כל הפרויקטים
אני והאין רוכבים על ..
הפרויקט של
רן ובר
'אני ואין רוכבים על אופניים' הוא סיפור על ארבעה חברי ילדות, החוזרים ונפגשים זה עם זה, וגם כל אחד עם עצמו. ספרו החדש של מחבר סוד הנקודה הטובה
101%
36,489
מתוך 36,000
0
נותרו
225
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/02/2016

מי שרוצה לרכוש את הספרים מוזמן לאתר הספרים שלי או בטלפון 0509766811 

שוב תודה והרבה הצלחה, רן..

ליצירת קשר: [email protected]

 האתר של רן 'אני ואין רוכבים על אופניים' הוא סיפור על ארבעה חברי ילדות, החוזרים ונפגשים זה עם זה, וגם כל אחד עם עצמו. בעין משעשעת וברוח טובה, אורג רן ובר, בין רכיבה ביער ולימוד קבוצתי בסלון, טיולי ג׳יפים במדבר וטבילה לילית בחוף הילטון, וגם הרבה הרבה קפה שחור בפינג׳ן – לכדי מסע פנימי, מקומי ועכשווי מאוד. בתוך כך שוזר ובר בסיפור תובנות רוחניות ונפשיות לאור תורתו של רבי נחמן מברסלב, בצורה שווה לכל נפש ובגובה העיניים.

זהו ספרו השלישי של רן ובר, מחבר רב המכר 'סוד הנקודה הטובה' שזכה לשבחים רבים.

שלום לכולם,
אני עובד על ספר חדש בשם ״אני והאין רוכבים על אופניים״ וצריך את עזרתכם כדי שאוכל להוציא אותו לאור בהצלחה, לקדם אותו ולפרסם אותו. במציאות של היום - הפקת המוצר היא השלב הראשון אבל ללא קידום, הוא נובל ונעלם מהמדפים לפני שזכה למספיק תשומת לב.

הספר החדש ״אני והאין רוכבים על אופניים״

ספרי הקודם - רב המכר סוד הנקודה הטובה במבצעים בצומת ספרים / סטימצקי:

ספרי הקודם סוד הנקודה הטובה בחנויות הספרים

מעבר לזה. הרבה מעבר לזה - עיקר העניין בגיוס הזה הוא הקשר איתכם. אני רוצה לתת לכם את האפשרות להיות שותפים שלי בהוצאה המרגשת של אני והאין - ספר שאני עובד עליו מעל ארבע שנים. אני רוצה לאפשר לכל אחד ואחת מכם להיות חלק מהפרוייקט ולהיות בין אלו שיקבלו את הספר לפני שיגיע לחנויות הספרים (בהנחה שהדואר לא יעכב את המשלוחים.. ישנן גם מדרגות תמיכה עם שליח מיוחד עד הבית :)

אבל הפרוייקט הוא לא רק הספר. הגיבורים של הסיפור 'אני והאין רוכבים על אופניים' הם:

המספר, יואל, אייל ורפי (וגם עמית אופניים) יוצאים לשטח, מתבודדים, נוסעים לסדנאות במדבר, טסים לאומן ושותים קפה בבית הקפה המועדף על אייל.. וגם לכם יש את ההזדמנות לחוות את הדברים בשטח בגובה העיניים. 

הפרוייקט הוא למעשה מעטפת שלמה של דברים שמתחברים ויוצאים מהספר. סדנאות התבודדות, ימי כתיבה, חוגי בית. התמיכה בפרוייקט תאפשר לכם לקחת חלק בפעילויות השונות במחירים של שותפים לדרך! 
תודה, רן ובר

מתוך הספר:

הוא עצר והביט בי במבט פראי ואמר פתאום, "בנאדם. אתה הולך למות. אתה יודע את זה? יום אחד אתה תמות ואז מה תגיד? התאמנתי להיות ילד טוב כל החיים? לא רציתי להפריע לשכנים? השתדלתי לנסוע לאט ובאלגנטיות? התבטאתי תמיד כשורה בכל מקום ובכל אירוע? מה תגיד, אה? הייתי בסדר? תקשיבו – תכניסו אותי לגן עדן, בחייאת, תעשו טובה – הייתי ילד טוב תשעים שנה!"
הסטתי את המבט והסתכלתי על עץ מרוחק. האמת – לא ידעתי מה לענות לו. הוא צדק. כמה אנרגיה אני משקיע ב"להיות בסדר", ב"להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון". זה אפילו לא מודע. אני בכלל לא שם לב לזה – זה פשוט נמצא שם קבור בתוך התודעה שלי ומנהל אותי. ככה אני מסתדר בכל מקום, תמיד לומד מה להגיד ואיך. תמיד התגובות שלי הן 'נאותות'. אבל איפה אני בכל זה? 
"אולי אתה צודק", אמרתי והשפלתי את המבט ובעטתי באבן.
"אחי", הוא אמר ותפס אותי בזרועותיו, "אני אוהב אותך. אבל צריך קצת לנער אותך לפעמים. לנער ממך את האבק כדי לתת לאריה שבתוכך לשאוג. אתה כל היום משתיק אותו. יאללה – תן לעצמך להיות. לא מגיע לך?".

