כל הפרויקטים
כולנו משמר בעלי החיים
הפרויקט של
משמר בעלי החיים
העמותה היחידה בארץ שאוכפת את החוק נגד התעללות והזנחת בעלי חיים, יוצאת בקמפיין גיוס כספים להקמת יחידות משמר בערים נוספות
116%
289,700
מתוך 250,000
0
נותרו
2262
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/05/2016

התעללות בבעלי חיים כבר מזמן הפכה למכת מדינה 

ולכן הקמנו את 

משמר בעלי החיים בישראל!!!

 

במדינת ישראל כ-100,000 בעלי חיים עוברים התעללות והזנחה מדי שנה. קשירות. הרעבה. קרבות. מכות. בעיטות. הצתות. גשם. חום אימים. רוחות. מוות בייסורים. כל כך הרבה מקרי התעללות ורק עמותה אחת שיכולה לצאת לשטח ולתת מענה אמיתי לבעלי החיים האומללים האלה.


עמותת משמר בעלי החיים היא העמותה העיקרית בישראל שאוכפת את חוק צער בעלי חיים האוסר על התעללות, הזנחה ונטישת בעלי חיים. העמותה, שפועלת על פי מודלים מחו"ל, מגייסת ומפעילה מתנדבים היוצאים לשטח ונותנים מענה מיטבי למקרי התעללות והזנחת בעלי חיים.

עשרות מתנדבים שעוברים הכשרה מקצועית ופועלים בסמכות חוקית, יוצאים יום יום לשטח ומצילים את החיות האומללות מהתעללות והזנחה.


הצורך:

הקמת יחידות משמר בעלי החיים בכל הארץ!!!

מאות טלפונים בחודש של אזרחים, שרוצים לצעוק את צעקתם של חסרי המילים. כל כך הרבה מקרים שאפשר לטפל בהם במיידי אילו רק היה אפשר, אבל אין לנו את האמצעים להגיע לכולם.

כיום, העמותה נותנת מענה למקרי התעללות והזנחה בת"א-יפו. הרחבת הפעילות לערים נוספות והקמת יחידות אכיפה כרוכה בהוצאות רבות כגון: גיוס, הכשרה ותפעול מתנדבים, קורסים מקצועיים, טיפולים וטרינריים, ציוד שטח, פנסיונים ומזון לבעלי החיים שמוחרמים, פעילות משפטית, פעילות בילוש ואיסוף ראיות, הפעלת מוקד טלפוני ועוד... 


  קצת מפעילות היחידה:

כתבה על משמר בעלי החיים במהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2 - 27.4.2016בסערת הגשמים האחרונה, חילצה יחידת משמר בעלי החיים תשעה גורי מלינואה שהוחזקו בתנאים קשים, רטובים ורועדים מקור. בשיתוף עם עמותת אס או אס, שסייעה בקליטת הכלבים בפנסיון, מצאו כל תשעת הגורים בתים חמים. 


כתבו עלינו בעיתון:

מוסף 24 שעות של ידיעות אחרונות: פורסם: 20.8.15 מאת: גיל קורוטקי

מחמד ליבם

הכלב של השכנים קשור בחוץ שעות בלי אוכל ומים, והלב נקרע מהיללות? יש למי לפנות.
גיל קורוטקי, חובבת כלבים מושבעת, יצאה לסיור לילי עם מתנדבי "משמר בעלי החיים בישראל". היו מראות קשים, אבל גם הפי־אנד קטן.

לקריאת הכתבה לחצו כאן

                               

                                                בואו ועזרו לנו להגיע לכל הפניות                                                        עזרו לנו להציל את אלו שלא יכולים לדבר ולהציל את עצמם

 

אנחנו חייבים אתכם כדי להרחיב את הפעילות לכל הארץ! 

היכנסו, תמכו. 

בואו נעזור להם :-)

מעכשיו, כולנו משמר בעלי החיים!

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.