מיכל לוטן אלבום שני
הפרויקט של
מיכל לוטן
מיכל לוטן זמרת ויוצרת בדרך לאלבום שני בהפקת איציק פצצתי
101%
50,220
מתוך 50,000
0
נותרו
257
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/09/2016

הי חברים!

ההתרגשות בשיאה והדופק עולה. 

אני מתחילה את המסע לעבר האלבום השני שלי ומזמינה אתכם להיות שותפים בתהליך היצירה :)

קצת עלי - אני מיכל לוטן מוזיקאית ויוצרת. אני כותבת שירים, אוהבת לשיר אותם ולשתף אותם עם אנשים.

את הדרך שלי עם מוזיקה התחלתי עם הגיטרה בגיל 19. לפני זה שרתי וניגנתי על כלי הקשה אבל כשפגשתי את הגיטרה זה נהיה לי ברור מאוד - מצאתי בית. פתאום משהו הסתדר ותוך מספר שבועות התחלתי לכתוב שירים ולהופיע איתם.

כך התחיל המסע הזה שלי, שרתי בהרכבים שונים (שישה נגנים שמחים, עלמה קלמה) למדתי מוזיקה ברימון, התחלתי ללמד פיתוח קול ולעשות מוזיקה לתיאטרון ולאורך השנים הופעתי לא מעט בפסטיבלי אינדי בארץ בפאבים ובמועדונים.אחרי שיצא האלבום הראשון שלי ב-2010 יצאתי למסע חדש, עזבתי את תל אביב לטובת ירושלים והלכתי קצת לשוטט בלב שלי ובלבבות של אחרים.

נקודת מפגש 

לפני שנתיים פגשתי את איציק פצצתי והבנתי שמצאתי את המפיק לאלבום השני שלי. 

החיבור המוזיקלי ביני לבין איציק היה כלכך מיידי ועוצמתי שאחרי שנה של הופעות משותפות שלמדתי מהן המון על אילתור ושיחרור הבנתי שאין מנוס - חייבים להתחיל להקליט את האלבום!בתהליך ההקלטות וההופעות עולם הפולק והקאנטרי שאני מגיעה ממנו פוגש את עולם הגרוב של איציק וזה יוצא טעים-פראי-מרגש והכי חשוב לא מאבד את המרכיב שהוא צו מצפוני - האינטימיות.

לפני מספר חודשים שחררתי את הסינגל הראשון מהאלבום “Sinking Stone”- הוא זכה להשמעות רבות בתחנות הרדיו המקומיות והארציות. בשבועות הקרובים יצא לעולם הסינגל השני ״תן לי מקום״.


תצטרפו אלי 

אני מזמינה אתכן/ם באהבה להיות שותפים להקלטת האלבום החדש: בשבילי יצירת אלבום הוא כמו לסיים ציור ענק של כמה שנים. זה משמח ומעצים אבל גם מאתגר וזה מרגש עבורי לעמוד כאן, להושיט יד ולהזמין אתכן/ם פנימה.

איך אפשר לתמוך?

אם תרצו, כמה שתרצו ועם כל תשורה כבר אני שולחת תודה ענקית!

ניתן לרכוש מראש את האלבום החדש, כרטיסים להופעה, כרטיסים להופעת סלון ועוד.

המון המון תודה!!!