כל הפרויקטים
קהילה למען בי"ס יובלים
הפרויקט של
500 וואט עמקים
הקמת קבוצת רכיבת אופניים לתלמידי "יובלים" בפארק העירוני בעפולה.
116%
23,110
מתוך 20,000
0
נותרו
108
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/06/2016

בית ספר "יובלים" הנו מסגרת חינוכית – שיקומית על אזורית הקולטת תלמידים עם שיתוק מוחין ונכויות פיזיות מורכבות. התלמידים מגיעים ממחוז הצפון, כמו יובלים הזורמים אל מקווה מים מרכזי. בבית הספר לומדים בשנה"ל תשע"ד 66 תלמידים בגילאי 6-21 שנים.

בית הספר מציב לעצמו כמטרה לחנך, ללמד, לשקם ולטפל בתלמידים, תוך מתן הזדמנות לכל אחד מהם להתפתח ולהתקדם בהתאם ליכולותיו ומגבלותיו, זאת על מנת להביאו לידי בגרות עצמאית ככל האפשר ובעל מיומנויות חברתיות, שיאפשרו לו לחיות בקהילה.

 

מועדון 500 וואט עמקים הינו מועדון רכיבת אופניים וספורט אזורי אשר מאמץ את תלמידי בית הספר "יובלים" מזה כ-6 שנים כחלק מתרומתו לקהילה.


מידי שנה מפיק המועדון אירוע אופניים ארצי והפנינג בשם  "סובב אופיר" (השנה זו השנה ה-7) ומעביר את כל ההכנסות כתרומה לפעילויות השוטפות של תלמידי בי"ס יובלים. בנוסף רוכבי המועדון מצעיר עד מבוגר נפגשים מספר פעמים בשנה עם תלמידי בי"ס "יובלים" לפעילויות משותפות ומעצימות בעיקר בחגי ישראל ובחופשות.


בימים אלו מגבש המועדון פרויקט אשר במסגרתו תוקם קבוצת רכיבת אופניים ופעילות לילדים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים בפארק בעפולה , את הפעילות ידריכו רוכבים ומדריכי המועדון בהתנדבות . לטובת מימון הציוד והפרויקט אנו אוספים תמיכות כספיות.


מניסיון העבר הפעילות הספורטיבית מעצימה ומחזקת פיזית ,רגשית ומנטלית כל אדם באשר הוא על אחת כמה וכמה אדם עם מוגבלות פיזית.

לאורך השנים פעילויות האופניים המשותפות של המועדון עם תלמידי יובלים הסבו לתלמידי בית הספר ביטחון רב, שמחה , אושר , תחושת שייכות לחברה והרבה סיפוק.

אנו פונים אליכם לקחת חלק בפרויקט שהוא כולו מהלב שלנו אל ליבם של ילדי -תלמידי יובלים , אין תחליף לחיוך ולאושר על פניהם כאשר הם מדוושים ותוך כדי כך מגשימים את עצמם כאחד האדם בחברה שלנו.


בואו וקחו חלק בהקמת מסגרת ספורטיבית מעצימה ,קבועה ויציבה עבור תלמידי בי"ס "יובלים"


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.