כל הפרויקטים
Effigy Abra&Cadabra
הפרויקט של
The QUASI COMPANY
אברא וכדברא הם המיצב המרכזי של העיר הזמנית - מידברן 2016. שני אנשים הנישאים לגובה 18 מטר ומחזיקים את חדוות היצירה אשר שיאה - בשריפתה .
100%
25,005
מתוך 25,000
0
נותרו
203
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/07/2016

the fall
ilanit turgeman
waiting for the fire
משה עמית
Niv Shafran
after the fall
uri lavi

Dror ben naftaly


אברא וכדברא. האפיג'י של מידברן 2016

Sunset @ Midburn 2016 - Effigy Abra&Cadabra
ארי שיין

זריחת השקיעה. 

יצחק אנגלמן
איתני הטבע. 


יצירת האמנות שלנו: 

אברא וכדברא 

אברא וכדברא הן שתי דמויות אדם אשר ניצבו במרכז העיר הזמנית - המידברן. ביום השלישי לאירוע, אנשי המידברן התכנסו לטקס שריפת האפיג'י - רגע מרגש ועוצמתי. שריפה זו סימלה לרבים שחרור, התפתחות, וצמיחה רוחנית - השארנו מאחור כבלי עבר, ועתה - אנו פנויים ליצור אמת חדשה

                                                                                                                              

תהליך העבודה שלנו מדגיש את רוח המידברן חופש הביטוי והיצירה, מציאות שהיא גם מכילה וכמעט כל-יכולה

הפרוייקט דרש משאבים כלכליים רבים, ואנחנו צריכים את תמיכתכם     להמשיך ולברוא מציאות מתוך חלומות 

מי אנחנו??  קבוצת קואזי:

קבוצה קטנה התגבשה עם חלום וחזון. מהר מאוד צמח צוות של חברים מדהימים שנתנו מעצמם, מכוחם ומזמנם, והיוו את עמוד השדרה להגשמת החזון. בלעדיהם - כלום לא היה מתגשם. זהו פרויקט של חברה בריאה, השואפת ליצירה בשותפות, בשמחה, באהבה ובחברות. כך, קבוצת חברים מופלאים התחברו לימים ולילות של תכנון ובנייה. לא נציין פה את שמות כולם כי הרשימה כל כך ארוכה... אבל תודה לכם, כפול אינסוף...  

אז מה עם הכסף ? 

כל תמיכה מכם מופנת ישירות למימון הפרוייקט:  עלותו כ-90 אלף ש"ח.  

כל מי שנרתם לפרוייקט עשה זאת בהתנדבות מלאה. מאות ימי עבודה כבר נתרמו על ידי עשרות השותפים המופלאים שלנו. מכיוון שזהו המיצב המרכזי - עמותת מידברן העניקה לנו מימון בגובה של 65 אלף שקל. חסרים לנו 25 אלף שקלים, כדי לכסות את ההוצאות. 

אז איך אני יכול לעזור ?

פנקו את עצמכם, את החברים או המשפחה באחת מהתשורות המוצעות: יצירת אמנות  - קטנה או גדולה, שרשרת וחולצה מעוצבות ברוח היצירה, טיול, טיפול, או הרצאה וכבר לקחתם חלק חשוב ביצירה ובמימון - ועזרתם לנו המון. 

התשורות יחכו לכם אצלנו בתל אביב לאיסוף בתום הקמפיין. אם לא מתאפשר לכם להגיע, כתבו לנו - ונמצא פתרון: fegmidburn@gmail.comשוצי ולירון - זוג אמנים רב תחומיים- יוצרים יחד כ-3 שנים. 

באתר שלנו ניתן לראות - עבודות שעשינו יחד ולחוד 

עופר ביליק - אדריכל על-חלל, אשף תוכניות והדמיות.  

שחר פרטיג - מורה דרך ומספר סיפורים, איש של מילים ורעיונות.

מוזמנים לתת ב"לייק" - ולשמור על קשר רציף בדף הפייסבוק של הפרויקט.

עוד על יצירת אברא וכדברא:

אברא וכדברא (הם אדם וחווה) נבראו מהקסם, קסם המפגש בין אנשים. הפריה הדדית והשראה חברתית, לצד דיוק הצורה, המבנה והאנרגיה הבוקעת מן המפגש. התפתחות הקהילה והקשרים שבתוכה.

בנויים מקורי-קורות, עדינים ומדוייקות. אברא וכדברא נפגשים ובוראים את הזיגוטה: בוראים חיים ומציאות. את יצירתם הם יוצרים מאותם קורי קורות מהם הם עצמם עשויים. כך, מתוך הרעיונות, המחשבות והרגשות נולדים החיים ואינסוף האפשרויות שאיתם.

אך יצירתן מחייבת לא רק דייקנות עדינה, כהעתקת המידע הגנטי בזיגוטה, אלא גם חדוות יצירה ואהבה, גמישות ועירנות, התחשבות בסביבה ובמה שקורה ברגע הזה.

והזיגוטה (היא התא הראשון של כל יצור חי)  -  לה כבר יש חיים משלה, והיא תתפתח ותפרח, תפיץ את אור החיים שכבר פועם בתוכה וחודר אל לב הצופה. משם, יכולה הצופה לחלום כיצד תתפתח היצירה האישית שלה, ושלו.

האפיג'י מציג את הבריאה כתהליך דיאלקטי בעבודה משותפת. הניגוד כמו ההסכמה, המשיכה כמו הדחייה והאהבה כמו הבדידות. המפגש בין האינדיבידואלים, היוצרים מאמץ קהילתי, ממלאים את הרווחים בינהם במציאות חדשה שמאירה אותם ועליהם באור חדש. 

מידברן - האירוע הרשמי של קהילת הברנינג-מן בישראל. למשך 5 ימים מוקמת עיר זמנית במדבר ובה מתקיים מרחב שמאפשר חיים קהילתיים, יצירת אמנות וביטוי עצמי חופשי. זוהי עיר במדבר, שבה כל מה שקורה נוצר אך ורק ביוזמה ובהתנדבות של משתתפי האירוע. רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.