כל הפרויקטים
רייצ'י מנגנת
הפרויקט של
רחל-לי בר דוד
בואו לקחת חלק בהוצאה לאור של ספרי, לצאת למסע עם רייצ'י בחנות כלי הנגינה ולעזור לה לפתור את החידות. הספר מלמד ילדים על כלי נגינה ומוסיקה.
101%
38,200
מתוך 38,000
0
נותרו
199
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/05/2018

בואו להיות שותפים בהוצאה לאור של הספר

 "רייצ'י מנגנת" 


קצת על עצמי

קוראים לי רחל-לי בר דוד, אני אמא טרייה ליהב הקטן וגרה בראשון לציון. אני שחקנית, רקדנית, כראוגרפית ויוצרת. חלקכם מכירים אותי בשם הבמה שלי רייצ'י. את דמות הילדים שלי התחלתי לכתוב מתוך חלום להוציא תכנים שלי לאור וללמד את ילדי ישראל תכנים חשובים ואיכותיים. בשנים האחרונות אני מקדישה את כל זמני למען כתיבת תכנים חינוכיים לעולם הילדים בגיל הרך ולהוציא אותם לאור. יצאתי עם הצגות ילדים, DVD, דיסק שירים ואני מופיעה בכל במה אפשרית והתכנים שלי כבר מופיעים בערוצי ילדים מובילים ובVOD. יש לי עוד המון חומרים כתובים במגירה, אני אוהבת לכתוב וליצור ובשנה האחרונה אני גם כותבת את הסידרה לדמות הילדים שלי. עכשיו אני חולמת להוציא את הספר הראשון שלי ומקווה שתבואו לקחת חלק בהוצאת הספר לאור.


על הפרוייקט

את הספר "רייצ'י מנגנת" כתבתי כדי לחשוף את הילדים לכלי נגינה ומוזיקה וחשוב לא פחות, לעורר בהם את הרצון לבחור בעצמם בכלי נגינה שהלב שלהם בוחר! הספר מדגיש את ההתלבטות שבבחירה,עד קבלת החלטה, וחושף את הילדים לכלי נגינה רבים שרצוי שיכירו בגיל הרך.

בספר "רייצ'י מנגנת", רייצ'י נמצאת בחנות כלי הנגינה והיא מתקשה לבחור בכלי שמתאים לה. הספר מכיל חידות על כלי נגינה, כשהילד צריך לנחש באיזה כלי מדובר. הספר מתאים לילדים בגילאי 2 עד 7.

כתב היד נשלח למספר הוצאות ספרים שחזרו אלי עם תשובה חיובית להוצאת הספר. אני רוצה להציג בפניכם חלק מהביקורות שגם אתם תוכלו להתרשם.

 "הספר מוצלח מאד, יש לו רעיון מעולה, והוא מנוסח יפה."

"כתב היד מאד יפה,הנושא הוא טוב, ייחודי ומקורי, ונותן ביטוי ללבטים אמתיים מהעולם הילדים. לא מוכר לי עיסוק בנושא זה בספרות הילדים. לכן, אפילו רק על עצם הרעיון כבר מגיע "שאפו". כמו כן, כאמור, הסיפור כתוב באופן יפה ומוצלח. קל לדמיין את הילדה מתרוצצת בחנות, מבולבלת בין הכלים היפים ומתקשה לבחור."

 "קראתי בהנאה את הסיפור ששלחת אליי. כתיבתך יפה, מעוררת הזדהות ועניין, ומציגה נושא מעניין וחשוב.יהיה לי העונג להוציא לאור את ספרך.

השלב הבא בפרוייקט הוא סיום האיורים, הדפסה והפצתו לחנויות הספרים. 


תמיכה בפרוייקט

רק בזכות גיוס של 100% מסכום היעד הפרוייקט יצליח

 עם התמיכה שלכם נזכה להוציא את הספר החשוב הזה לאור

יש מגוון אפשרויות בחבילות התמיכה בפרוייקט שיתאימו לכל אחד, כמו DVD של הצגת הילדים שלי, דיסק שירים שלי, ואפילו הפעלת יום הולדת במחיר שווה ומיוחד כשאני מגיעה אליכם עד הבית! אני מזמינה אתכם לבחור בחבילות התמיכה שמתאימה לכם ותוכלו להנות ממגוון תשורות נפלאות ובזכותכם הספר יצא לאור!

כמו שכבר הבנתם, בחנויות הספרים, נכון להיום, אין ספרים על כלי נגינה לגיל הרך ואני בטוחה שתסכימו איתי שזה עצוב מאוד וכעת, יש לכם את הכוח לשנות את המצב ולהכניס לחנויות הספרים ספר שמתאים לכל אחד ואחת מכם!

תאמינו בי ובפרוייקט שלי- שבמהרה יהפוך לשלנו  ואני בטוחה שתשמחו לקחת חלק בפרוייקט ולתמוך בספר עם משמעות כל כך חשובה, כי למוזיקה יש השפעה כל כך גדולה בחיינו ובעלות נמוכה יחסית, תוכלו לעורר את המוזיקה ואת האהבה לכלי נגינה כבר מהדור הצעיר!

אני כל כך מתלהבת מהפרוייקט הזה ומאמינה בכל ליבי שיש לו חשיבות רבה! יחד נעשה את זה! עכשיו זה הזמן! 

יש לנו 36 יום עד סגירת הפרוייקט, 

זה אומר שעכשיו אתם צריכים לבחור בחבילת התמיכה שמתאימה עבורכם, אל תהססו, תשקיעו רגע מזמנכם ותתמכו בפרוייקט! בקרוב, הספר יהיה אצלם ביד!

ואיזה כיף זה ריח של ספר חדש, במיוחד, שהוא יצא לאור בזכותנו!


חידה מתוך הספר

"בפינת החנות שמעה מנגינה אדירה

שגרמה לה לפצוח בריקוד ושירה

מכלי גדול עם רגליים צרות

עליו מנגנות כל האצבעות

יש לו קלידים בצבע שחור ולבן

הכלי כבד מאוד ולא קטן

יש לו מנגינה נפלאה ומשובחת

יושבים, מנגנים ושרים איתו בנחת.

אפשר בקלות שיר לאלתר, זהו ה-פסנתר!"


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.