 אודות המחבר:

קוראים לי רן ובר, חלקכם אולי מכירים אותי מאחד מספרי הקודמים - ״התגלות״ או ״סוד הנקודה הטובה״ (שברוך השם הפך לרב מכר בזכות חברים יקרים שתמכו וקדמו את הפרוייקט בגיוס ההמונים הקודם! תודה רבה מקרב לך לכולכם).

מלבד כתיבה ויצירה אני עוסק בייעוץ אישי וזוגי ומעביר סדנאות ושיעורים ברחבי הארץ.

בעבר הייתי איש הייטק אבל עזבתי את עולם ההיטק כי הרגשתי שחשוב לי יותר לעבוד ישירות עם אנשים וליצור מאשר ליצור תוכנות ויישומים וירטואליים. חשוב לי לעשות טוב בעולם. עד כמה שזה יכול להשמע תמים - זה עובד!  אחד הדברים שעזרו לי לעזוב את עולם ההי-טק היתה ההרגשה שמה שאנחנו עושים בחברה, מעבר לרווח פוטנציאלי למשקיעים לא באמת משפר משהו בעולם. 

ברוך השם אני זוכה להתפרנס ולעבוד במה שאני הכי אוהב לעשות - ליצור ולעבוד עם אנשים, ואני מקבל הרבה תגובות מרגשות מאנשים שהספרים נגעו בהם ועזרו להם בחייהם שלהם. אחת המטרות שלי בחיים היא לעודד כל אחד ואחת להגשים את הפוטנציאל והחלומות שבתוכנו באופן שמוסיף טוב בעולם. כל אחד ואחת בניחוח המיוחד שלו או שלה ועם הכשרונות המיוחדים שניתנו להם. 

אני משתדל להכניס את התפיסות האלו לתוך הספרים שאני כותב כדי לחזק ולעודד כל אחד מאתנו להוסיף טוב בעולם. שנזכה!

 

אתם מוזמנים מכל הלב להצטרף אלי למסע המופלא להוצאת ״אני והאין רוכבים על אופניים״ לאור ולהביא אותו לתודעת כמה שיותר אנשים. החל מ- 50 ש״ח לעותק במחיר מיוחד ודרך כל שלל התשורות המופיעות בצד שמאל.

 

מתוך הכריכה האחורית:

בתיכון היינו חברים טובים: יו-יו, רפי, ילי ואני – 'הרביעייה'. אבל מאז עברו כמעט עשרים שנה. על כל אחד מאיתנו עבר מה שעבר, והחיים פיזרו אותנו.

יואל חי בשנים האחרונות בצפון ואני פוגש אותו רק כשאני עולה למירון לציון הרשב"י, רפי מבלה לרוב בהודו ורק לעיתים רחוקות הוא מגיח לביקור מולדת, ואייל, שגר עדיין במרכז, הפך עכבר הייטק שיוצא בקושי מהמחילה שלו.

אבל אז יואל התגרש, ורפי נחת פתאום לביקור פתע, ואייל שהתחיל הרגיש קצת חנוק במחילה המוזהבת יצא לשאוף אוויר, ואני - אני קניתי אופניים. 


מתוך הביקורות על ספרו הקודם:

❦ ״חובה לכל מחפש דרך.״  רן שריד, דברי שיר

❦ ״ספר נפלא לרגעים רבים.״ אספה פלד, ידיעות אחרונות

❦ ״הכתיבה היחודית של רן ובר באה מלב מלא אהבה והשראה.״ הרב מיכי יוספי

❦ ״אני ממליץ בחום לכל מי שמחפש אושר בחייו לקרוא את הספר הזה.״  אריק בלום, ירחון חיים אחרים

***

הספר 'סוד הנקודה הטובה'

 


