כל הפרויקטים
ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא
הפרויקט של
עומר הברון
אלבום הבכורה של ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא! ראפ בעברית מצוחצחת, שירה מדוברת וביטים שובי לב. הפקה: איציק פצצתי.
155%
46,595
מתוך 30,000
0
נותרו
497
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/07/2016

אהלן חברות וחברים,

אני שמח להזמין אתכם/ן להיות חלק מאלבום הבכורה שלי ושל להקת ספא!

אחרי שנה של הופעות ברחבי הארץ והסינגל "תזכרי" שכבר יצא לאויר העולם, אנחנו נכנסים רשמית לאולפן. 


למי שלא מכיר בכלל: אני עומר הברון, ראפר ושחקן בתיאטרון האינקובטור הירושלמי, כיום גר בקיבוץ דורות. את השם ג'ימבו ג'יי אימצתי לעצמי בתיכון ככינוי ב-ICQ, והשאר היסטוריה. אני נמנה בין יוצרי מחזמר הראפ העיר הזאת, חבר בלהקת ויקטור ג'קסון ומשורר ותיק בערבי פואטרי סלאם

להקת ספא הם הבסיסט דקל עדין, המתופף והקלידן זיו סובלמן-ימין והגיטריסט דין פרכטמן. הם מנגנים יחד כבר 6 שנים, חברים במספר הרכבים ביחד ולחוד (הנה שניים מהם: Young YosefHush Mos) ונקראים ספא כקיצור למהות שלהם: סוסי פרא אמיצים.

על תהליך היצירה: השירים שיהיו באלבום נכתבו במשך חמש השנים האחרונות, ואת רובם ביצעתי לראשונה כשירים מדוברים (ספווקן וורד) בערבי פואטרי סלאם. בשנה האחרונה הלהקה ואני עיבדנו אותם מוסיקלית יחד עם מפיק האלבום איציק פצצתי, כשעיקר החיפוש היה למצוא מוסיקה שגם תוציא טוב את המילים וגם תעשה חשק לזוז עם הגוף. הנה דוגמה לשיר מדובר שביצעתי בפואטרי סלאם לפני שנים ויעובד באלבום לגרסה מוסיקלית.


ברוח ההופעה שלנו, רוב השירים באלבום יהיו מאוד היפ הופיים, מרקידים ואינטנסיביים, אבל יהיו גם עיבודים שישארו נאמנים לז'אנר השירה המדוברת. האלבום הוא גם מפגש בין ההשפעות המוסיקליות שאני מביא (התחנכתי בין היתר על שבק ס, טיפקס, אתניקס וסיסטם אוף אה דאון) לבין ההשפעות של להקת ספא שלצד אהבתם להיפ הופ מגיעים גם מעולם של ג'אז, דיסקו ופיוצ'ר-סוול שזה מבחינתי סגנון שאומר שהזדקנתי כי אני לא מבין מה זה אומר בדיוק.

התמיכה שלכם בהקלטת האלבום תאפשר לתהליך להיות יעיל ומקצועי יותר, ולאלבום לצאת מהר יותר. אפשר לרכוש את האלבום מראש ולתמוך ביצירה שלו בכל מיני דרכים, כולן כתובות כאן ברשימה משמאל.

מודים מעומק הלב ואוהבים

ג'ימבו, דקל, זיו ודין


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.