כל הפרויקטים
שלוש אחיות
הפרויקט של
עמית לוי
עיבוד חדשני, קצבי ותנועתי למחזה הקלסי של צ׳כוב. הדמויות חולמות מציאות אחת וחיות מציאות אחרת, כשהפער הוא זה שמעמת אותן עם המסלול של חיהן.
113%
67,590
מתוך 60,000
0
נותרו
234
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/06/2016

הגענו ליעד אך מכירת הכרטיסים ממשיכה! הבטיחו מקומכם!

שלוש אחיות 

עיבוד מחודש לקלאסיקה מאת אנטון צ'כוב

חלומות נועדו להיחלם, ומציאות נועדה להתגשם.

שלוש אחיות, אח אחד, אשתו השתלטנית, מחזר, מאהב ובעל. כל אלו מחפשים אהבה, בית ומימוש עצמי - בסיפור על אנשים שרוצים להיות מאושרים אך לא מצליחים.

אנחנו מציגים בפניכם עיבוד חדשני ומיוחד למחזה העל-זמני הזה. השילוב בין הטקסט המוכר לחודשים של מחקר תנועתי עם חבורת שחקנים ויוצרים צעירים ונלהבים, הביא אותנו לתוצאה קצבית, מרגשת, נועזת ונוגעת. אנחנו מקרבים את הקלאסיקה אלינו, לכאן ולעכשיו, מבלי להפחית מערכה, ומראים שצ'כוב רלוונטי ומדויק היום בדיוק כפי שהיה לפני 115 שנה. 

חודשים ושנים עוברים על שלוש אחיות בחלומות על העיר הגדולה. שם, במוסקבה, יוכלו סופסוף להותיר מאחור את חייהן האפורים, את השגרה היגעה בעיירה הנידחת, ולמצוא את המהות האמיתית של הקיום. 

האמנם? 

הן נאחזות אחת בשנייה, מאמינות שכוחן באחדותן, ולא שמות לב שהיא גם בעוכריהן. החיים חולפים על פניהן, והן רק רואות את נקודת הסיום. מוסקבה. בארבע השנים אותן מכסה המחזה החלומות רק הולכים ומתרחקים. גם מי שמעדיף להסיט את המבט לעבר הכוכבים, ייאלץ להתפכח. זהו סיפור על הרצון להרגיש חי, להיות שמח, נאהב ונחשב – כשהחיפוש אחר כל אלו נעשה במקום הלא נכון. האושר מחכה לנו, אם רק נבחר לחיות כאן ועכשיו. 

למה הדסטארט? אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק בהפיכת ההצגה למציאות. כל תמיכה מקרבת אותנו אל המטרה ומאפשרת לנו להגשים את החזון התיאטרוני העכשיווי והמיוחד שלנו. ההצגה עתידה לרוץ בתיאטרון הבימה במתכונת של הצגה מתארחת. זה אומר שנהנה מאולם מקצועי בעל נגישות גבוהה ותנאים נהדרים – אך עלינו לגייס את התקציב על מנת להוציא את ההצגה לפועל: לשלם לכל היוצרים הנפלאים, לייצר את התפאורה ואת התלבושות, ולדאוג לפרסום וליחסי ציבור.


אנחנו מזמינים אתכם לתמוך בפרויקט שלנו בקניית כרטיס, או לעזור בתמיכה מורחבת יותר, כל אחד לפי כיסו ונדיבות ליבו. כל share בפייסבוק, כל like – מקרב אותנו להגשמת החלום, להוציא את ההפקה הזו לפועל באופן הטוב והמקצועי ביותר. 

הפרויקט הזה יקר לכולנו, ואנחנו מקווים שתראו בקליפ שלנו את הניצוצות של היצירה ותרצו להיות חלק ממנה.

שלכם,

עמית והצוות של שלוש אחיות

היוצרים:

עיבוד ובימוי: עמית לוי

ע. במאית: מאיה ניצן

יועץ דרמטורגי: ארז דריגס

תפאורה ותלבושות: תות הרבט

מוסיקה: נעמה רדלר

תאורה: מאיר אלון

עיצוב פוסטר: אוהד גבעתי

יועץ אומנותי: מאור זגורי 

עריכת קליפ הדסטארט: הדר ברבש

צילום הקליפ: ניתאי דגן

שחקנים יוצרים: הדר ברבש, נמרוד דגן,  צליל-חן זקס, תום חודרוב, אלון נכטיגל, אסף פרי, דנה קיילה, עמרי רווה


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.