
1030
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/07/2016

עמדנו ביעד! :)

תודה רבה ל-1030 התומכים, ולאחרים שלא הספיקו!

מוזמנים לעקוב אחר ההתקדמות שלנו בפייסבוק - בקישור.

תראו את הפרסומת שלנו:

ראשית - שני הפרוייקטים קמו כדי לקדם את הטבעונות! בעוד אנחנו מתמקדים ומתמחים במוצרי מזון וצריכה, VegaMarket מציעים לטבעונים ובעלי עסקים פלטפורמת מכירות וקניות למוצרים שאינם מכילים רכיבים מהחי. לאו דווקא מזון. שני המיזמים משלימים אחד את השני! :)


כ-300 מוצרים טבעוניים לפי קטגוריות: תחליפי בשר, תחליפי חלב וגבינות לסוגיהם, חומרי גלם, ירקות ופירות טריים, דגנים וקטניות, רטבים, מוצרים דיאטטים וללא סוכר, שימורים, שתיה ועוד. סופר-מרקט טבעוני מלא! בנוסף, ישנה מחלקה עם מגוון רחב של מוצרים ללא גלוטן!


מוצרים שקשה למצוא ולהשיג בחנויות? מוצרים שהמחירים עליהם אבסורדים? ספרו לנו עליהם! אנחנו נדאג לעשות את מירב המאמצים כדי להביא לכם אותם במחירים שלנו - מחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק ועד הבית! לא משנה איפה אתם גרים...


אנחנו תומר ועמית, סטודנטים וטבעונים ותיקים. הרעיון למיזם צץ לאחר תסכול ממושך ממחירי המוצרים הטבעוניים והללא גלוטן וסוכר. מוצרי המזון הבסיסיים האלו מותגו שלא בצדק כמותרות יוקרתית, ומתומחרים בהתאם. בפועל מי שסובל מכך הם אנחנו - הטבעונים, הרגישים לגלוטן וחולי הסכרת.

מתוך כך נולד הרעיון ל"בטבע שלי". הרעיון פותח במשך כחצי שנה בליווי יועצים שונים, בכדי להבטיח את זכות קיומו לאורך זמן. הבנו שדרושים לנו 185,000 ש"ח בכדי להקים את "בטבע שלי" ולספק לכם מגוון עצום של מוצרים עד הבית לכל הארץ! במידה ונעבור את סכום הגיוס, הכסף ישמש לשיפור השירות והגדלת המלאי המוצע, ייבוא מוצרים מחו"ל שלא קיימים בישראל במחירים שהם כמעט עלות!1) בחרו באחת ממדרגות התמיכה השוות שלנו, ועזרו לנו לגייס את הכסף לצורך ההקמה.

2) כנסו לפייסבוק שלנו –עשו לנו לייק, שתפו את הפוסטים שלנו, הפיצו בקבוצות וספרו לכולם!

3)  שלחו לנו הודעה דרך ההד-סטארט או הפייסבוק אם תרצו לעזור בדברים נוספים או לקיים איתנו שיתוף פעולה עתידי. כל עזרה תתקבל בברכה!

יחד אתכם נוכל להגשים את החלום לתת חזרה לסביבה שלנו – כי זה בטבע שלנו!

משלוחים יבשים – כל הארץ ללא יוצא מן הכלל! 

משלוחים הדורשים קירור- כל הארץ מבאר שבע בדרום עד לחיפה בצפון ללא מינימום הזמנה! בדגש על גוש דן. משלוחים לאזורים מרוחקים יותר יתאפשרו בתיאומים מיוחדים ובמינימום הזמנה. אנחנו עובדים על להרחיב את הפעילות לכל הארץ ללא יוצא מן הכלל.

עשו לנו לייק בפייסבוק! :)רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.