כל הפרויקטים
מעניקים לטימי חיים.
הפרויקט של
פטרואה
טימי הוא כלב צעיר בן שנה שחולץ מתחומי הרשות הפלסטינית לאחר שנדרס פעמיים והושלך אל פח זבל. טימי זקוק לתמיכה שלכם בכדי לחזור לחיים.
120%
25,175
מתוך 21,000
0
נותרו
192
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/04/2016

תודה רבה לכל התומכים!

בזכות ההתגייסות שלכם והודות לאתר האדסטארט (כמובן תודה גם לארז ארליכמן מ ynet) טימי מקבל את הטיפול המקסימלי והמקצועי ביותר.

אנו ממשיכים לעדכן כאן אודות מצבו והתקדמותו של טימי.


תנו לטימי את הסיכוי לחיות!


טימי הוא כלב צעיר בן שנה שחולץ מבית ג׳אלה שבתחומי הרשות הפלסטינית על ידי ארגון פטרואה, לאחר שנדרס (פעמיים, בהפרש של שבוע בין תאונה אחת לשניה).


כרגע הוא אינו מסוגל לזוז בשל פגיעה קשה בעמוד השידרה, אבל הוא כן מזיז את העניים ודרכן ניתן לראות את הכאב הגדול שהוא חש.


טימי לאחר הניתוח הראשון בגב
טימי לאחר הניתוח הראשון בגב


תנו לטימי את הסיכוי לעמוד שוב על הרגליים וביחד נהפוך אותו לסמל של שיתוף פעולה בין הישראלים והפלסטינים בתחום רווחת בעלי החיים באיזור.


ברשות הפלסטינית אין חוק צער בעלי חיים ואין אפילו וטרינר אחד שמטפל בחיות מחמד. לצערנו בתחומי הרשות הפלסטינית המודעות לבעלי חיים ורווחתם היא נמוכה מאוד ולכן מצא עצמו טימי בתוך פח זבל, כי כך ראו אותו התושבים, מטרד על הכביש שצריך לסלק.

אבל לטימי היה עדיין קצת מזל, כי בחורה שגרה בקרבת מקום הבחינה בו וניסתה למצוא דרך לסייע לו. טימי שכב בפח הזבל במשך יומיים עד שבסיוע של עמותה מבית לחם (העמותה הראשונה אי פעם שפועלת למען בעלי חיים בתחומי הרשות הפלסטינית) הצלחנו להגיע אליו ולחלץ אותו משם.


טימי לאחר שטופל בבית החולים הוטרינרי בבית דגן
טימי לאחר שטופל בבית החולים הוטרינרי בבית דגן


בשל מצבו הובהל טימי לטיפול חירום בבית החולים הוטרינרי בבית דגן.


טימי לא יכול לזוז כרגע והוא רק מביט בעיניו וממצמץ.


טימי יצטרך לעבור ניתוח בעמוד השדרה במהלכו יושתלו בו פלטות לחיזוק. בנוסף הוא יצטרך לעבור ניתוח ברגל השבורה. לאחר מכן טימי יצטרך לעבור שיקום אינטנסיבי וארוך במשך תקופה ארוכה, תחת השגחה של 24 שעות במרכז לשיקום בעלי חיים, זאת על מנת שיוכל לשוב ולרוץ כפי שכלב אוהב לעשות.


ללא התמיכה שלכם טימי לא יוכל לעבור את הניתוח המורכב ואת תהליך השיקום הארוך שמצפה לו.


בית החולים לא יאשר לבצע את הניתוחים בטימי עד אשר לא נבטיח את הוצאות הטיפול בו!


החילוץ של טימי והבאתו לטיפול בישראל, למרות הקשיים, הוא דוגמה לשיתוף פעולה בין ישראלים ופלסטינים שרואים בטיפול בבעלי החיים באיזור כמטרה שהיא מעל כל אינטרס לאומי אחר.

טימי כפי שאותר בבית ג׳אלה
טימי כפי שאותר בבית ג׳אלה


הבהרה: ארגון פטרואה פועל לחשיפת תופעות בתחום חוק צער בעלי חיים ואינו פועל לחילוץ פיזי של בעלי החיים עצמם. אולם המקרה של טימי שונה. לטימי אין בית ובשל חומרת מצבו של והעובדה שחולץ מתחומי הרשות, הוא נותר באחריות הארגון, אולם הוא עדיין זקוק לתמיכת הציבור בכדי לעמוד על הרגליים ולחזור לחיים.

פטרואה - הארגון לשמירה על זכויות בע״ח
לאתר הארגון לחצו כאן

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.