כל הפרויקטים
ניו אורלנס איריס פורטוגלי
הפרויקט של
ארנון דה בוטון
הניו אורלינס פאנקשן מארחים את איריס פורטוגלי בדיסק שירי מחזות זמר ישראליים בסגנון ניו אורלינס. הצטרפו אלינו לתהלוכה הנהדרת!
100%
25,055
מתוך 25,000
0
נותרו
167
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 05/04/2016

אנחנו, הניו אורלינס פאנקשן ג׳אז בנד ביחד עם איריס פורטוגלי, רוצים להוציא אלבום מיוחד. 
אז בקצרה עלינו (תיאור מפורט יותר נמצא למטה), אנחנו הרכב המוקדש למוסיקה של ניו אורלינס, הסגנון המקפיץ, הכיפי, התקשורתי והוירטואוזי הזה (הסירטונים שלנו למטה). ההרכב פעיל כעשור והופיע באינספור פסטיבלים ובמות בארץ. הפרויקט הזה הוא ה-פרויקט שלנו ואנחנו נרגשים לצאת לדרך.
משתתפת איתנו איריס פורטוגלי, מוסיקאית ג׳אז, זמרת ומתופפת מדהימה ובין היתר מנהלת בי״ס רימון למוסיקה והיא תשיר איתנו באלבום הנהדר שאנחנו מכינים לכם.
האלבום שאנחנו רוצים להקליט יהיה שילוב של שירי מחזות זמר ישראליים אהובים ומוסיקה מניו אורלינס (פיוז׳ן אמיתי של סגנונות).

אנחנו מזמינים אתכם להיות שותפים בפרויקט המיוחד שלנו, לחידוש והעשרת המוסיקה הישראלית ומעבר להכל, פשוט כיף!

איך משתתפים? 

בוחרים אחת מהתשורות המגניבות שהכנו לכם, פה בצד שמאל, ממלאים את פרטי האשראי בדף ההמשך וכשהפרויקט מתממש, אנחנו שולחים אליכם את התשורה (או יותר טוב, נפגשים אתכם אישית לשיעור/חזרה/הופעה!!!).

אז בואו, נגרום לזה לקרות.
ועכשיו בהרחבה:
הפרויקט הוא דיסק בכורה של ההרכב, שירי מחזות הזמר הישראלים מקבלים עיבודים וביצועים חדשים בסגנון במוסיקה של ניו אורלינס (דיקסילנד). התוצאה היא מוסיקה כיפית, מקפיצה, מיוחדת ויחד עם הכל מוכרת וקליטה. בין הקטעים שיוקלטו יהיו ״רוזה״, ״למי יש יותר כבוד״, ״משיח הזקן״ (סלאח שבתי), ״לי ולך״, ״ונצואלה״ ועוד.
כמו כן, יכנסו לאלבום כמה שירים מהרפרטואר המוכר והידוע של ניו אורלינס.

הפרויקט נולד מתוך הופעה מוצלחת מאד שהיתה שיתוף פעולה בין איריס והניו אורלינס פאנקשן בבית אבי חי. 

חברי הלהקה רוצים לחבר בין המוסיקה של ניו אורלינס למוסיקה הישראלית והדרך הטבעית היתה לקחת שירים ישראלים מוכרים ואהובים ולחבר אותם לסגנון הלהקה

.
על הלהקה ואיך הכל התחיל: 

הניו אורלינס פאנקשן הוקמה לפני כעשור על ידי אלי פרמינגר וארנון דה בוטון, מייד גייסנו את יאיר והתחלנו את הפעילות, לאחר כשנתיים או פחות, שימי הצטרף אלינו ואחרי עוד שנה בערך קובי גם הצטרף לשורותינו. נעם הוא החבר האחרון שהצטרף ללהקה, ״רק״ שנתיים (הרבה לפני כן, נעם היה מחליף אצלנו, אז הכרנו היטב עוד קודם).  במהלך הפעילות שלנו, היו לנו הרבה הופעות ושיתופי פעולה נהדרים, עם ישראל גוריון עשינו את פרויקט שירי תל אביב הקטנה, היה לנו סיבוב הופעות מאד מוצלח עם קאתרין ראסל הגדולה מניו יורק, בוב גרין ניגן איתנו כמה הופעות בתל אביב, אירחנו גדולי ג׳אז ישראליים כמו נחום פרפרקוביץ׳ ובוריס גאמר. הופענו המון, גם בפסטיבל הג׳אז של תל אביב, פסטיבל ישראל ועוד. לפני כשנה, רצינו לעשות משהו חדש, משהו שלא נוסה עד כה בארץ, לקחת שירים ״באמת״ ישראליים ולחבר אותם למוסיקת הניו אורלינס שאנחנו כל כך אוהבים. 

שירי מחזות הזמר הישראליים היו בחירה גם טבעית וגם מצויינת לכך, כולנו מכירים את השירים הללו, גדלנו עליהם, פיזמנו אותם, ניגנו אותם, שינינו להם את המילים והתרגשנו כשראינו את מחזות הזמר. בחרנו בקפידה את מיטב השירים ממחזות הזמר הישראליים וחיברנו אליהם שירים מהמסורת המוסיקלית של ניו אורלינס, ממש עשינו ״היתוך״ של חומרים מוסיקליים יחדיו. העיבודים החדשים מרגשים, יצירתיים, מקפיצים וכיפיים מאד. יש בהם גם את המנגינות המוכרות והידועות וגם את הטעם החדש והקצב הנפלא של ניו אורלינס.
החיבור עם איריס: 
רצינו, לכבוד הופעה כזאת להביא זמרת שתוכל לשיר את החומר המיוחד והמעניין הזה ואיריס פורטוגלי היא הזמרת הכי טובה שיכולה להיות.
איריס פורטוגלי, מנהלת בי״ס רימון למוסיקה וזמרת ומתופפת (מוסיקאית!) בעלת שם בינלאומי, כבר מקיימת את הגשר בין המוסיקה הישראלית לג׳אז והיא התחברה אלינו ולפרויקט בטבעיות כזאת, שאחרי 20 דקות של חזרה, כבר היינו בטוחים שהיא גם שרה איתנו כבר 6 שנים לפחות.
מאז ההופעה, אנחנו יודעים שהפקת דיסק עם החומרים האלה היא חובה לתרבות הישראלית ומשהו שחייב לקרות, אז הנה, אנחנו ואתם גורמים לו לקרות. תמיכתכם חיונית לנו.
רק תבחרו תשורות ונפגש בקרוב!!!


וידאו מהופעת רחוב שלנו :)

תמונה מההופעה עם איריס ביוני 2015:

וידאו מפסטיבל הג׳אז בסינמטק 2015:

וידאו מההופעות שעשינו עם ישראל גוריון הגדול: