כל הפרויקטים
אתה נמצא כאן - גליון #2
הפרויקט של
גיא חג'ג'
המגזין העצמאי של פורטפוליו ועונג שבת חוזר בגליון שני - רק בהדסטארט ורק במהלך פברואר!
274%
54,825
מתוך 20,000
0
נותרו
1409
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/02/2016

(אמ;לק: גליון 2 של אתה נמצא כאן כבר כאן! אפשר לקנות אותו רק כאן בהדסטארט ורק במהלך חודש פברואר. הזריזים מרוויחים הנחות!)

הציצו לתוך הגיליון החדש:  לחצו כאן להורדת גירסה מקוצרת וחלקית להצצה

מכיוון שאנחנו מדפיסים לפי הזמנה, אנחנו מתחילים להדפיס רק אחרי שהקמפיין נסגר (ב-29 בפברואר). צפו להגעת המגזין בדואר החל במחצית השנייה של חודש מרץ!

היי! אנחנו יובל סער ממגזין פורטפוליו וגיא חג׳ג׳ מהבלוג עונג שבת.

לפני שנה החלטנו להוציא לאור מגזין עצמאי לגמרי של סיפורי מסעות. קראנו לו אתה נמצא כאן והזמנו כמה מהכותבים, המאיירים והצלמים הכי מוכשרים שיש בארץ. הצענו אותו למכירה ממש כאן בהדסטארט, והפתעתם אותנו עד התקרה: תכננו להדפיס 500 עותקים - בסוף הדפסנו 2,500.

חשבנו אז שזה יהיה עניין חד פעמי, אבל השתכנענו שעדיף להפר הבטחות מאשר לא להוציא המשך לדבר הפלאי הזה, שריגש ועדיין מרגש אותנו, את המשתתפים בו ולפי התגובות שאנחנו מקבלים, גם את הקוראים שלו.

אז הנה זה קורה: גליון 2 של אתה נמצא כאן כבר גמור,ערוך, מאויר, מעוצב לעילא ויודפס על הנייר הכי נעים שיצא לנו למשש, עם רשימת המשתתפים הכי לוהטת ביקום [ראו למטה]. למה אתם מחכים? זה הזמן להזמין עותק!


מה הדיל?
כמו בפעם שעברה -אפשר להזמין רק כאן בהדסטארט, ורק במהלך חודש פברואר.אחרי ה-29 בפברואר לא יהיו יותר שום עותקים - לא בחנויות, לא בהדסטארט, לא אצלנו בבית, כלום. אנחנו מדפיסים רק לפי הזמנות שלכם. רוצים עותק, או שלושה? אז תזמינו גם אחד לחבר/ה.

העותקים יישלחו אליכם במהלך חודש מרץ.

במה שונה הגליון השני?
כשדפדפנו בגליון הראשון שמנו לב שאמנם כל הטקסטים עסקו במסעות, אבל כולם התמקדו ביעד של המסע, ומעט מאוד מהם דיברו על הדרך לשם. הנושא המשותף לכל הקטעים בגליון 2 הוא הדרך, כשהיעד הוא עניין משני, ולפעמים אפילו לא קיים.
עוד הבדל מהותי הוא שבגליון החדש יש גם כמה קטעי פיקשן (בדיון), דבר שלא היה לנו קודם, כולל סיפור קצר ארוך של 20 עמודים ולפחות שני טקסטים שאנחנו מסרבים לגלות לכם כמה מהם בדיון וכמה מהם אמת, כי התעתוע הזה הוא חלק מהעניין. אה, והייקו. אחד. ממש קצר.

מה הרעיון?
הרעיון הוא לקחת אתכם לזמן קצר למקום אחר.
הטקסטים ב״אתה נמצא כאן״ הם לא בהכרח טקסטים רגילים, שמורכבים מפסקאות. יש כאן יומני מסע מצולמים, קומיקס, קטעי יומן, סיפורים קצרים, זכרונות אמיתיים וזכרונות מומצאים, ועוד הפתעות; וכן - גם טקסטים מגזיניים קלאסיים.
גם המקומות שבהם מתרחשים הסיפורים הם לא היעדים הרגילים, אלא הדרכים לשם: בשמיים, בשדה התעופה, באוטובוסים בוונצואלה, במטוסים, ברחובות, בשבילי אופניים, בקיצורי דרך בהודו, בבתי חולים בנפאל, במצעד בירושלים, במוניות, באוטו שכור. אבל אנחנו לא רוצים לגלות לכם הכל - אנחנו רוצים שתפתחו את המגזין בעצמכם ותגלו את כל מה שהחבאנו בפנים.

אפשר להציץ?
בטח! בגלל שאנחנו נחמדים, אנחנו מזמינים אתכם להציץ לתוך המגזין: לחצו כאן להורדת גירסה מקוצרת וחלקית להצצה

ומי משתתף הפעם?
הפעם, בנוסף לכותבים ואמנים שהזמנו במיוחד, פתחנו גם קול קורא במטרה להיות מופתעים, והופתענו אחושילינג. אנחנו ממש מתרגשים לפרסם כאן כמה כותבות וכותבים, מאיירות וצלמים שלא הכרנו קודם והפילו אותנו לרצפה, לצד כותבים ואמנים מוכשרים ומוכרים.

הנה רשימת המשתתפים המלאה:

כותבים: אסף סעדון, דייב אגרס, דנה פרנק, דניאל לוי, גארי הותם (בתרגום דרור בורשטיין), דניאל לוי, טל סופיה, יונתן גופר, ליאת אלקיים, עדי סברן, עובדיה בנישו, עלמה איגרא, ערן גלובוס, רוני פלומן, שירי שפירא, שרון קנטור, תומר קמרלינג

אמנים: אבי נעים, אברהם קורנפלד, איציק רנרט, איתן אלוא, אלירן הרוש, אלעד אלחרר, גילי שחק, דידי כפיר, חן וינר, יוניל, יערה הירש, ירון שין (Jewboy), כנרת גילדר, לירון כהן, מורן יוגב, נדב יהל, נועה שפינט, קובי אדרי, קרן כ״ץ, רן בן עזרא, תמר דברת

לוגו: חן מכבי | שער: נדב יהל | וידאו: בנימין אסתרליס


עוד כמה דברים שחשוב לדעת:
כל מי שערך, כתב או אייר ב״אתה נמצא כאן״ עשה את זה בשביל הכיף, והכסף שאנחנו מבקשים מכם עכשיו נועד רק כדי לכסות את עלויות ההדפסה והמשלוח בדואר. במילים אחרות: יצרנו את המגזין הכי מעניין שאנחנו יכולים, ועשינו כל מה שיכולנו כדי שתוכלו לקבל אותו הביתה כמה שיותר מהר ובמינימום כסף. 25 ש״ח לגליון! לא תקנו שניים??? או שלושה?

אם ייאסף מספיק כסף, המגזין שלנו יהפוך להיות המגזין שלכם, וכל אחד מכם יקבל עותק הביתה. אם לא - לא תחויבו, והמגזין הזה יישאר במגירה שלנו לנצח. שימו לב: יש לכם רק עד ה-29.2.2015, כדי לרכוש עותק של המגזין. לאחר מכן אי אפשר יהיה להשיג אותו בשום מקום אחר...

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.