כל הפרויקטים
הפטגון
הפרויקט של
צוות הפטגון - מידברן 2016
HEPTAGON הינו מיצב אמנות שנבנה עבור האירוע הרשמי של קהילת ברנינגמן ישראל,"מידברן 2016". המיצב נבנה בימים אלה וכדי להשלימו אנו זקוק לתמיכתכם!
100%
7,785
מתוך 7,777
0
נותרו
65
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 19/06/2016

אנחנו בונים מיצב בשם HEPTAGON ומזמינים אתכם להיות שותפים בהקמתו!!! יחד אתכם נוכל להפוך את החלום למציאות!


HEPTAGON הינו מיצב אמנות שנבנה עבור האירוע הרשמי של קהילת ברנינגמן ישראל, "מידברן 2016". זהו אינו עוד פסטיבל, אלא תוצר של עשייה משותפת שמתהווה במהלך כל השנה. 

על אדמת המדבר תבנה עיר זמנית למשך חמישה ימים, עולם אוטופי המאפשר לכולנו להמציא, לפנטז וליצור אותו ביחד מתוך השתתפות ובהתנדבות להגשים את עצמנו. אברא-כדברא! 

אנחנו קבוצת אמנים הפטגוניסטים, משובעים על כל הראש שהתאספה באופן אקלקטי במיוחד ויחד אנו מתרגשים ונאספים בתהליך קבוצתי מרתק למטרה משותפת: לרגש, לרגוש, להתרגש ולבנות מיצב שיכיל ויעניק את כל זה... אל הכלל.


נשמע מדליק! איך אפשר לתמוך?

ההוצאות גדלות, יחד עם התקדמות הבניה ועם כל הכבוד לרוח - אנחנו צריכים כסף לחומרי בניה נוספים לתאורה מדליקה ולהובלת המיצב למדבר. אנחנו לא צריכים לספר לכם... אי אפשר לשלם בחיבוק... עדיין.

וכאן אתם נכנסים לתמונה: כל אלה שאוהבים אותנו, תמכו בנו להביא את ההפטגון הביתה ע"י בחירה ותשלום על אחת התשורות מצד שמאל.

איך הכל התחיל?

הרעיון נולד מתוך רצון להביא אל אדמת-המדבר חוויה רוחנית, מקום מקודש ושקט,פיסה של צל, רגע להתרגש, מרחב להתכנסות.

הקונספט התכנוני נולד מתוך החומר, אמא אדמה סיפקה לנו אינסוף גזעי אקליפטוס-אדום צעירים ונאים שנגזמו ע״י חברת חשמל, מוטלים על הארץ, המתינו לנו שנאספם לסיבוב נוסף על הפלנטה, טרם שיחזרו שוב אל האדמה.


אוספים אקליפטוסים בקדחתנות...


משובע משוגע???

הפטגון הינו צורה גיאומטרית בעלת שבע צלעות, בכל צלע ניצבת קשת המהווה שער כניסה אל המרחב המקודש, כל שער הינו ערך לעבור איתו או דרכו: אומץ, פחד, תשוקה, אהבה, אחדות, שמחה, עשייה. ערכים אלה יהיו מוצגים ויכול המשתתף לבחור דרך איזה ערך/שער/תדר לעבור, מה דרוש/יקל/ירפא/יחדד ויעזור לי ה"אני העצמי" בהגשמה העצמית ומתוך אלה - להכנס פנימה אל תוך העץ, שבע הקשתות מסמלות את המימדים המאוחדים של התודעה ואת תדרי המעבר בין כל המימדים.


במרכז המעגל מתמר עץ אקליפטוס ענק מקושט טיפות של אור, גזע רחב מכוסה שורשי אוויר מתפשט על הקרקע ויוצר מרבד השתרעות בצילו של העץ,.

בגזע העץ דלת-סתרים מי שיגלה אותה יוכל להכנס פנימה אל ליבת המעגל, אל הסנטר המקודש, הבית הפנימי, להתבוננות, התכנסות וחיבור אל התדר הנבחר, מדיטציה ורגע שקט מוצל ומכונס.


המיצב נבנה בימים אלה בחדוות יצירה אנחנו אוספים, מחברים, קושרים, מניפים,
חורטים,מנסרים ומשפצרים מיצב מדהים ביופיו ומרגע לרגע עולה על פני הקרקע אל
המציאות. הוא מרשים המשובע הזה...

רק יחד אתכם יגיע ההפטגון ויוצב מתנשא מול אבק-המדבר ויוכל להעניק ולחלוק עם כולם רגעים מרגשים.

אנחנו הפטגוניסטים יצירתיים, והכנו לכם גם מתנות.

אז... בחרו אחת מהתשורות מצד שמאל למעלה :)


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.