כל הפרויקטים
אלירן גפסו לראשות העיר
הפרויקט של
אלירן גפסו
חברות וחברים יקרים, אני נרגש לבשר לכם על החלטתי להתמודד על תפקיד ראש העיר נצרת עילית, בבחירות שייערכו ב- 7/6/16
100%
15,050
מתוך 15,000
0
נותרו
16
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/06/2016

 שלום רב, אני מציג את מועמדותי לראשות העיר בנצרת עילית, בבחירות שייערכו ב- 7/6/16. בימים האחרונים קיימתי שיחות אישיות עם עשרות אנשי מפתח וקבוצות בעיר, בסופן החלטתי להציג את מועמדותו לראשות העיר נצרת עלית.
אני שומע שוב ושוב אנשים שמביעים את החשש והדאגה ממה שהולך להיות. בשנים האחרונות החל תהליך שנועד להצמיח את נצרת עילית ולהגן על צביונה המיוחד במינו. התהליך הזה נקטע לדאבון הלב ואני מוותר כעת על התוכניות האישיות שהיו לי ועל תפקיד בכיר בהסתדרות הציונית, כדי לשמור על העיר הזאת שגדלתי בה ושהיא תהיה תמיד הבית שלי. אני לא יכול להרשות לעצמי לשבת ולהסתכל מהצד וחובתי המוסרית והציבורית היא לקפוץ למגרש ולהיות חלק מדור המנהיגות הבא שיוביל את העיר בשנים הבאות.

זהו צעד לא פשוט ברמה האישית, שגובה מחירים כבדים, אבל הרגשת החובה המוסרית וגם התמיכה הגדולה שאני מקבל מתושבים רבים – מחייבים אותי לעשות מעשה אמיץ, ולהציב את עצמי כמועמד לראשות העיר".אני מזמין אתכם ביחד איתי לקחת חלק משמעותי במאבק לדמותה של העיר נצרת-עלית כעיר יהודית משגשגת ומצליחה בכל המובנים. אני זקוק לתמיכה שלכם בכדי שנוכל לנהל קמפיין בחירות ויראלי ומוצלח ככל האפשר,בואו נעשה זאת יחד. 


אני כיום בן 32, רס"ן בחיל ההנדסה הקרבית, ובוגר לימודי מדעי המדינה במרכז הבינתחומי, משמש כראש המחלקה לפעילות ציונית במגזר הלא יהודי בהסתדרות הציונית הלאומית. כבנו של ראש העיר היוצא, שמעון גפסו, ליוותי את העשייה העירונית בעיר מקרוב, הפכתי גם לגורם רב השפעה במרכז הליכוד הארצי, גם בעקבות השתתפותי בארגון ה"ליכודיאדה".  הגיעו אליי הודעות תמיכה ממספר שרים בליכוד, שאף הבטיחו לבוא ולתמוך באופן פומבי במועמדותי.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.