כל הפרויקטים
אבנר לוינסון- ספר ותערוכה
הפרויקט של
אבנר לוינסון
תערוכת יחיד וספר לפסל אבנר לוינסון בבית האמנים בתל אביב. הזדמנות לתמוך באמנות וגם לקבל יצירה מקורית.
134%
53,480
מתוך 40,000
0
נותרו
166
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/05/2016


אבנר לוינסון

שמי אבנר לוינסון. אני פסל, רשם וצייר. נולדתי וגדלתי בירושלים. ב-10 השנים האחרונות למדתי ויצרתי אמנות בניו יורק. לאחרונה חזרתי לישראל ואני חי בתל אביב. אני מלמד במספר בתי ספר: בית בנימיני, סדנת אמני הקיבוץ ובית הספר התיכון לאמנויות מוזות. אני שותף בגלריה השיתופית אלפרד בדרום תל אביב, בד בבד אני יוצר בסטודיו שלי בתל אביב ומציג בגלריות בארה”ב ובישראל.                                              אבנר בסטודיו, ניו יורקתערוכה וספר

בחודש מאי הקרוב (2016) אציג את עבודותיי בפני קהל ישראלי, לראשונה במסגרת תערוכת יחיד, בבית האמנים בתל אביב. זהו אירוע מרגש וחשוב עבורי ולקראתו אני מעוניין להפיק ספר מיוחד אשר יציג את עבודותיי ולטובת הפקתו אני מבקש את תמיכתכם.

הספר מהווה הזדמנות מיוחדת עבורי לקבץ את עבודותיי ולהציג את התהליכים שעברתי בעשור האחרון. אשמח מאוד אם תבחרו לקחת חלק ולסייע לי במשימה הזו. התומכים בפרוייקט יתרמו לעשייה האמנותית הישראלית המקורית וייהנו מהזדמנות לרכוש יצירת אמנות במחיר מאוד אטרקטיבי.


                                  

                               

                                           פרט מפסל ״דמות״ 2012, הידרוקלעוד על היצירה שלי

אני עוסק בעיקר בגוף האדם. אני מנסה לתת ביטוי מוחשי בחומר למצבים ולדילמות אנושיות. מענין אותי הפער בין חיי יום יום לבין השאיפה לנשגב, אני מחפש את שיווי המשקל העדין בין הגשמי לבין המופשט והרוחני.

אני עובד במגוון חומרים, בעיקר בחימר ועיסת נייר. בסיום התהליך אני יוצק בחומר קשיח- ברונזה או גבס. העבודה מתחילה ברעיון. התוצאה הסופית אינה ידועה, ההתפתחות מתרחשת תוך כדי תהליך העבודה. הפסל הוא מעין סקיצה מתמשכת, ברגע מסויים היא מגיעה לכדי שלמות.

לא תמיד העבודות מציגות דמות אדם שלמה, מלאה וברורה. לפעמים הן צורות מופשטות או קווים כללים. לכן ניתן לראות את העבודות בצורות שונות, לעיתים הן מזכירות למתבונן בהן דמויות אנושיות, דמויות של חיות, צורות נוף או תבניות ראשוניות.                             

                                        

                                                   אבנר מרתך בסטודיו 

               


 תוכלו לראות את עבודותיי באתר שלי בלינק המצורף:

www.avnerlevinson.com


לפניכם קישורים המפנים לאתר שלי בעזרתם תוכלו לבחור* תשורה בהתאם למדרגה שבחרתם. 

בבחירת התשורה אנא כתבו לי ישירות אימייל ובו ציינו את מספר העבודה שבחרתם, המספר מופיע מתחת לצילום היצירה 

לקישור לבחירת רישום לחצו כאן

לקישור לבחירת פסל קטן לחצו כאן

לקישור לבחירת פסל בינוני לחצו כאן

לקישור לבחירת פסל גדול לחצו כאן

* את הפסלים אני יוצק בסדרות, כל פסל שונה באופן הצביעה והוא ממוספר וחתום. (הצילומים באתר הם של הפסל הראשון מכל סדרה). סרטון הוידאו צולם ע״י יונתן זייד ונערך ע״י עמרי מלכה.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.