כל הפרויקטים
מחזקים גוף ונפש
הפרויקט של
עמותת רוח דרומית
עמותת "רוח דרומית" מפעילה מרכז לרפואה משלימה בנגב למתמודדים עם מחלת הסרטן ומעניקה טיפולים במערך האונקולוגי בביה"ח סורוקה .
112%
67,235
מתוך 60,000
0
נותרו
238
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/02/2016

ההתמודדות עם מחלת הסרטן קשה לא רק למי שלוקה במחלה, אלא גם לסובבים אותו. במערך האונקולוגי במרכז הרפואי סורוקה מעניקים מתנדבי "רוח דרומית" טיפולי רפואה משלימה למתמודדים עם המחלה, לבני משפחותיהם ואף לצוות הרפואי.

 

התחלנו בקטן לפני שנתיים, נכנסנו קבוצת מטפלים למחלקה האונקולוגית. ראינו את השינוי וגם בסורוקה ראו את השינוי המשמעותי שעובר על המתמודדים, וביקשו שנרחיב את הטיפולים לכל המערך האונקולוגי. כיום, כשהצורך רק ממשיך לגדול אנו מבינים שנצטרך לבנות את המערך באופן שונה, להקדיש לכך אדם שירכז את כל העבודה מול סורוקה, וגם יעשה את התאום מול המטפלים.

 

וכאן אתם נכנסים לתמונה, אנו פונים אליכם, שתתמכו בפרויקט ותסייעו לנו להפוך את הטיפול התומך לחלק אינטגראלי ומשמעותי מתהליך ההחלמה.

 

 

 

 

 

 

 גלי רבזין- נטורופתית ורפלקסולוגית בכירה:

"נפלה בחלקי הזכות להתנדב בעמותה ולטפל באנשים מופלאים בעלי תעצומות נפש שאוחזים בחיים בשתי ידיהם.ניסיון של שנים בטיפול בחולים אונקולוגיים, הוכיחו כמה טיפול ברפואה טבעית מועיל הן נפשית והן פיזית בכל שלב של המחלה או הטיפול בה"

 

הטיפולים המשלימים, הניתנים לצד הטיפול הרפואי הקונבנצינלי, מסייעים לגוף ולנפש להתמודד עם תופעות הלוואי הקשות, מקלים על המתח הנפשי ומסייעים בתהליך ההחלמה.

 

 

אידה חדד, מקבלת טיפולי רפואה משלימה בעמותת רוח דרומית:

"העיסוי המרפא והאנרגטי העניק לי שלווה וכוח פיזי להתגבר על המחלה גם כשעברתי הקרנות בתל אביב, ימי הטיפול הותאמו במיוחד בשבילי, ותמיד קיבלתי טיפול ביום שהגעתי לבאר-שבע. בזכות הליווי והדאגה לאורך כל הדרך הצלחתי לעבור את התקופה הקשה הזאת"

 

 

אנחנו פועלים בתיאום מלא עם הצוות הרפואי במערך האונקולוגי בסורוקה המכיר בחשיבות הטיפולים ורואה בנו חלק אינטגראלי מהמחלקה. 

 

 

 

ד"ר שרגית גרינברג-מנהלת ההוספיס בית של קופת חולים כללית ויו"ר עמותת רוח דרומית:

"מחקרים מראים כי טיפול בסימפטומים השונים כולל הנפשיים מהם סובל החולה האונקולוגי, משמעותי ביותר לא רק להרגשה הטובה אלא מעלה יכולת התמודדות והישרדות. מטופלים רבים בהם נפגשתי בעבודתי ציינו את המפגש עם המתנדבים במחלקה או באישפוז היום כמרגיע מחזק ומעניק כוחות ריפוי לנפש ולגוף"

 

 

                   

 

 

 

היקף הטיפולים הלך וגדל עם הזמן וכיום אנו מטפלים מידי חודש בכ-120 איש. ההערכה היא שבשנה אחת, בהיקף הפעילות הנוכחי, המרכז מעניק טיפולים לכ-2,100 נשים, גברים וילדים, המתמודדים עם מחלת הסרטן, בני משפחותיהם המלווים אותם בתהליך הריפוי וההחלמה והצוות הרפואי.

המתנות שגייסנו מ"אנשים טובים באמצע הדרך..." יאירו לכם את השנה האזרחית החדשה, באנרגיות של ריפוי, אהבה, בריאות ושמחת חיים. 

תומכים ברוח דרומית - רוח דרומית, הרוח של כולנו.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.