כל הפרויקטים
משחק נדלן בקטן
הפרויקט של
אינפומנסרז בע"מ
ייצור והפצה של תרגום עברי למשחק "For Sale" על ידי פרש משחקים.
126%
16,395
מתוך 13,000
0
נותרו
137
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/01/2016

תודה לכל התומכים!

"נדל"ן בקטן" יוצא לאוויר העולם, ואתם מוזמנים לרכוש אותו ומשחקים אחרים בחנות שלנו או להתעדכן באירועים שלנו בעמוד הפייסבוק שלנו. נשמח לראות אתכם הופכים לחלק מהקהילה שלנו :)

 

"נדל"ן בקטן" הוא תרגום של "For Sale", משחק קלפים לכל המשפחה, שלושה עד שישה שחקנים מגיל 8 ומעלה, שאורכו כחצי שעה. זהו משחק מצליח בכל העולם, שרבים כבר נהנים ממנו. עם תמיכתכם, אנחנו רוצים להביא את המשחק גם לשוק הישראלי. במשחק צריך לקנות נדל"ן בזול ולמכור אותו ביוקר - המנצח הוא מי שהרוויח הכי הרבה כסף בסוף המשחק. אנחנו מאמינים שזהו משחק שיכול להתאים לכולם - משפחות, שחקנים חדשים וגם מנוסים. הצטרפו אלינו ויחד נחולל שינוי בשוק משחקי הלוח הישראלי.

 

 

התמיכה שלכם תאפשר לנו להביא משחק נהדר זה לבתים ברחבי הארץ. קיבלנו את הזכויות לתרגום המשחק וגם התרגום עצמו כבר הסתיים (כולל התאמת הגרפיקה בקלפים לשפה העברית). הכסף שיגוייס בקמפיין הוא לטובת ייצור המשחקים כך שנוכל לייצרם, לייבאם לארץ ולהפיצם. מנסיוננו, תהליך הייצור והייבוא הוא תהליך ארוך, המערב גורמים רבים. לכן אנו צופים שהמשחק יגיע לארץ עד יולי 2016. אתם, כמובן, תקבלו את התמורות ראשונים - לפני החנויות.

 

 

הקלפים במהדורה העברית, הזהה לצרפתית, עוצבו על ידי האמנית Catell Ruz (ניתן למצוא ציורים שלה ב-Deviant Art). העיצוב פשוט ויפה, בקווים דינמיים ומושכים, קוסם לילדים ומבוגרים כאחד.

 

 

במשחק שני שלבים. בשלב הראשון כולם מקבלים סכום כסף זהה, וצריכים להתמודד על קניית בתים במכירה פומבית גלויה - כולם רואים כמה כסף כל אחד מוכן להשקיע, וכמה כסף נשאר לאחרים. בשלב השני ההתמודדות היא על מכירת הבתים תמורת המחאות בסכומים שונים, אבל הפעם המכירה הפומבית סמויה ועד שכולם הניחו את הקלפים, אף אחד לא יודע מה בחרו האחרים למכור (ורק בעלי זיכרון מצויין יזכרו מה נשאר לכל אחד). שחקנים יוכלו ללמוד איך להחליט מתי להסתכן ומתי לפרוש, לתכנן אסטרטגיה ולנחש מה יעשו שאר השחקנים. האם להשקיע הרבה כסף ולקבל בית יקר אחד, או פחות כסף ולהצליח לזכות בכמה בתים בינוניים? האם למכור בית יקר כשהסכומים כולם גבוהים או לשמור אותו להמשך?

המשחק לא מיועד רק לילדים - הוא מציב אתגר בפני שחקנים בכל הגילאים. גם שחקנים מנוסים יוכלו להנות ממנו כמשחק קצר בין משחקים מורכבים יותר, או כחלק מערב של משחקים קצרים. מכיוון שהרכב הבתים וההמחאות בכל סיבוב הוא אקראי, אפשר לשחק את המשחק שוב ושוב ולהנות בכל פעם.

