דני דורצ'ין | אלבום שני
הפרויקט של
דני דורצ'ין
מבקש את תמיכתכם בהשלמת האלבום השני שלי, אלבום להקה בהפקת ספי ציזלינג.
106%
31,570
מתוך 30,000
0
נותרו
191
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 05/04/2016

שלום!

ברוכים הבאים לפרויקט ההדסטארט של האלבום השני שלי, אלבום שהוא צעד ענק קדימה בשבילי. אני מאמין שמתבשל כאן משהו טוב במיוחד, ואני שמח להזמין אתכן/ם לקחת בו חלק. 

עברו שנתיים מאז הוצאתי את אלבום הבכורה שלי, אלבום שהוקלט לייב ונוגן כולו על טהרת ה one man band, להקה של איש אחד.  בשנתיים האלה הופעתי ללא הפסקה, כמעט בכל פינה בארץ, החל מבתים פרטיים, דרך כל סוגי המועדונים וכלה בקיסריה (הופעת חימום למשינה). הופעתי גם לא מעט בחו"ל, לפעמים ברחוב ולפעמים על במות גדולות בפסטיבלים. רגע השיא היה ללא ספק מופע פותח לפטי סמית' בפסטיבל בגרמניה. היה נחמד.


הוואן מן בנד לקח אותי בזמן קצר יחסית למקומות שלא ציפיתי להגיע אליהם, ואני לא מתכוון לזנוח אותו, אבל לפעמים קצת נמאס להיות לבד. השירים מבקשים יותר. הגיע הזמן להתחדש ולהתפתח לכיוונים חדשים.למזלי יש לי על מי לסמוך!  האחים רמירז, אחת הלהקות האהובות עליי בעולם כולו, וגלעד אברו, בסיסט מהחלומות, התגייסו למשימה. על ההפקה מופקד ספי ציזלינג (רמירז), שלוקח את השירים למקומות שלא דמיינתי. רוב ההקלטות כבר מאחורינו, אבל עדיין הרבה עבודה לפנינו.


(קרדיט: ג'וד מוסקוביץ')

מה נשאר לעשות

הקלטות נוספות, מיקסינג, מסטרינג, עיצוב גרפי של הדיסק, הדפסת הדיסק, צילום קליפים... זה לא נגמר... ואז גם צריך לעשות יח"צ, גוועלד!

כל זה לא יוכל לקרות ללא התמיכה שלכם

כן, הופעתי הרבה, ואני מבטיח להמשיך, אבל הכסף יש לו זמן משלו, הוא עדיין מחכה שאגיע אליו.  תעיפו מבט כאן בצד שמאל, יש כל מיני דברים שאתם יכולים לקבל תמורת התמיכה שלכם באלבום הזה, ולכל אחד מהם מצטרפת תודה ענקית ומקום בלבי לנצח. מקוה ומודה על כל עזרה בשיתוף והפצת העניין.


תודה!

דני

www.danidorchinmusic.com


תודה מיוחדת:

וידאו - ג'וד מוסקוביץ'

עריכת וידאו - אבירם איתיאל  

צילום תמונת הפרויקט - טל ארגוב

ניהול ויח"צ - ימית הגר