כל הפרויקטים
אחת יותר מדי
הפרויקט של
אביאל בוקובזה
פרוייקט למימון הרומן שלישי שלי. על זוגיות ועל פרידות, על עבודה ועל שגרה, על הקשיים בהתבגרות, וכמובן, איך לומר, על אהבה אחת יותר מדי.
103%
15,385
מתוך 15,000
0
נותרו
171
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/04/2016

אין שלב מעצבן יותר מלספר על עצמך...

בקיצור, בן 34, יליד באר שבע, מאמן כושר לשעבר (לא מאותם מאמני כושר שמצטלמים בלי חולצה בכל הזדמנות),עורך דין בהווה (לא מאותם עורכי דין שעונדים שעוני רולקס בגודל של הביג-בן), ובמקביל מתרגל במכללת ספיר בדרום (תכלס, הג'וב האחרון הכי מהנה מבין השלושה, מחזיר אותי לא מעט לחיים סטודנטיאליים נטולי דאגות), בנוסף, איך לא, כותב להנאתי...

באותו קיצור, אני כאן כדי לממן חברתית את הוצאת הספר השלישי שלי (הספר השלישי, כלומר הוצאתי לאור שני  נוספים בעבר, גם אותם ניתן לרכוש במסגרת הפרויקט הנוכחי.)

הפרויקט הנוכחי. איך זה יעבוד?

עותק אחד מהרומן החדש (אחת יותר מדי) ייעלה 45 ש"ח, ואם נגיע לסכום המינימאלי (15,000 ש"ח), הספר ייצא לאור, וכמובן, כל מי שהפקיד את הסכום האחרון יזכה לקבל עותק.

בנוסף, כדי להגיע אל היעד מהר יותר, ניתן להוסיף 10 ש"ח בתמורה לכל אחד מהספרים הקודמים שלי (מאוהב פעמיים, עד שהיא תחזור אליי), בסדר הזה:

45 ש"ח - תמורת הספר החדש (אחת יותר מדי.)

55 ש"ח - תמורת שני ספרים (אחת יותר מדי; עד שהיא תחזור אליי.)

65 ש"ח - תמורת שלושה ספרים (אחת יותר מדי; עד שהיא תחזור אליי; מאוהב פעמיים.)

ויהיו גם עוד כמה מדרגות מעניינות...

איך יהיה לכם מושג שאני כותב דווקא בסגנון שאתם אוהבים לקרוא...? 

נניח שאתם חובבי קריאה, נניח שאתם אוהבים את הטרנד המעניין של המימון החברתי, נניח שאתם חבר'ה מפרגנים, נניח שאתם רוצים ללכת על זה. אבל מכל הספרים בעולם, למה שתממנו דווקא את הספר שלי? איך תדעו שהספר שתממנו לא ירדים אתכם כבר אחרי העמוד השלישי? איך תהיו בטוחים שהספר אינו מעיק ומשעמם, צפוי ומובן מאליו, מעאפן ובלתי נסבל?

שתי אופציות לגלות כבר עכשיו אם תאהבו או לא תאהבו:

אופציה ראשונה, כנסו לעמוד הפייסבוק (העמוד נקרא: אחת יותר מדי), שם תוכלו לקרוא קטעים מכל הספרים שלי, ואין ספק בכלל שאחרי קטע אחד או שניים לרפואה - תוכלו להחליט בשנייה אחת (לחיוב או לשלילה.)

אופציה שנייה, קראו את הציטוט הבא מהספר החדש.

ציטוט מהספר:

רגע, שנייה, אל תתחילו לקרוא מיד, תכינו את עצמכם קודם, זה קטע על היחסים שבינו לבינה.  הוא מעצבן לפעמים. היא לא מבינה אותו. טוב, הנה, מתחילים: 

"...ונוגה מתה על שירים בעברית (מאיר אריאל לשם הדיוק.)

לפני שנה (ביום ההולדת הקודם שלה) נסענו לאילת לסוף שבוע, וכדי להיות יצירתי הקדמתי את המועד ובשעה שהיא הייתה במקלחת בבית המלון הנחתי על הכרית שלה ציטוט של אחד השירים שהיא הכי-הכי אוהבת.

כתבתי: 

'חופשה של ארבעה ימים,

זונה זקנה שותה איתו,

רוצה סיפור ושיכניס בו אהבה...'

אני אחסוך חלק מהעובדות, אבל נוגה יצאה מהמקלחת וזה נגמר גרוע לגמרי, היא קראה את הציטוט וכמעט העיפה לי סטירה, היא כעסה כל כך ולא דברה איתי במשך שעתיים וחצי. אז כדי להוסיף שטות על איוולת חיברתי בשבילה שיר קצר ומקורי מִשלי - שיר שמטפורית ממשיל אותי לדלקת גרון עם שקדים חריפים שממש-ממש מקשים עליי לבלוע, ושממשיל אותה לכדורי אנטיביוטיקה 1,000 מ"ג שמחסלים את הדלקת והורגים את כל החיידקים (היא כתבה לי בתגובה שאני דוחה)..."

אהבתם?

אם כן, השלב הבא הוא המימון עצמו.

תודה!


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.