כל הפרויקטים
הרפתקאות לילי במוזאון
הפרויקט של
חמוטל ורוניקה סונג
לילי מטיילת בין התמונות, ובעזרתה אנחנו מגלים להפתעתנו, שהדברים הם לא תמיד כמו שהם נראים
104%
26,000
מתוך 25,000
0
נותרו
184
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/06/2016

שלום לכולן/ם :) הפרוייקט שלי מגיע לסיום בעוד קצת יותר משעה, ובזכות התמיכה המרגשת שקיבלתי, הוא הסתיים בהצלחה גדולה. אני רוצה להודות לכל מי שלקחו חלק- קנו ספר או כמה ספרים, בחרו תשורות משמחות, תמכו בלב גדול ובנדיבות- בזכות כולכן/ם לילי תוכל לטייל עכשיו גם על מדפי חנויות הספרים, ולא רק במוזיאון [אותו היא מאד אוהבת כמובן (: ]. אני רוצה להגיד שהשימוש בפלטפורמה הזאת עשה הרבה יותר מלעזור לי להגיע להישג כלכלי- במהלך התקופה הזאת ראיתי וחוויתי על בשרי נדיבות אמיתית, כנה, מלאה ומרגשת. ועל כל אלו אני רוצה להגיד תודה רבה, ולשלוח איחול מעומק הלב- שהנדיבות הזאת תחזור לכל אחת ואחד מכן פי כמה וכמה, כי זה מגיע לכן/ם. אוהבת מאד, חמוטל

לילי לא מקבלת כמובן מאליו את הדרך בה מוצגות יצירות האמנות. בטיול שלה במוזאון היא מגלה שגם מצבים שנראים מורכבים יכולים להיות פשוטים ומשמחים, והיא עוזרת לדמויות שבתמונות לגלות שמותר גם להן לרצות, להרגיש ולחשוב. לא פחות חשוב- באותו טיול לילי גם מגלה שיש דברים שהם ממש בסדר כמו שהם.

"לילי במוזיאון" הוא ספר שנכתב מתוך התפיסה שלי שילדות וילדים הם מטבעם סקרנים, נלהבים, מקוריים ובעלי חשיבה עצמאית. מתוך זה הם רואים את האחר, ומתקשרים באמפתיה. אני מאמינה ברעיונות האלו בכל ליבי, ומנסה ליישם אותם באומנות שלי ובחיי האישיים.

הספר מתאים גם למבוגרים, כספר קריאה ומתנה, וכחלק מתהליך אישי או טיפולי. עבורי תהליך הכתיבה היה מרפא, והוא לימד אותי על כוחה של האומנות כמקום בטוח בו יצירה מאפשרת בנייה והעצמה.

בהוצאת "גוונים" אהבו מאוד את הסיפור, והתחברו אליו גם כספר ילדים וגם כספר מרפא."לילי במוזיאון" ייצא לאור בחודש יולי השנה, בליווי איוריה שובי הלב של מריה גיבנר, מאיירת ואמנית מוכשרת ומוערכת.

אני בטוחה שכל מי שיכיר את לילי באופן אישי, יזכה במתנה של אהבה ותקווה. ואני צריכה אתכם איתי! אני מזמינה אתכם ואתכן להצטרף להצלחה של הפרויקט על ידי הזמנה של "לילי במוזיאון" מראש במחיר מיוחד, בבחירה של התשורות בצד שמאל של העמוד.והנה ביקורת של אריאלה, ילדה חכמה ומקסימה, שקיבלה את "לילי במוזיאון" לקריאה לפני כולם כדי שאדע מה ילדים חושבים על הסיפור:

בסיפור מסופר על ילדה קטנה בשם לילי שמבקרת עם אמא שלה במוזיאון. הילדה עוברת בין התמונות עד שהיא מגיעה לציור ששמו 'דיאנה העצובה'.

לילי חושבת שכותרת זו לא מתאימה לציור, ושואלת את עצמה מדוע, דיאנה חייבת להשאר תמיד עצובה גם כשהיא שמחה?

הסיפור מעניין ומפתח את דימיון הקוראים. אני חושבת שבפעם הבאה שקוראי הספר יבקרו במוזיאון הם יסתכלו על התצוגה קצת אחרת. אני חושבת שבפעם הבאה שאבקר במוזיאון אנסה להגיע למשמעות הציור לדעתי ואתעלם לכמה רגעים משמו.

לדעתי, סיפור זה יכול להתאים במיוחד למכירה בחנויות הספרים של המוזיאונים, ויכול להתאים כשעת סיפור במוזיאון.

אני אהבתי במיוחד בסיפור את החשיבה התמימה כביכול של הילדה כאשר היא לא מבינה למה "אוסרים" על דיאנה להיות מאושרת.

אריאלה עמית, בת 12 וחצי

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.