 

 

פרש משחקים היא חברה לתרגום וייצור משחקי לוח בעברית. הקמנו את פרש משחקים מתוך אהבה למשחקי לוח, במטרה לפתור את מכשול השפה העומד בפני רבים בחברה הישראלית, ובקרב ילדים במיוחד. החלטנו להתמקד במשחקים בעלי ערך חינוכי המקנים מיומנויות חברתיות בצורה מהנה. אנו מקווים שתרגום יאפשר ליותר אנשים מכל הגילאים גישה למשחקי לוח ולקהילה הנהדרת שקמה סביבם בארץ. החברה הוקמה ב-2013 על ידי שלושה שותפים, ומנוהלת כיום על ידי שניים מהם - האחים אביעד וחמוטל בן דב. עד כה תרגמנו שני משחקים - "מלכי ישראל" ו"חידושים והמצאות". אלו משחקים שמדגימים היטב את הערכים המובילים של החברה - ערכים חברתיים וחינוכיים משולבים בהנאה. אלו משחקים לילדים גדולים בגילאי 14 ומעלה, ו"נדל"ן בקטן" מיועד למלא את הפער עבור האחים הקטנים בגילאי 8 ומעלה. כל משחקי החברה הם משחקים שאנחנו נהנים מהם בעצמנו, ואנו בטוחים שיתאימו להורים כפי שיתאימו לילדים.

IELLO, בעלת הזכויות על המשחק, היא חברת משחקים שהוקמה בצרפת ב-2004. החברה מתמקדת במשחקים עם עיצוב גרפי עשיר ויפה ומשחקיות חדשנית. החברה ייצרה והפיצה משחקים רבים, ביניהם "מלך טוקיו", "חידושים והמצאות" (שתורגם לעברית על ידי פרש משחקים) ומשחקים רבים הפונים לכל המשפחה וטרם תורגמו.

 

 

התמורות הנפלאות:

 • גג מעל הראש - תודה על התמיכה! עבור 5 ש"ח, שמכם יונצח על כל קופסת משחק שנדפיס. תמורה זו תינתן גם בתמורות האחרות.
 • קן לציפור - הציפור המשכימה זוכה בהנחה - המשחק במחיר מוזל במיוחד של 65 ש"ח (המחיר בחנויות צפוי להיות 90-100 ש"ח). כמות מוגבלת.
 • בית פרטי - המשחק במחיר מוזל של 70 ש"ח (המחיר בחנויות צפוי להיות 90-100 ש"ח).
 • ארמון הממלכה - בהוד השרון, ממש ליד תחנת  הרכבת, שוכנת "הממלכה", חנות משחקי לוח, קלפים, משחקי תפקידים ועוד. תמורת 100 ש"ח תקבלו את המשחק וקופון ל-10% הנחה ברכישה בחנות "הממלכה". בחנות מבחר גדול, וניתן ליצור קשר עם הבעלים לבקשות מיוחדות והזמנות מחו"ל במחירים אטרקטיביים. כמות מוגבלת.
 • דירת סטודיו - התמורה לחובבי האמנות. בנוסף למשחק, שלושה ציורים של רוני יפה המוכשרת להפליא (ראו בפייסבוק) במחיר שווה במיוחד של 150 ש"ח לחבילה כולה. נושאי הציורים מגוונים וכוללים בעלי חיים, דיוקנאות של מפורסמים או דמויות מד"ב, דומם ועירום. הציורים הם בגודל A4 וצוירו על נייר איכותי במשקל 250 גר'. אתם תבחרו את הנושא ונשתדל להתאים את הרכב הציורים לבקשות. כמות מוגבלת.
 • איל נדל"ן - השאירו חותם על בנק נדל"ן בקטן. עבור 170 ש"ח, שמכם יופיע על אחת ההמחאות במשחק. סכום ההמחאה יהיה על פי סדר התומכים, כך שהמקדימים לתמוך יופיעו על ההמחאות בערכים הגבוהים יותר (לא כולל ההמחאה המסורבת). תמורה זו כוללת את המשחק. כמות מוגבלת.
 • בית משותף - למה לקחת את המשחק לחברים אם אפשר לקנות גם להם עותק? 3 עותקים של המשחק עבור 190 ש"ח.
 • וילה - הדרך המשתלמת ביותר להתחיל או להגדיל את ספריית המשחקים שלכם. חבילת פרש משחקים - "מלכי ישראל""חידושים והמצאות" ו"נדל"ן בקטן" ב-290 ש"ח. "מלכי ישראל" הוא משחק שיתופי בו השחקנים משחקים קבוצת נביאים הנאבקים כדי להציל את ממלכת ישראל מחורבן. "חידושים והמצאות" הוא משחק תחרותי מבית IELLO בו השחקנים בונים ציביליזציות מתקדמות ומנצחים על ידי שליטה בתקופות תרבות האדם השונות. "מלכי ישראל" ו"חידושים והמצאות" מיועדים לגילאי 14 ומעלה.
 • חדר משחקים - פרש משחקים אצלכם בסלון!  עבור 1,000 ש"ח תוכלו לבלות איתנו יום משחקים בו נשחק יחד אתכם ועם חבריכם משחקים שלכם או שלנו (הרכב המשחקים והמבקרים ייקבע בתיאום מראש). אפשרות זו מתאימה לשחקנים ותיקים אך גם למי שרוצה להכיר את תחום משחקי הלוח - נשמח ללמוד וללמד, ובעיקר להנות יחד. בין שלושתינו, יש לנו גישה למחבר רחב של משחקי לוח שונים - משחקי פרש משחקים, כמובן, אך גם משחקים אחרים למגוון גילאים והעדפות (מ״טקנוקו״ ו״מלך ניו-יורק״ ועד ״בטלסטאר גלקטיקה״ או "Eclipse" וגם משחקים חדשים יחסית כמו "The Gallerist"). תמורה זו כוללת את חבילת פרש משחקים, אותה נביא ישירות אליכם. כמות מוגבלת.

