כל הפרויקטים
טסים להופיע בג'מייקה
הפרויקט של
אלון עופר
מפיקי פסטיבל גדול בג'מייקה stepping high festival שמעו לאחרונה את השירים שלי והזמינו אותנו להופיע אצלם בפסטיבל שיתקיים ב5-6.3.16.
104%
10,370.45
מתוך 10,000
0
נותרו
108
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/01/2016


פרטים על הפרויקט:

היכרות קצרה- הי אני שושה, זמרת רגאיי ישראלית, לפני כ-5 שנים התגלה אצלי סרטן אגרסיבי שהתחיל בירך ושלח גרורות לריאות, עברתי 6 ניתוחים ברגל ובריאות, כימותרפיה ושני סבבים של הקרנות.

אני עדיין כאן, כנגד כל הסיכויים

לפני כשבוע, פנו אליי מפיקים של פסטיבל בג'מייקה, הם שמעו את השירים שלי ועל סיפור חיי, ביקשו שאבוא להופיע בפסטיבל שלהם "stepping high festival" שמתקיים מידי שנה כבר יותר מעשור, הפסטיבל מתקיים השנה בתאריך 5-6/3/2016 ומסוקר ע"י מגאזינים נחשבים בעולם הרגאיי (Reggaeville ודומיו)

מהפקת הפסטיבל נמסר לנו כי הם רוצים לשחרר את הסיפור האישי שלי לעיתונות המקומית לקראת בואי לג'מייקה

 

על מנת להופיע בפסטיבל אנחנו צריכים לגייס סכום של 5,000 ש"ח עבורי ועוד 5,000 ש"ח עבור כל מלווה שינגן איתי על במת הפסטיבל בג'מייקה.

 

לפרוייקט התגייסו מוזיקאים מנוסים מהארץ כדי לעזור לי להפיק את ההופעה ברמה הכי גבוהה שניתן.

 

חשוב לי מאוד להגיע להופיע בפסטיבל הזה, זהו פסטיבל הגאנג'ה בג'מייקה, השיר שממנו התרשמו ביותר מפיקי הפסטיבל מדבר על זעקת החולים לקנאביס הרפואי, זהו שיר שכתבתי על הקשיים והאתגרים שהסרטן מביא איתו ועל החשיבות במתן קנאביס לחולים.

 

זוהי הזדמנות אדירה ונדירה, לעלות ולהופיע על במה מכובדת זו, אנחנו מתרגשים מאוד וגאים על העניין שהמפיקים הביעו בפנייתם אלינו ומקווים שנוכל לגייס את הסכום הנדרש למטרת המסע המופלא הזה.

 

במידה ולא נספיק לגייס את הסכום הנדרש נאלץ לבטל את השתתפותנו בפסטיבל.

אנו מודים לכם על תמיכתכם ומבטיחים לתת כבוד על הבמה, לא נצליח להרים את ההופעה הזו ללא תמיכתכם.