כל הפרויקטים
מטבח של שלום
הפרויקט של
כיפאח דסוקי
ספר בישול טבעוני מהמטבח הערבי המסורתי שכתוב בשתי השפות ערבית ועברית ביחד.
107%
133,224
מתוך 125,000
0
נותרו
1102
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/06/2016

השאלה של איפה הולך הכסף של הגיוס חוזרת על עצמה, אז החלטתי לפרסם פה , כי אנחנו שקופים מאוד אז ה 100% מתחלקים על :

הדפסה של ספר בישול עם כריכה קשה שכולל בתוכו 50 תמונות בערך, נייר נטול עץ לא זולה, זה לוקח בערך 44% מסכום הגיוס. גריפקאית 11%, צלם 16%, עורכת והגהה בעברית 8.5%, עורכת והגהה בערבית 5.5%, אתר הדסטארט לוקח עמלה ומע"מ 11%, משלוחים 4%. וזהו :)

العربية تتبع 

מטבח השלום

קוראים לי כיפאח ויש לי חלום, לבנות פינת שלום אישית משלי - ספר בישול טבעוני מהמטבח הערבי שכתוב בשתי השפות ערבית ועברית זו ליד זו.

אני מתחילה פרויקט ענק! טבעונים וצמחונים, אוהבי אדם ואוהבי אוכל, שימו לב, הפרויקט הזה למענכם.

בימים אלה ממש, אני עובדת על ספר מתכונים ראשון וייחודי מסוגו בעברית ובערבית, שעבורו "טבענתי" מנות רבות מהמטבח הערבי. כמובן שאין צורך לומר שהמתכונים טעימים מאד גם לאוכלי בשר (:


אז מאיפה הרעיון הגיע?

אוכל ומוזיקה הם מאחדי תרבויות. יהודי וערבי יכולים לדבר על אוכל ומוזיקה שעתיים בלי לריב... אז בואו נקשיב קצת לבטן שלנו (:

אני יודעת שהמילים הבאות יישמעו לכם קצת 'גדולות', אבל אני מאמינה שהספר הזה יביא אתו את המשמעות האמתית של שלום - שלום עם בעלי חיים ושלום בין בני האדם. נכון, אולי אין שלום פוליטי בארץ, אבל אני אבנה עולם משלי ואזרע אותו בתוך הספר הזה - עולם השלום!


על הספר:

בספר שלי תוכלו למצוא שפע של מנות עיקריות, ראשונות וקינוחים טבעוניים ובריאותיים , וכן הפתעות נוספות מהמטבח הערבי העשיר. דרכו תוכלו לגלות את הרומן שלי עם המטבח הנהדר הזה, שאני חיה ונושמת אותו מילדותי.

תוכלו לשלוח ספר זה כמתנה לקרובי לבכם או להעניק לעצמכם. מי יודע, אולי הוא ינוח על איזה מדף בבית רחוק ויעשה שינוי קטן, אולי יעורר ויכוח סוער או אולי חיוך מהול בדמעה.

דרכו תגלו שיש מתכונים טבעוניים מעוררי תיאבון, מאתגרים וטעימים, והכי חשוב - בריאים ונטולי סבלם של בעלי החיים, שיד התעשייה המושחרת לא נגעה בהם.


תמיכתכם חשובה להצלחת הפרויקט

אשמח מאד אם תתמכו בפרויקט כדי להגשים את החלום, שתהיו חלק פעיל מהפרויקט שלי. אנחנו לא יכולים לחולל נס ולהביא לשלום פוליטי, אבל אנחנו כן יכולים לעשות שלום בינינו, בפינת השלום הקטנה הזו.

על מנת שתקבלו ממני עדכונים באופן שוטף, אנא וודאו שאתם משאירים לי את המייל הנכון שלכם כדי שנוכל להיות בקשר רציף עד שהספר ייצא לאור (תאריך משוער: חודש דצמבר).

*(עריכה לשונית- שירי ברוק שגיא)مطبخ السلام

اسمي كفاح ولدي حلم, ان اصنع بقعة سلام مميزة وخاصة  بي- كتاب طبخ خُضري من المطبخ العربي مكتوب باللغة العربية والعبرية معا.

هذا مشروع ضخم: خضريين, نباتيين , محبي الانسان ومحبي الأكل, هذا المشروع  من أجلكم.

الأكل والموسيقى هما لغتان مشتركتان من خلالهما يمكننا ان نوحد ثقافات, عربي ويهودي يمكنهم ان يتحدثوا عن الوصفات اللذيذة من غير اي مشادات.

بهذا الكتاب ستجدون معنى السلام, سلام مع الحيوان, سلام  مع الانسان , ربما بهذه الدولة لا يوجد سلام سياسي , ولكنني سوف ابني عالمي الخاص وازرع به السلام المفقود.

وصفات هذا الكتاب لذيذة ايضا لاكلي اللحوم وليس فقط الخضريين. ستجدون العديد من الوصفات الرئيسية , وصفات خفيفة حلويات كلها من المطبخ العربي بالطريقة الخضرية , بالكتاب ستجدون 50 وصفة مبتكرة باللغتان العربية والعبرية مع صور مثيرة للشهية.


*** لداعمي المشروع سوف ارسل بريد الكتروني مع عشرة وصفات شهية خضرية وغير اعتيادية بملف.


يمكنكم ان تبعثوا الكتاب كهدية لاحبائكم او لانفسكم, ربما وصل هذا الكتاب لبيت ما واستطاع ان يؤثر ولو بنقاش او بسمة مدموجة بدمعة.

بهذا الكتاب سوف تتفاجئون من الوصفات الخضرية الشهية والصحية, البعيدة كل البعد عن معاناة الحيوانات والصناعة المدمرة للصحة والبيئة.

ساكون سعيدة جدا اذا دعمتم هذا المشروع لتحقيق الحلم , ان تكونوا جزء منه وان تنشروه وتتطلبوا من اصدقائكم ان يدعموه ايضا, اذهبوا الى صفحة الدعم واختاروا المبلغ والهدية التي بودكم اقتنائها.

لكي نبقى على تواصل اتركوا بريدكم الاكتروني حتى ابعث لكم الحتلنات ريثما يجهر الكتاب ( تقدير بشهر دتسمبر)

مع محبتي كفاحלקריאת כתבה על הפרויקט ב-MYNET לחצו כאן ( יש מתכון טעים בסוף הכתבה -מנסף טבעוני).


תמונות של מתכונים:

אורז עם שקדים, כרובית בטחינה, והמתכון הלהיט שלי כדורי תפוחי אדמה ממולאים בפטריות ובצל מצופים בפירורי לחם, כמובן סלט חסה כי בסופו של יום לטבעונים אין מה לאכול חוץ מחסה :)

חומוס ביתי,  חמוצים שעשיתי בבית וסלט שרי קיצי טעים.


מנסף טבעוני עם יוגרט טבעוני חמוץ , מתכון מפורט תמצאו בכתבה למעלה+ דרך מפורטת להכין יוגרט טבעוני בספר.


זהו רק חלק קטן מההפתעות שיחכו לכם בספר, שמרתי את החלק הטוב  כדי שתהיו הראשונים לחוות ולגלות ולטעום, אז מה אתם מחכים? תלכו לבחור תשורה מתאימה לכם עם ההפתעות שאהבתם ותתמכו בפרויקט :)

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.