כל התמורות יישלחו ללא דמי משלוח נוספים ברחבי הארץ. עבור משלוח לחו"ל, אנא צרו עמנו קשר במייל [email protected]


 

מטרות המשך:

אם וכאשר נגיע ל-16,000 ש"ח, המהדורה המוגבלת תכיל בנוסף לקלפים הרגילים גם שני קלפי בתים ישראליים שיצויירו בסגנון המשחק ושתי המחאות. הקלפים יספקו סיבוב נוסף במשחק של 4 שחקנים וגיוון במשחק עם מספר אחר של שחקנים. כל תומך ממדרגת "קן לציפור" (כלומר 65 ש"ח) ומעלה יקבל  את המהדורה המוגבלת באופן אוטומטי.  

אם וכאשר נגיע ל-20,000 ש"ח, המהדורה המוגבלת תכיל בנוסף לקלפים הרגילים גם 6 קלפי בתים, 6 המחאות ו-18 מטבעות נוספים שיאפשרו להוסיף סיבוב נוסף (או שניים במשחק של 3 או 4 שחקנים). הבתים יהיו בתים ישראליים שיצוירו בסגנון המשחק. כל תומך ממדרגת "קן לציפור" (כלומר 65 ש"ח) ומעלה יקבל  את  המהדורה המוגבלת באופן אוטומטי.
את הקלפים תצייר טלי רזניק המוכשרת, שכבר ציירה עבורנו סקיצה ראשונית לאחד הבתים:

עזריאלי בקטן

 

כתבו עלינו:

באתר ״הפונדק״ ראיינו את אביעד בן דב, ממייסדי פרש משחקים. ועדיין באתר ״הפונדק״, כתבו גם על תהליך התרגום של משחקי לוח לעברית לכבוד הקמפיין.

באתר VGC שיחקו איתנו ״נדל״ן בקטן״ (ונהנו).

 

ביקורות והסברים על המשחק:

סרטון הסבר על המשחק שהכנו עבורכם בשיתוף משפחת קראוס (עברית, כרגע ללא כתוביות אך הן יתווספו בהמשך). בסוף הסרטון תוכלו לגלות מה ילדי משפחת קראוס (אביב ותמיר בני ה-12 וכרמל בן ה-9) וגם אביהם מויש חושבים על המשחק לאחר ששיחקו בו איתנו.

ביקורת של טום ואסל מ-The DiceTower באנגלית (ללא כתוביות). שימו לב שמדובר בגרסה מעט שונה מהגרסה העברית, כולל הציורים. "זה משחק נפלא", אומר טום ואסל על המשחק. "שיחקתי אותו כנראה מאה פעמים. זה משחק מעניין שאני יכול ללמד אנשים בקלות" - ואלו רק חלק מהשבחים שיש לו על המשחק, עליו הוא ממליץ לכולם, שחקנים מנוסים או מתחילים.

 

 

תשובות לשאלות נפוצות:

