כל הפרויקטים
ספר הצביעה של אליפלט
הפרויקט של
עמותת אליפלט- אזרחים למען ילדי פליטים
״בכל צבעי הקשת״-38 מאיירים תרמו איורים המבוססים על מלות השיר ״אני תמיד נשאר אני״ ו״לפעמים אני עצוב ולפעמים שמח״ של יהודה אטלס ודתיה בן דור.
146%
51,275
מתוך 35,000
0
נותרו
501
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/06/2016

״בכל צבעי הקשת״ – ספר הצביעה של עמותת אליפלט - אזרחים למען ילדי פליטים


ענבל אבן- איור צבוע
ענבל אבן- איור צבוע


בתרומת בכירי הכותבים והמאיירים לילדים יצרנו פרויקט מופלא ומרגש המזמין את כולנו - גדולים וקטנים – לצבוע יחד את חיי הילדים בכל צבעי הקשת, ולשפר את עתידם.

בכירי הכותבים לילדי ישראל, נרתמו בהתנדבות, ביחד עם האהובים במאיירים שלנו, ליצירת פנינה מרגשת, המעצימה ערכים כגון: חמלה, אמפתיה, ערבות הדדית, סובלנות, קבלה עצמית וקבלת השונה. בספר הצביעה הגדול שלנו (84 עמודים בכריכה קשה וצבעונית) ממתינים ומשתוקקים לצביעה איורים נפלאים מחיי היומיום ומחיי הרגש של הילדים; ילדים כילדינו, וכמו הילדים שהיינו, המשוועים לילדות שמחה יותר, לנראות ולחיבוק. אנחנו מזמינים אתכם ליצירה משותפת ומעצימה שבכוחה לשנות לטובה את מציאות חייהם.

אנחנו זקוקים למלוא תמיכתכם כדי לגייס את המשאבים הדרושים להדפסת המהדורה הראשונה של ספר הצביעה שלנו. אנא העניקו לנו את הכנפיים שיבטיחו שהתינוק המקסים שיצרנו למען הילדים בתמיכתם הנפלאה של הכותבים והמאיירים - יראה אור ויגביר את האור.


איור: אמיתי סנדי עיצוב: ספי פישרעמותת "אליפלט - אזרחים למען ילדי פליטים", פועלת מדי יום למען שלומם וחינוכם של מאות מילדי הפליטים. מתנדבי אליפלט ממשיכים לפעול - כאצבע בסכר - למען הצלת הילדים, וכל יום החולף ללא אסון נוסף הוא נס.  בעקבות אסון מותם של חמישה תינוקות לפני שנה (15 מאז 2010), הייתה התעוררות ציבורית לתופעת "מחסני הילדים" בדרום ת"א - אלא שמאז  לא חל כל שינוי לטובה: הסיוע שהבטיחה המדינה טרם הופעל וגם גל התרומות מהציבור נעצר.

במאמץ עליון לעורר את המודעות ולגייס את המשאבים הדרושים לסיוע במזון, בטיפול רפואי והתפתחותי, בבטיחות ובציוד - יצרנו את ספר הצביעה המקסים של עמותת אליפלט. נשמח לתמיכתכם כדי להבטיח שיראה אור, יגיע לאלפי ידיים מחבקות ויממש את ייעודו זה. 

אליפלט היא עמותה א-פוליטית, המונעת מאמפתיה וחמלה, ומתנדביה באים מכל קשת החברה הישראלית. ב-2015 העניק נשיא המדינה, ראובן ריבלין, לאליפלט את "אות הנשיא למתנדב".  

200 מתנדבי העמותה המסורים - ואיתם גם צוותי רופאים, מטפלים, מורים, ארגונים ואף חיילי צה"ל - מעניקים לילדים חיבוק וסיוע מציל חיים. העמותה מפעילה גם שתי מועדוניות טיפוליות המעניקות משמורת וחינוך לילדים המצויים בסיכון מיוחד ומסייעות להם להגשים את הפוטנציאל הטמון בהם.

ב-4.6, שבת מצהריים, נחגוג את בואו לעולם של ספר הצביעה המקסים שלנו באירוע השקה שיתקיים במתחם בית רומנו בדרום ת"א. אירוע ססגוני ואקטיביסטי המזמין משפחות עם ילדים ואת  כל הגילאים - לפעול, לתרום, להתנדב.

באירוע יימכרו כתרומה לפעילות העמותה: ספר הצביעה ושלל גאדג'טים מגניבים מאיורי הספר, אוכל וביגוד, יתקיימו הופעות ופעילויות של ילדים עם-ולמען הילדים ופעילויות למבוגרים, מפגשים מרתקים עם יוצרים, והכל ילווה במוזיקה חמה ובלבבות פתוחים. יחד, כקהל גדול ושותף, נפעל להרחבת מעגל העזרה לילדים ונחשוף ציבור גדול להתעוררות הדרושה למענם. 

כל זה יקרה רק בזכות תמיכתכם בפרוייקט. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהוצאה לאור של ספר הצביעה "בכל צבעי הקשת" ובקיום החגיגה הגדולה לכבודו. דוד פולונסקי
דוד פולונסקי


תודתנו הנרגשת לכם, המעניקים לנו את הכנפיים ותומכים להגשמת חלום ספר הצביעה של אליפלט.

ליהודה אטלס ולדתיה בן דור – על תרומת שיריהם הנפלאים לספר.
לכל 39 המאיירות והמאיירים המופלאים על התגייסותם ונדיבותם, על שהעניקו ממלוא טובם ועזרו לנו בכישרונם ומחשבתם לברוא את הספר הקסום הזה:
דוד פולונסקי, רותו מודן, זאב אנגלמאייר, ענבל אבן, אורית ברגמן, אמיתי סנדי, מיכל טמיר אדרי, איתמר דאובה, דני קרמן, מישל קישקה, נעמה בנזימן, גפן רפאלי, איה גורדון נוי, שחר קובר, רוני פחימה, צחי פרבר, ענבל לייטנר, עובדיה בנישו, תמר מושקוביץ, ג'ני מיכאלוב, הילית שפר, איציק רנרט, אביאל בסיל, אורי טור, אורית עריף, אמי רובינגר, יוסי אבולעפיה, גלעד סליקטר, ולי מינצי, מיקי בן כנען, עמית טריינין, דניאל פלג, הדר ראובן, טלי אולוניצקי, מרב סלומון, נטעלי גבירץ, ניר מולד, נעם נדב ועומר הופמן.
לתמר בר דיין, מעצבת הספר, שתרמה את חוטי המשי שלה כדי לכרוך יחד את כל הלבבות והכישרונות המרגשים לספר צביעה שטרם היה כמותו.


גפן רפאלי
גפן רפאלי


נעמה בנזימן- איור צבוע
נעמה בנזימן- איור צבוע


זאב אנגלמאייר
זאב אנגלמאייר


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.