גיקאאוט: פרק הבונוס!
הפרויקט של
אבנר מירב
אחרי יותר משנתיים באוויר, אנחנו מקליטים פרק בונוס מיוחד של גיקאאוט בהשתתפותכם, שיהיה זמין רק דרך הפרויקט! אורחים מפתיעים, פרסים שווים ועוד!
122%
6,665
מתוך 5,500
0
נותרו
72
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/04/2016

הגענו ליעד הגיוס! אנחנו עכשיו מתמקדים ביעד הבא: להופיע מול מקום מלא!

כנסו ללשונית העדכונים כדי לראות את החדשות האחרונות.


על הפרויקט:

אחרי יותר משנתיים ויותר מ-120 פרקים בהם אנחנו מגישים לכם מדי שבוע את כל מה שגיק, החלטנו לעשות משהו מיוחד - פרק בונוס אקסקלוסיבי שיהיה זמין רק למי שבאמת אוהב אותנו.

אז אם אתם איתנו מההתחלה - בואו לפגוש אותנו וליהנות מהפרק! ואם הצטרפתם אלינו באמצע המסע הנפלא הזה שלנו - נשמח אם תגיעו ותראו לנו את תמיכתכם!

מה זה גיקאאוט?

הכל התחיל לפני כשנתיים וחצי, במרתף של בניין ישן בפלורנטין עם שלושה גיקים ומכשיר הקלטה שנסחפו בדיבורים על קולנוע, קומיקס, סדרות, גיימינג וכל מה שקשור לעולמות התוכן הנפלאים האלה.
מאז השתדרגנו והעברנו את התכנית שלנו לרדיו הבינתחומי, יצרנו שיתופי פעולה עם אתרים גיקיים וחנויות קומיקס והגדלנו את קהילת המאזינים שלנו.
גיקאאוט מאז ומתמיד נעשית בהתנדבות ושלושת המנחים משקיעים מזמנם (וכן, גם מכספם) כדי לקדם את תרבות הגיק בארץ.
כל פרק הוא סיכום של החדשות מהשבוע ועוד פינות שעוסקות בתכנים שאנחנו כל כך אוהבים. המנחים, ינאי בן נח, נעמה שטיין ואבנר מירב, אוהבים לתבל את הכל בהומור ומנסים לתת במה הן לצדדים הקלילים והן לצדדים הרציניים של העולם הזה.
להאזנה לפרקים הקודמים של גיקאאוט, לחצו כאן

אז מה זה פרק הבונוס?

מדובר בפרק מיוחד שיצולם מול קהל חי ובהשתתפותו, עם אורחים מפתיעים, פינות מגניבות ועוד המון! הפרק יהיה זמין רק למי שיתמוך בפרויקט.

איך משתתפים?

פתחנו את הקמפיין הזה בהדסטארט (כי עדיין אין גיקסטארטר) ואנחנו מציעים לכם כל מיני דרכים בהן אתם יכולים להשתתף ולעזור לנו לגרום לזה לקרות.
אז תבחרו איזו תשורה אתם רוצים: חולצה? פוסטר? לשבת איתנו על הבמה? אתם מוזמנים לבחור מהאפשרויות שיש פה בדף הקמפיין. אפשר לתמוך אפילו ב-10 שקלים וכל עזרה מתקבלת בברכה! מצאתם את התשורה שמתאימה לכם אבל אתם רוצים לתת סכום גבוה יותר? אפשר - לחצו על התשורה והכניסו את הסכום שבא לכם לתת. תודה!

מתי ואיפה זה יקרה?

מכיוון שהגענו ליעד הגיוס, הפרק יצולם ביום שישי, 15 באפריל, בשעה 12:00 בצהריים, בסטנדאפ פקטורי, שביל המרץ 5, תל אביב. יש תחבורה ציבורית לאזור וחניה בשפע ובחינם מחוץ למועדון. שימו לב: לא יימכרו כרטיסים במקום והוא לא יהיה זמין לצפייה באינטרנט - הכניסה רק למי שישתתף ויתמוך בנו דרך הקמפיין.

אז תמכו, שתפו עם חברים ועזרו לנו למלא את המקום!

מוזמנים לעקוב גם בפייסבוק ובטוויטר