 • אתם חברה קיימת - למה מימון המון ולא הלואה בנקאית?  אנחנו בפרש משחקים מאמינים בקשר שבין מעורבות הקהילה לבין מגוון ואיכות המשחקים. מגוון רחב של משחקים מאפשר ליותר אנשים להנות ממשחקי לוח ולהיות חלק מהקהילה. קהילה גדולה מעודדת הוצאה לאור של יותר משחקים באיכות גבוהה. לכן, בחרנו בקמפיין מימון המון כדי לשתף את הקהילה בתהליך הפקת המשחק.
 • איך אדע שהמשחק יצא לאור אחרי הצלחת הקמפיין?  כבר הוצאנו שני משחקים, "מלכי ישראל" ו"חידושים והמצאות" הזמינים בחנויות ברחבי הארץ. אנחנו מכירים את התהליך וכל מה שכרוך בו (מתרגום והתאמה של הגרפיקה לעברית, דרך ייצור המשחק בצורה איכותית ועד שליחת המשחק לחנויות וללקוחות הפרטיים). כבר רכשנו את הזכויות, התרגום והגרפיקה בתהליכי סיום ואנחנו עומדים לפני הדפסת עותקים שיועברו לאישור מכון התקנים. אנו מחוייבים לפרוייקט באופן מלא.
 • מתי אקבל את המשחק? המשחקים יגיעו לארץ עד יולי 2016. תומכי הקמפיין יהיו הראשונים לקבל עותקים (עותקי הדגמה יגיעו אלינו עוד קודם אך לא יימכרו וישמשו רק להדגמת המשחק באירועים).
 • למה זה לוקח כל כך הרבה זמן? ייצור המשחקים נעשה בסין, תחת לוח זמנים של מפעל המייצר משחקים רבים עבור חברות מכל העולם. ייבוא המשחקים לארץ והעברתם בתהליכי התקינה והמיסוי אורכים זמן רב. אנחנו מנסים להקדים את הגעת המשחקים ככל הניתן בלי להתפשר על איכות המוצר הסופי.
 • מי אתם? אביעד הוא מנהל פיתוח תוכנה ומנהל חברת אינפומנסרז בע"מ. חמוטל היא ביולוגית ומתרגמת, מנהלת ענף התרגום של החברה. מורן היא רופאה ומנהלת הקמפיין. שלושתנו שחקני משחקי לוח נלהבים, ומחזיקים בספריות מרשימות של מגוון משחקים.
 • איפה ניתן להתרשם מעבודותיה של רוני יפה?  באלבומי הפייסבוק שלה שנמצאים כאן.
 • האם ניתן לקנות את המשחקים שלא דרך הקמפיין? כל משחקי פרש משחקים (וכן משחקים אחרים בעברית) זמינים באתר שלנו. הם זמינים גם בסניפי צומת ספרים ובחנויות הנבחרות. "נדל"ן בקטן" יופץ אף הוא באתר ובחנויות אלו, אך רק לאחר שנוודא שהחבילות שנשלחו לתורמי הקמפיין הגיעו ליעדן.
 • האם ניתן להשתתף ביותר מתמורה אחת? האם ניתן להוסיף לסכום התמורה? בוודאי! הדסטארט מאפשרים לתמוך במספר מדרגות תמורה ולבחור להוסיף סכום כרצונכם לתמורה. אנחנו, כמובן, נודה לכם מאוד על כך. שימו לב שניתן לשנות את מדרגת התמורה ואת הסכום עד לתאריך הסיום.
 • האם ניתן לרכוש עותקים נוספים? בוודאי! אם ברצונכם לרכוש שלושה עותקים, בחרו בתמורה "בית משותף". אם ברצונכם לרכוש מספר עותקים אחר, אנא הוסיפו לסכום התמורה 70 ש"ח עבור כל עותק נוסף.
 • האם ניתן לקנות רק את ״מלכי ישראל״ או ״חידושים והמצאות״ בנוסף ל״נדל״ן בקטן״בוודאי, ובמחיר מוזל! הוסיפו לסכום התמיכה 140 ש״ח עבור ״מלכי ישראל״ או 100 ש״ח עבור ״חידושים והמצאות״ ושלחו מייל ל- [email protected]
 • האם ניתן לשלוח עותקים לחו"ל? בוודאי! אם ברצונכם לשלוח עותק לחו"ל, אנא שלחו מייל ל-  [email protected]  לתיאום (תוספת דמי משלוח עבור משלוח לחו"ל תידרש בהתאם ליעד).
 • איך תדעו לאן לשלוח את התמורה? לאחר סיום הקמפיין נשלח שאלונים בהם תוכלו לפרט לאן תרצו שנשלח את תמורתכם. אם ברצונכם לתת לנו הוראות משלוח מיוחדות תוכלו ליצור איתנו קשר ב- [email protected]
 • האם אוכל לבחור את השם שייכתב על הקופסה? בוודאי! לאחר סיום הקמפיין נשלח שאלונים בהם תוכלו לבחור שם אותו נכתוב על הקופסה – שם זה לא חייב להיות זהה לשם שלכם. אנחנו שומרים את הזכות לסרב להוסיף לדופן הקופסה מלל שעלול להיות פוגעני. אם יש לכם שאלות נוספות בנושא תוכלו לשאול אותנו ב- [email protected]
 • מה אם המשחק הגיע אלי והוא פגום או ניזוק בדרך כלשהי?  פנו אלינו במייל [email protected]  ונשמח לסייע ולהחליף עותקים פגומים.
 • יש לי עוד שאלות! אנחנו תמיד זמינים במייל [email protected]
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.