כל הפרויקטים
אהבת שבע הבובות
הפרויקט של
תמר רצאבי
"אהבת שבע הבובות" חוזרת לבמה! היכנסו ועזרו לנו להחיות מחדש את היצירה המופלאה בבימויה של גליה פרדקין.
105%
68,540
מתוך 65,000
0
נותרו
366
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/05/2016

אהבת שבע הבובות

חוזרת לבמה - ואנחנו זקוקים לתמיכתכם

ההצגה עתידה לעלות בספטמבר 2016


"אהבת שבע הבובות" היא עיבוד בימתי לספרו של פול גאליקו, אחד הסופרים האמריקאים הנודעים במאה הקודמת אשר כתב יותר מ-40 ספרים, שרבים מהם עובדו למחזות וסרטים מצליחים


★ ★ ★★ ★ ★

מי אנחנו?

קבוצת שחקנים ויוצרים עצמאיים, חמושים באהבה גדולה לבמה וברק בעיניים, שמבקשים ליצור תאטרון חדש, מקורי ובועט.


"אהבת שבע הבובות" היא בעינינו יהלום ייחודי ומקורי, שקשה למצוא כמותו ברפרטואר הישראלי. שש שנים אחרי שהעלינו אותה לראשונה, אנחנו מרגישים שהשעה נכונה לשוב אל ההצגה - ולהביא אותה אליכם.


זהו סיפורה של מוש, נערת כפר שמגיעה לפריז כדי להגשים את חלומה ולהפוך לשחקנית. אלא ששם, בעיר הגדולה, מוש מוצאת עצמה מנוצלת ומושפלת, ובייאושה היא עומדת לקפוץ לנהר הסיין. 

ברגע האחרון מבחין בה קפיטן קוק, מנהל תאטרון בובות, ובאמצעות שבע הבובות שהוא מפעיל במו ידיו הוא עוצר בעדה ומצרף אותה למופע. 

הבובות הופכות לחברותיה הטובות של מוש - והמופע הופך ללהיט. אלא שהתקשורת החמה והאינטימית עם הבובות, הופכת לפרץ כאב ואלימות כשמדובר בקפיטן עצמו. מוש נאלצת להתמודד עם הבחירה: להישאר עם האיש החכם והרגיש שמדבר מגרונן של הבובות - או לברוח מהאדם הזועם והכוחני שיוצא לאור בתום המופע. 

ההצגה עלתה לראשונה בבית-הספר לאמנויות הבמה בסמינר הקיבוצים, וזכתה לשבחים רבים וביקורות מצוינות. ב-2011 היא הוזמנה להתארח בפסטיבל התיאטרון הבינלאומי ACT בשנחאי, סין, והתקבלה באהדה רבה על ידי הקהל המקומי.★ ★ ★ ★ ★ ★


אז למה בעצם אנחנו פונים אליכם?

ההצגה זכתה להרצה מוצלחת במיוחד, אך לדעת כולנו קצרה מדי.

בשנים האחרונות פנו אלינו רבים שלא זכו לראות אותה ושאלו אם תהיה הזדמנות נוספת, וכך הפכה ההעלאה המחודשת למטרה משותפת של כלל היוצרים המעורבים בתהליך. 


בחודשים האחרונים החלטנו להכניס את המאמצים להילוך גבוה, וכיום צוות היוצרים והשחקנים ערוך ומוכן להעלות את ההצגה במצב חד ומחודש. אך בדרך לבמה נותרו אתגרים רבים.
התפאורה הישנה מוחזרה ולא נותר ממנה דבר, כך שאנחנו זקוקים לתפאורה חדשה וניידת. התלבושות, ויותר מכל המסיכות הקסומות שעיצבה יהודית גרינשפן, זקוקות לחידוש בטכניקה מיוחדת. נזדקק לצוותי תפעול טכניים, מפעילי סאונד ותאורה, עבודת יח"צ ופרסום, ועוד אי אלו עניינים שבלעדיהם נישאר עם הצגה מופלאה - ללא במה.

כל זה עולה כסף, והרבה. 

לכן אנחנו זקוקים לתמיכתכם. 


אנחנו מזמינים אתכם לרכוש כרטיסים להצגה, או לפתוח את הלב והכיס ולתת יותר מזה - בתמורה לתשורות הנחמדות פלוס שאנחנו מציעים.הנה מעט מהביקורות, כדי שתראו שאנחנו לא עובדים עליכם:


"אהבת שבע הבובות היא הצגה יוצאת דופן המשלבת בין תיאטרון רגיל, תיאטרון תנועה ועבודת מסיכות כדי לספר סיפור חידתי ופנטסטי שהוא בעצם משל אפל על היחסים המורכבים שבין אמן לחלקי הנפש שלו... בימויה העדין של גליה פרדקין בנוי על עיצוב תנועתי מדויק של דמויות הבובות המשתלבות להפליא עם העיצוב הבימתי המתוחכם והמוזיקה הקרקסית העצובה, פרדקין בנתה עולם תיאטרלי קסום ומגרה הנע בהדרגה מהתמים לאפל" (ידיעות אחרונות)

ליחצו כאן לביקורת המלאה 

✯ ✯ ✯ ✯


"הישגה של פרדקין הוא ביכולתה ליצור הצגה שלמה, מדויקת, המורכבת מסך כל ההישגים האישיים שהיא מפיקה מצוות השחקנים הצעירים שלה. הם מצוינים כיחידים, מושלמים כקבוצה, ולא אחת פקפקתי אם אמנם הבובה שאני רואה איננה בובה אמיתית. אהבת שבע הבובות היא במהותה הצגה אוהבת תיאטרון, לאוהבי תיאטרון שיש בו חוויה חזותית, משחק קבוצתי משובח, מחזה מצוין ובימוי מופתי" (אתר "הבמה")

ליחצו כאן לביקורת המלאה

✯ ✯ ✯ ✯


"הופעה בביצוע מושלם המעניקה חוויה תיאטרלית נדירה מסוגה" (קפה דה מרקר)

ליחצו כאן לביקורת המלאה

✯ ✯ ✯ ✯


________

_________

"מי גורם ליצירה לרקום עור וגידים?"
אולי אלה אתם? אנחנו מאמינים שכן!! 

איציק ויינגרטן (במאי, שחקן ומחזאי, ובמקרה גם המחזאי של ההצגה הזאת) מספר מהי "אהבת שבע הבובות" בשבילו.
הקשיבו וראו. פתחו את הלב והכיס לקראת החג ועזרו לנו להחיות אותה מחדש. מבטיחים לכם שלא תתחרטו (-:


- חג פסח שמח לכולם -
_________

המושכים בחוטים


איציק ויינגרטן (מחזאי)גליה פרדקין
(במאית)
עמית לוי
(שחקנית)
נעמה בסון
(שחקנית)
אלעד סממה
(שחקן)
אהוד כהן-הרמתי
(שחקן)
ערן פרץ
(שחקן)
יולי סקר
(שחקן)
יסמין רז
(שחקנית)
אייל צ'יובנו
(שחקן)
אדוה שרון אילן
(שחקנית)
תמר רצאבי
(שחקנית)
ליאור חסון
(שחקן)

                                        
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.