כל הפרויקטים
תיבת No One's Ark
הפרויקט של
איתן פרי
חלום שהופך למציאות במידברן הקרוב - תיבת עץ עצומה, שבתוכה סערה גדולה, אורות וסאונד. חוויה רגשית מטלטלת במימדים תנ"כיים. קחו חלק בחלום!
113%
39,094
מתוך 34,500
0
נותרו
362
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 23/06/2016

הגענו ליעד! בגלל הוצאות לא צפויות במהלך הבנייה, נשמח להגיע עד ל40,000 ש"ח שיכסו את כל שאר ההתחייבויות שנוצרו אחרי שקבענו כאן את הסכום.
מוזמנות ומוזמנים להמשיך ולסייע לנו. מעבר לכיסוי ההוצאות שלנו, כל סכום נוסף ינוצל למימון נטיעת עצים. אוהבים מאוד! ותודה!

תיבת No One's Ark נולדה בחלום שחלם אלון יומיים אחרי מידברן 2015.

החלום כמעט והתגשם לגמרי. נשאר עוד חלק אחד. באנו יחד למדבר, ניסרנו, חיברנו ובנינו יחד הרפתקה עצומה. ועכשיו - מסיימים את המימון וממשיכים הלאה. הגענו עם התיבה לגבהים עצומים, ואנחנו זקוקים למעט יותר ממה שקבענו ביעד הגיוס כדי לכסות את הוצאות הבנייה. השתתפו איתנו - והביאו חברים שישתתפו גם.

אחרי הבנייה, התיבה פתחה שערים והפליגה. אלפי ברנרים חלמו, התרגשו ובכו בתוכה. שלוש חתונות (שאנחנו יודעים עליהן), והצעת נישואין אחת, של זוג מהצוות שלנו, אבל יותר מהכל, חלום ענק על חברות אמיצה ועל שיתוף פעולה, חלום על חלומות, שהפך למציאות.
ובסוף - הצתנו יחד את העתיד שלנו. 

חזרנו הביתה המומים ומאושרים, עם משימה אחת אחרונה לפני ההפלגה הבאה - משימה שבה כל אחד ואחת מכם יכולים להשתתף. בואו אתנו, ויחד נשלים את הגיוס שלנו, נשאיר את התיבה להפליג לנצח בתוך האוקיינוס של הזכרונות המשותפים שלנו, ובלב שקט נצא אל ההרפתקה הבאה.

אתם מוזמנים לתמוך בנו, להראות לנו שנגענו בכן, ולספר לכל החברות והחברים, האהובות והאהובים על התיבה ועל מה שעשינו יחד. נשמח מאוד לשמור על קשר, ולהתראות בקרוב מאוד.

אוהבים - צוות התיבה

והנה הטקסט המקורי - שפירסמנו לפני שלושה שבועות:


(רוצים לדעת מה זה מידברן? - רדו לסוף הטקסט)

בחלומו של אלון הוא ראה תיבת ענק, כמו זו שבנה נח, בתוכה עוברים אלפי משתתפי המידברן, וזוכים לביקור אישי בתוך סערת הנפש שלהם. 

הביקור בתיבה יהיה מפחיד ומיוחד, מרשים ומלא הוד. תהיה בתוכה סערה. אמיתית. משוגעת ומרהיבה. אבל יש אופק, והביקור יסתיים בגאולה והרגשת שחרור גדולה.אלון גייס לפרוייקט, שכולו בהתנדבות וכולו לטובת משתתפי החוויה של האירוע בנגב, צוות חברות וחברים, כל אחד מתחום אחר ובשלב אחר בחיים. 

החברים הביאו מהידע האישי והמקצועי שלהם -  והביאו חברים נוספים - מהנדסים, מעצבי מוצר, נגרים, אמנים, אנשי סאונד ותאורה, מיזוג אוויר ועוד


הליך התכנון נמשך חודשים ארוכים, טיוטות שורטטו ונגנזו, ולפני חודש וחצי הוזמן העץ והתחלנו לעבוד בשטח. התיבה תהיה באורך של כמעט 30 מטר, גובהה יהיה כ7 מטר - בית בן שתי קומות, ובתוכה קתדרלה של כמאה מטר רבוע, בה תשתולל הסערה.

אנחנו מבטיחים חוויה רגשית מסעירה ומטלטלת, שתקחו אתכן הלאה, לאן שישיטו אתכם החיים. 

אנחנו צריכים, ממש עכשיו, את התמיכה שלכם ושלכן, בהוצאה של התיבה שלנו ושלכם לפועל.

דרך שיתופי פעולה, חיבורים ועזרה הדדית הצלחנו להפוך פרוייקט עצום ויקר לבר קיימא מבחינה כלכלית. בדקנו ספקים, עלויות וכמויות, כתבנו ושרטטנו תוכניות, וגם כבר התחלנו לנסר, לחבר ולשייף, אבל זה רק הצעד הראשון.
בלעדיכם, ובלעדיכן, שקוראים את זה עכשיו, התיבה שלנו לא תוכל להפליג. התמיכה שלכם תהפוך אותנו - ואתכם - לרבי החובל וצוות הסיפון העליון של התיבה שלנו. תמכו בנו, ספרו לחברים שלכם, והביאו גם אותן להיות חלק מהדבר הענק הזה.

ויש גם הטבות ממש שוות למי שמי שמשתתף בהוצאה לפועל של החלום! בואו לצעוד איתנו, קחו חלק, ועל הדרך תהנו גם מהדברים שאנחנו מציעים בתור הכרת תודה.

תודה על תמיכתכם! שם חם ויפת

רגע, מה זה מידברן בכלל?
אירוע מידברן הינו האירוע האזורי הרשמי של קהילת מידברן – קהילת הברנינג-מן בישראל. למשך 5 ימים מוקמת עיר זמנית במדבר ובה מתקיים מרחב שמאפשר חיים קהילתיים, יצירה, אומנות וביטוי עצמי רדיקלי.
אירוע מידברן הוא לא פסטיבל מצוי עם מופעים גדולים על במות ענק. למעשה, הוא יותר עיר מאשר פסטיבל, עיר שבה כמעט כל מה שקורה נוצר אך ורק בידי תושביה שכולם משתתפים באירוע ומקיימים את עשרת העקרונות. האירוע מאורגן כולו בידי מתנדבים חברי הקהילה וכל משתתף תורם את חלקו. האירוע יתרחש השנה בין ה8 ל12 ביוני בנגב.עוד פרטים ניתן למצוא באתר הרשמי של מידברן

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.