 ❦ שיווק אינטרנטי לאמנים: עירן רסלר confia


תגובות והמלצות לספרים הקודמים

"החיפוש שלנו אחר הטוב הוא בעצם החיפוש של חיינו. בספר הזה ישנו סוד. את הסוד הזה התחיל
לגלות רבי נחמן, ואת הגרסה לעולם המודרני מגלה רן ובר. יש כאן שתי כותרות חדשותיות: האחת
– יש נקודה כזו בתורתנו, השנייה – צריך לקרוא את הספר הזה כדי לגלות אותה…"
צבי יחזקאלי, ערוץ 10

"זו משימה לא פשוטה לגלות ולראות את הטוב הטמון בנו ובאחרים. הספר 'סוד הנקודה הטובה'
מלמד אותנו שזו קודם כול בחירה מודעת שאינה קשורה בהכרח לאמונה. ספר נפלא לרגעים רבים."
אספה פלד, ידיעות אחרונות

"הספר מביא אותנו לפתח מבט חדש על המציאות, מבט שמחזיר אותנו אל האוצרות והאיכויות
שאבדו לנו. הכתיבה הייחודית של רן ובר באה מלב מלא אהבה והשראה, מגיעה לרבדים העדינים
ואל הנימים החבויים של הנפש, ומשיבה להם את מקומם וכבודם הראוי."
הרב מיכי יוספי

"הצלחת לחבר קצוות שונים תוך שמירה על הניגון הפשוט. מומלץ בחום!"
אליהו שמואלי (החבר ש"בגללו" הספר כמעט לא יצא לאור, ראו בהקדמה)

"..לא יכולתי להפסיק, מדהים, חזק ומהלב״ (רן משה, יד בנימין)

״הספר מאוד יפה, וגם אישתי דלוקה עליו !״ (אריאל, תל אביב)

״קראתי בשבת.ספר מומלץ ביותר!!״ (ג׳ודי, רמת אביב)

"כל החיים אנו מסביב לנקודה הזו. תודה רן גילית לנו אותה בכזה כיף ועומק. חובה לכל מחפש דרך." (רן שריד, דברי שיר)

״הספר נפלא ומזכך את הנפש ואת הראיה. אני מודה לך מאוד על כתיבתו.״ (ו. , רחובות)

״רן היקר תודה על הספר עזרה ממוקדת ואמיתית , לתרגם את רבנו דבר גדול בקרוב רחוקים״ (טלי, רמת גן)

״כל הכבוד על היצירה הזו!!!! .. הספר נפלא ורצוי שיגיע לכל בית בישראל!״ (אריק בלום)

״..הגיעו השניים [עותקים של הספר]. כבר באותו לילה זללנו אותם מכריכה לכריכה . ואז חזרנו להתחלה. ללמוד מילה מילה. בראוו! תודה נורא ..״ (דבי גולד, ירושלים)

"תורה רפ"ב של רבי נחמן תמיד הייתה "משנה חיים". עכשיו כשרן ובר הפך אותה לפשיטה ונגישה – היא יכולה לשנות חיים גם של רחוקים. תודה לקב"ה שנתן לנו את היכולת לרפא את עצמנו ואת הסביבה ע"י התרופה הכי טבעית בעולם, באישור משרד הבריאות, משרד הדתות ומשרד הפנים: ראיית הטוב. נקודה טובה ועוד נקודה טובה ועוד מעט ואין רשע, התבוננת על מקומו ואיננו." (משה שרון, סופר ומרצה, מודיעין)

"התחלתי לקרוא את הספר והוא מאד נגע לי.. בשיא הכנות- אני חושבת שהספר הוא פצצת אטום שחייבים להפיץ בכל חור! סוד הנקודה הטובה יהפוך את כולנו לאנשים טובים יותר, אוהבים יותר ונאהבים יותר. רן, אשריך שזכית להיות שליח לקרב על ידו את הגאולה בע"ה." (אסתר אביטן)

אהבתי מאוד.התחלתי לקרוא את הספר הוא כתוב בצורה ממש נעימה וברורה, מוגש ומאויר בצורה השווה לכל נפש ולכל גיל.ממליצה בחום (מירב סגל)

״ספר מרתק..ממליצה בחום לכל אדם לקרוא ביו אם הוא חילוני דתי ברסלבר,חבדניק וכו'..ספר זה מביא עימו הרבה סיטואציות כל כך מדוייקות מהחיים ונותן כלים איך להיכנס לתוכנו פנימה להיתחבר לטוב וליצור לנו חיים טובים יותר ולהעביר את זה הלאה..קשה להניח את הספר מהידיים!״ (פרח מלכה)

"רציתי לאמר לך ישר כח גדול.
הספר מיוחד ומתוק ונותן ראיה לתובנות חדשות.
נותן המון.אני לומדת אותו מכל הלב.
תודה לך.
ישר כח.תצליח." (מיכל אברהמוב)

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.