כל הפרויקטים
תערוכת צילום-בצלאל
הפרויקט של
רותם ברק
שלום לכולם! שמי רותם ברק,סטודנטית במחלקה לצילום בבצלאל , לקראת תערוכת פרוייקט הגמר שתוצג ביולי 2016 ,בואו להיות שותפים בהפקת התערוכה שלי!
102%
16,310
מתוך 16,000
0
נותרו
49
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 24/06/2016

שלום חברים! שמי רותם ברק, אני עוסקת באומנות וצילום כבר מגיל צעיר, לפני 4 שנים התחלתי דרכי במחלקה לצילום בבצלאל וכיום אני לקראת סיום התואר והפקת תערוכת הגמר.

החלום שלי הוא להפיק ולהוציא לאור הפקת אופנה גדולה ומיוחדת מאוד לרגל תערוכת הגמר בבצלאל ואני מזמינה אתכם להיות שותפים ליצירתה ולקחת חלק בהגשמת החלום הזה!

ההפקה תהיה בשיתוף עם אנשים מתעשיית האופנה בארץ, מודליות מעצבים ואנשי מקצוע מהתחום, במחלקה שלנו בבצלאל צילום אופנה וצילום מסחרי אינם נחשבים לאמנות בשום אופן ומקומם במגזינים ושלטי חוצות 
ולכן אני מאמינה ורוצה ל"הוכיח" שאפשר להכניס צילום אופנה אל תוך גלריה של אומנות ואפילו להנות ממנו ולחוות אותו באותה המידה ואף יותר, צילום אופנה לדעתי איננו מתמקד רק בלמכור ללקוח אלא הרבה מעבר, האופנה יכולה לספר סיפור, להביע תחושות ורגשות...

החזון הויזואלי שלי בצילומים הוא בעל סגנון רומנטי והאסתטיקה שבו היא ערך עליון עבורי, אני מפיקה פרויקטים אישיים בהם אני יוצרת לעצמי עולם דמיוני של רכות קסומה בעוד הדגש הוא על אופנה ויופי נשי. הטכניקה שלי היא שימוש בתאורה טבעית בלבד בכדי לצור רכות, נפח ותחושה קסומה בצילומים. המפגש המשולש שלי אל מול המודל והחיבור למצלמה עבורי הוא מפגש מרתק ומרגש אותי בכל פעם מחדש.

פרוייקט הגמר מסכם את 4 שנות הלימודים שלי בבצלאל ועל כן מדובר בפרוייקט גדול, מורכב ושאפתני יותר מכל פרוייקט אחר שעשיתי עד כה. על-כן העלויות גבוהות יותר בהתאם. בתערוכת הגמר אני מתכננת להציג כ-5-7 תצלומי ענק ממוסגרים ומוקפדים.

Golden Fields
Golden Fields
Fireworks
Fireworksאם הגעתם עד כאן, כנראה שהפרוייקט שלי סיקרן אתכם... אני מזמינה אתכם לבוא ולקחת חלק בהפקת צילום גדולה ומיוחדת ! 

כולכם מוזמנים לבוא לראות את התערוכה של בוגרי בצלאל. הפרוייקט יוצג במסגרת התערוכה בחודש יולי 2016 בבצלאל.

לעבודות נוספות ניתן להתרשם דרך:

קישור לעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/rotem2320/
קישור לאתר: http://rotembarak.co.il/


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.