כל הפרויקטים
אביב גדג׳ - אלבום חדש
הפרויקט של
אביב גדג׳
אני רוצה להזמין אתכם להיות שותפים ליצירת האלבום החדש שלי. ישתתפו בו שמיניית כלי מיתר, רביעיית כלי נשיפה והרבה אורחים ומוזיקאים נפלאים.
213%
160,041
מתוך 75,000
0
נותרו
1030
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/05/2016

שלום חברים וחברות

אני רוצה להזמין אתכם להיות שותפים ליצירת אלבום הסולו השלישי שלי.

זה הולך להיות אלבום מטורף לגמרי, עם שמיניית כלי מיתר ורביעיית כלי נשיפה וכל מיני כלי נגינה מעניינים כמו נבל, צ׳אמבלו, קמנצ׳ה וסאז. יש בו שירים על אהבה, חברות, כמיהה, אושר, זעם, קסם ואובדן.

אני עובד על האלבום כבר יותר משנתיים. משתתפים בעשייתו אנשים ומוזיקאים נפלאים: בנו הנדלר, מארק אליהו, שלומי שבן, רון בונקר, אהוד בנאי, מאיה בלזיצמן, יהוא ירון, ועוד רבים וטובים.

כאן אתם נכנסים לתמונה! אם תרצו, תוכלו לתמוך באלבום ולהיות שותפים ליצירתו. מימי אלג׳יר העליזים ועד אלבומי הסולו שלי, תמיד מימנתי את החזרות, ההקלטות והמיקסים מאלפי משמרות במטבחים, קיוסקים, עבודות סבלות וניקיון. זה לקח הרבה זמן וייסורים.

והנה עכשיו, נפתח חלון הזדמנויות בהיסטוריה שבו האמן והקהל יכולים לשתף פעולה באופן ישיר וללא מתווכים, לחסוך זמן ולהתל בכוחות השוק הישנים!  

אתם יכולים לרכוש את האלבום מראש ולתמוך בעשייתו בשלל דרכים מגוונות ושוות. כל תמיכה שתעניקו תסייע לי להשלים את האלבום ולהוציא אותו כמה שיותר מהר. אמנם הקלטנו חלק נכבד מהאלבום, אבל הדרך עוד ארוכה ויש עוד הרבה עבודה.

אני מודה לכם מעומק לבי ומקווה שאהיה ראוי לתמיכתכם.

באהבה רבה

אביב


פייסבוק 

בנדקמפ

יוטיוב

צילום סרטון: מתן אשכנזי.

עריכה: אבירם איתיאל.

צילום תמונה: אייל אהרוני.

צילום תמונת סרטון: עודד נתן.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.