כל הפרויקטים
100 קולות
הפרויקט של
הטלוויזיה החברתית
בואו נכיר יחד 100 צעירות וצעירים פלסטינים, אזרחי המדינה, שיספרו על חייהם בישראל 2015. הראיונות אתם יצולמו, יועלו לרשת ויופצו באינטנסיביות.
101%
25,220
מתוך 25,000
0
נותרו
165
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/12/2015

בקיצור - הגענו ליעד הגיוס של 25,000 ש"ח. יש לנו עוד את כל יום א' לנסות להגדיל את סכום הכסף שנגייס. כל שקל ילך כמובן לטובת הפקת הראיונות והפצתם. היו שותפים להפקת 100 ראיונות מצולמים עם צעירים/ות פלסטינים/ות, אזרחי המדינה והפצתם ברשת, להסרת מחסומים ופחדים זה מזה.

 

מתי יצא לך להכיר ולהקשיב ל-100 פלסטינים? יתכן ואף פעם! רוצה הזדמנות להכיר?

בתור אזרחיות ואזרחים יהודים, אנחנו כמעט ולא מכירים את אזרחי ישראל הפלסטינים. עבור רבים מאתנו השפה הערבית היא שפת האויב. אנו רואים מעט ערבים בטלוויזיה, בדרך כלל בחדשות ובדרך כלל בנושאים ביטחוניים. לרובנו אין כמעט הזדמנויות לפגוש ערבי או ערביה, במפגש של שווה בין שווים, ועוד לא אמרנו כלום על הטירוף שאוחז בכולנו בתקופה האחרונה.

האמת היא שאנחנו פשוט לא מכירים האחת את השני! ואת זה חייבים לשנות.

 

הפרויקט שלנו וההזמנה להשתתף בו:
בתקופה הקרובה נראיין 100 צעירות וצעירים פלסטינים אזרחי המדינה, שיספרו על חייהם בישראל של 2015: מוסלמים, נוצריות, דרוזים, בדואיות, הומואים, לסביות, אבות, אימהות, סטודנטיות, מובטלים, סוחרים, נשות עסקים, תושבי הכפר ותושבות העיר, אלו החיים בעיר ערבית ואלו החיות בעיר מעורבת. 
את הראיונות נערוך לסרטונים קצרים שיופצו מידי יום ברשת ואתם מוזמנים להצטרף אלינו, ממש לתהליך היצירה.


אז איך זה יעבוד?

להפקת הפרויקט אנו צריכים לנסוע ברחבי הארץ עם צוות צילום, לערוך, לתרגם, להכין כתוביות, להעלות לרשת ולהפיץ. בשלב זה אנו במגעים עם קרנות לגיוס חלק מהסכום, אך חסרים לנו עוד 25,000 שקלים.

כאן אתם נכנסים לתמונה! אנו מבקשים שתשתתפו בפרויקט בתמיכתכם הכספית, אך לא רק. בהתאם לגובה התמיכה תוכלו לצאת איתנו לצילומים, להמליץ על מרואיינים, לראיין ואף להשתלב בעריכה.

תמיד רציתם להיות יוצרי טלוויזיה ולהשכין שלום? הנה הזדמנות מרתקת.

עזרו לנו להסיר את מעטה הפחד ולראות את האנשים שמאחוריו.

 

אם קיבלתם היום את דף הקמפיין, אל תמתינו, שמא טרדות היום ישכיחו מכם את הפרויקט החשוב. בחרו כבר עתה את סכום התמיכה והמשיכו בתהליך. היו נדיבים ככל הניתן - עלות הפקת סרטון אחד בממוצע היא כ-500 ש"ח אך כמובן שכל סכום אחר יגדיל את קופת הפרויקט. שתפו וספרו לחברות ולחברים על הפרויקט.
תודה!

 

עוד עלינו כאן: http://tv.social.org.il 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.