דולב פרנקל - אלבום בכורה
הפרויקט של
דולב פרנקל
שנים שאני חולם בגדול, הגיעה השעה להגשים בענק. אני דולב פרנקל, מוזיקאי בן 24 מפתח תקוה, ואני בדרך לאלבום ראשון.
102%
55,910
מתוך 55,000
0
נותרו
448
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/08/2016

לאן אתם הולכים? פרוייקט ההדסטארט שלי באוויר ונכנס לישורת האחרונה שלו! מזמין אתכם להיות חלק מהפאזל הכי מגניב בפתח תקווה והסביבה.

מעל עשר שנים שאני כותב את נשמתי על דפים וצורח את מכאוביי על הגיטרה. גם בתקופות הכי משוגעות בחיי, זה היה נראה לי טבעי לעצור מדי פעם ולהתבודד עם המוזיקה. גם כשהרגשתי לבד במחשבותיי או בחלומותיי - הגיטרה, הדפים והבמה היו שם. כמו סם, כמו אהבה, כמו טעם לחיים הרבה לפני שמצאתי משמעות.

הייתי נער חסר ביטחון שהתגייס להיות חייל אבוד. עם שחרורי מצה"ל הבנתי שיש מקום לשינוי משמעותי ומהותי בחיי, אז התחלתי לעבוד כמדריך בני נוער ונרשמתי ללימודי הוראה ותקשורת. בחרתי להקדיש את זמני לאחרים ובדרך, מרב נתינה, נסחפתי ומעט איבדתי את עצמי. יש משפט שאותו אני אומר תמיד לבני נוער אותם אני מדריך, "תחלמו בגדול, תגשימו בענק". ואתם יודעים מה? הגיע הזמן להקשיב קצת לעצמי, לקחת את החלומות הגדולים, ולהגשימם בענק. 

ברוכים הבאים לפרוייקט ההדסטארט שלי ואומייגד! אנחנו בדרך לאלבום ראשון!  
***
מה יהיה באלבום הזה?

תהיה בו אהבה, גם עצב, געגוע, זכרונות ואפילו אופטימיות, פסקול חיי בכמה רצועות מלאות ברגש ואהבה.

***

למה עכשיו?

האמת? אני פשוט מרגיש שזה הרגע שלי. משהו מעקצץ לי מבפנים להגשים את החלום ולנסות לצאת לאור. עם כל הדרמה והקלישאות, אני מרגיש שהמוזיקה הייתה שם בשבילי תמיד. ברגעים הקשים, המאושרים, תמיד ליוותה אותי, חשפה בפניי עולמות חדשים, עזרה לי להיטמע בסביבה, להכיר אנשים, עזרה לי לבטא את עצמי. דחפה אותי לגלות את עצמי. גרמה לי להיות משמעותי. גרמה לי להיות עצמי.


***כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור מדרגה, לפתוח את הלב ולקחת חלק במסע הזה!


***

לעמוד הפייסבוק שלי

לערוץ הסאונד קלאוד שלי

לאורך כל התהליך אתעד ואשתף אתכם במתרחש, כי אני מאמין שהאלבום הזה יהיה שלכם לא פחות מאשר הוא יהיה שלי. זה לא רק כסף שאתם שמים כאן, אלא גם פיסה קטנה של נשמה.