כל הפרויקטים
אני ועצמי - ספר ילדים
הפרויקט של
מלי פנינה טפירו
מציאות פנימית בא אנו חיים תושבי שדרות ועוטף עזה מזה 15 שנה אני מזמינה אתכם לקחת חלק במסע של הוצאת הספר לאור. יחד נוכל לעשות זאת
102%
23,440
מתוך 23,000
0
נותרו
216
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 13/07/2016

       שלום שמי מלי פנינה טפירו משדרות,          

אני מזמינה אתכם לקחת חלק במסע של הוצאת הספר "אני ועצמי" לאור. יחד נוכל לעשות זאת!


לפני שנתיים במהלך צוק איתן התעוררתי לצבע אדום וכשיצאתי לכיוון המטבח פגשתי את עצמי מול המראה. עם עיניים נפוחות ולא ממש הבנתי שאני נמצאת בהתקף חרדה. מצאתי את עצמי נאבקת בין המציאות לבין הרצונות שלי, ראיתי את המורכבות והצורך לקיים אורך חיים נורמאלי במציאות לא שפויה בצל מלחמה, לא פשוט.  

  

 על הספר "אני ועצמי"

ספר הממחיש את המציאות הפנימית שלנו תושבי שדרות ועוטף עזה מזה 15 שנה. מבוסס על סיפור אישי שלי, מימי מלחמת צוק איתן בקיץ 2014. אני מאמינה שהתהליך האישי שעברתי בכתיבת הספר יכול להוות כלי עבור רבים, ילדים ומבוגרים. לפגוש את עצמם במצבים קשים ולסייע בהתמודדות עם הפחדים - אנחנו מול עצמנו, תוך מציאת הזוויות האופטימיות גם במצבים קשים אלו.תמיד חיפשתי את הדבר הנסתר הזה שסמוי מן העין את הכלי שיתן לי לחיות בשמחה. למדתי, הקשבתי לאחר ראיתי את צרכיו, רצתי במרוץ החיים סביב פרנסה זוגיות עשייה חברתית, אך רק במצב של איום על חיי מצאתי את הכלי שלי – המראה. מבט פנימה אלי לרצונות לתחושות שלי,הם אלה שהראו לי את הדרך. "אני ועצמי " הינו מראה אמיתית למציאות פנימית בה אנו חיים. מציאות שהכריחה אותי לפגוש פנים מול פנים מישהי חשובה, את עצמי... 

הספר הזה הוא גם שליחות בשבילי - כלי תרפואטי שיכול לסייע לאחרים לפגוש את עצמם כמו במסע שעברתי עם עצמי.

 בדרך לחלום הזה פגשתי את איילת פנקס, מאיירת בחסד עליון שהצליחה לאייר באופן מיוחד את הרגשות שלי על נייר. 

איילת פנקס היא מאיירת ומעצבת בסטודיו "החבורה – עיצוב גרפי", סטודיו שיתופי של תנועת דרור ישראל. "החבורה" הינו עסק חברתי המספק פתרונות גרפיים שונים, ומקיים את חברי קיבוצי המחנכים של דרור ישראל ברחבי הארץ.

אך כל זאת, זו רק ההתחלה.

אני מזמינה אתכם לקחת חלק מהמסע בכדי שהסיפור שלי יראה אור ויגיע לידיהם של ילדים ובוגרים היכולים להעזר בו ובאופטימיות שבסופו.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.