כל הפרויקטים
אורי רונן - סינגל חדש
הפרויקט של
Ori Ronen
מוזיקאי וסטודנט צעיר ששר באנגלית עם גיטרה ומפוחית. מוציא סינגל שלישי שנקרא I Have a Friend.
104%
7,315
מתוך 7,000
0
נותרו
57
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/04/2016

בוקר טוב!

אני אורי רונן!

מוזיקאי צעיר שחולם על אופק רחוק. נולדתי וגדלתי במושב קטן בעמק חפר, כיום אני גר בשדרות ועושה תואר ראשון בתרבות, יצירה והפקה במכללת ספיר. האווירה במכללה ובכלל החיים בתור סטודנט, נתנו לי את ההשראה לכתוב את השיר 'I Have a Friend'. אותו אני אוציא בעזרת ההשקעה שלכם בקמפיין.

תמיד אהבתי מוזיקה, אבל החיידק האמיתי נכנס בי רק בתקופת הצבא, כשגיליתי את הביטלס. מאז, התאהבתי בהרבה אמנים ולהקות בריטיות ואמריקאיות מתקופת הסיקסטיז. וגם על אריק איינשטיין, כוורת ומאיר אריאל לא פסחתי (:

אחרי הצבא יצאתי לטיול ארוך בעולם והתחלתי לכתוב ולהלחין את החוויות שצברתי. זה היה מסע קסום שאני לא מתחרט עליו לרגע. למרות שרבים מחבריי 'התקדמו' בחיים, אני ידעתי עמוק בתוכי שהזמן לא עוצר, ושנות ה-20 המוקדמות שלי הן שנות המסע והחיפוש העצמי שלי.

ביוני 2014 הוצאתי את הסינגל הראשון שלי שנקרא 'Colorful Sparks'. השיר התנגן בתחנות הרדיו השונות כולל 88FM ותחנת רדיו בגרמניה. זה היה רגע מאוד מרגש עבורי והפידבק שקיבלתי מהחברים והקהל גרם לי לצאת אל הדרך.

מאז, הופעתי בכל מיני במות שונות ומשונות, חיממתי את להקת theAngelcy, הוצאתי סינגל נוסף, שיתפתי פעולה עם להקת Bender בבמת האינדינגב ובתכנית הרדיו קוקטייל 88. בקיצור, התחלתי לחיות חיים של מוזיקאי.


כיום, אני בדרך להוציא את הסינגל השלישי שלי שנקרא 'I Have a Friend'. אבל הפעם אני רוצה לקחת את זה צעד קדימה. להקליט באולפן איכותי, לעבוד עם מפיק, להביא נגנים, לעשות מיקס טוב, לשלוח למאסטרינג, ליצור שני קליפים (כי אחד כבר ראיתם למעלה :). אני מרגיש שזה הזמן הנכון לקחת את היצירה שלי למקום איכותי יותר ומקצועי יותר.

באמצעות הדסטארט, אני מזמין אתכם להשקיע ביצירה שלי ובתמורה לקבל תשורה הולמת מבין המדרגות שתבחרו. התמיכה שלכם תאפשר לי להשלים את המלאכה ולהוציא את השיר הכי טוב שאפשר!

תודה ענקית!

אורי

בהופעה הראשונה


קפה ביאליק, ת


<a href="https://www.facebook.com/orironenmusic/">קפצו לתת לייק בפייסבוק ולעקוב...</a>


מכללת ספיר


אינדינגב


20 תקליטים מהאוסף הפרטי לבחירתכם:

בחירת תקליט אחד מתוך 20 תקליטים אפשריים


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.