כל הפרויקטים
אסף אמדורסקי - אלבום חדש
הפרויקט של
אסף אמדורסקי
השירים נכתבו בעיניים פקוחות למגדלים הצומחים בערים ההופכות צפופות, לשטחי השדות ההולכים וקטנים בין הערים ולאנשים החזקים והחלשים שבשוליהן.
104%
104,476
מתוך 100,000
0
נותרו
674
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 23/03/2016


שלום חברים!
בימים אלו אני עובד על אלבום חדש אשר יקרא 'פה'.  מה שמיוחד באלבום הזה עבורי הוא שילוב כתיבת השירים בעבודת ההפקה, ממש שיהיו כרוכים זה בזה מתחילת התהליך. הפעם האחרונה שבה התנסתי בכתיבה מבוססת טכנולוגיית סאונד הולידה את "מנועים שקטים" ומאז התמסרתי להרגל מסורתי יותר של כתיבת מילים, הלחנתם ואז להכנס לאולפן, לעבד ולהקליט. התהליך הכל כך שונה הזה גורם לי להצליח לכתוב משהו חדש מבלי לשחזר רגעים מוכרים ונוחים לי.

לפני 4 שנים התחלתי לעבוד על אלבום בו כתבתי, הלחנתי, הפקתי, ניגנתי והקלטתי לבד, בעצמי, כמו שאני עושה כבר לא מעט שנים. מאז האלבום הראשון אני עובד בלי חברת תקליטים - באופן עצמאי לחלוטין, מממן הכל מכיסי ועובד בהתאם למה שהתנאים מאפשרים. זה תמיד היה מסע מאוד אישי, אז לא הרגשתי צורך לפנות לציבור. אבל הפעם אני חושב שיש איזה עניין, מכיוון שמדובר באלבום שנולד מתוך הסתכלות על מה שקורה לכולנו, פה, בזמן האחרון.

קיבצתי את מיטב מכונות התופים והסינטים והתחלתי לייצר את הרעשים הראשונים של האלבום. באולפן קטן עם מכשור, שטרם למדתי לתפעל, קיוויתי שמתוך הבורות הטכנית, הטעויות והנסיונות יצוצו הפתעות אותן אוכל לתעל לצלילים חדשים, למבנים והרמוניות שיתגבשו לשירים אותם לא אוכל לכתוב בשום צורה אחרת, מוכרת וצפויה. בהמשך, כשהחומרים נאספו והתבהרה תמונת האלבום, פניתי לעזרתו של גידי רז - מוזיקאי ותיק ורב פעלים - אחריו אני עוקב למעלה משני עשורים, ויחד נכנסנו עם הרבה רוח ונחישות לחבר את כל הקצוות.

חמש שנים עברו מאז האלבום 'צד א׳, וסוף סוף אפשר להריח את סיום העבודה על האלבום החדש שיראה אור לקראת פסח הקרוב.

כאן יש לכם הזדמנות קצרת מועד לרכוש מראש אלבום בהורדה דיגיטלית, או דיסק או תקליט ויניל, או פרטי לבוש מעוצבים מאוד ובמהדורה מוגבלת. בנוסף יש גם אפשרות לרכוש כרטיסים למופע חגיגי להשקת האלבום (כל הפרטים יתפרסמו בהמשך) ועוד כמה תופינים שצצו כאן ותכף ייעלמו לנצח.

תודה
א.א

✪ לפייסבוק של אסף אמדורסקי

✪ שיווק אינטרנטי לאמנים: עירן רסלר confia

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.