כל הפרויקטים
קבוצת רובוטיקה-דור העתיד!
הפרויקט של
טל דרור
10 בנות ו3 בנים - מהנדסים ומתכנתים צעירים, זקוקים לעזרתכם בכדי לבנות רובוט, להגשים חלום ולייצג את ישראל בתחרות רובוטיקה בינלאומית!
140%
980
מתוך 700
0
נותרו
6
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/11/2015

הכירו אותנו - מהנדסי ומתכנתי העתיד של ישראל!

 

אנחנו קבוצת הרובוטיקה - "Crazy Pandas".

 

מטרתינו -

לבנות רובוט כחלק מהתוכנית המדהימה והבינלאומית: 

 

"FTC® - FIRST Tech Challange" 

 

הנמצאת במסגרת ארגון ®FIRST, שהינו ארגון ללא מטרות רווח ומטרתו לקדם בני נוער לעולם המדע והטכנולוגיה (http://beta.usfirst.org/).

במסגרת התחרות עלינו לבנות ולתכנת רובוט המבצע משימות שונות על פי האתגר השנתי (אותו ניתן לראות בסרטון הנ"ל) וביניהן - טיפוס הרובוט על סולם והיתלותו על מוט בגובה 160 סנטימטרים!!

 

קהילה יקרה, אנחנו מודים לכם על התמיכה הענקית!
זכרו, הפרוייקט טרם הסתיים. בהגעה ל150% מהיעד - נוכל לקנות ערכת גלגלים מיוחדת למערכת ההנעה של הרובוט, ולהפוך אותו לבלתי מנוצח!

 

 

 

 

תהליך בניית הרובוט מתרחש החל משלבי התכנון והשרטוט דרך תכנות ואינטגרציה ועד להשתתפות בתחרויות ארציות ובין-לאומיות - וכל זאת בפרק זמן של כ-3 חודשים! במהלכם נישאר בבית הספר  לאחר שעות הלימודים - יום יום, במשך כל שבוע, עד שעות הערב המאוחרות, ונצבור אינספור חוויות :)

 

חלק בלתי נפרד ממפעל ®FIRST הוא תרומה לקהילה. לכן במהלך העונה וגם לאחר סיומה, אנו פועלים ומתנדבים רבות למען הפצת המודעות לטכנולוגיה והנגשתה לשכבות הלא- מעורבות באוכלוסייה.

 

קצת על הקבוצה:

הקבוצה מונה 10 בנות ו3 בנים - לכולנו תשוקה למדע, לטכנולוגיה, להייטק וניצוץ בעיניים. כל חברי הקבוצה מרחיבים מקצועות ריאלים בשילוב מדעי ההנדסה, וקופצים על כל הזדמנות להשתפר וללמוד משהו חדש!

עד היום, הצלחנו להגיע לאלפי אנשים ולחשוף אותם לעשייה וליזמה שלנו, הצלחנו לעורר עניין ורצון בקרב ילדים מגיל הגן ועד היסודי, להשתלב בעולם הטכנולוגי והתרומה לקהילה.

למען קידום המטרה, אנחנו מקיימים מספר אירועים:

 

1. סדנות לילדים בגילאי גן' יסודי וחטיבה-  במסגרת סדנות אלו, אנו מלמדים את הילדים כיצד לתכנן, לבנות ולתכנת רובוט לגמרי לבדם! בסוף הסדנאות אנו שואלים את הילדים - "מה תרצו להיות כשתהיו גדולים?" ורובם עונים "מהנדס" או "בונה רובוטים". באותו הרגע, אנו מתמלאים גאווה ויודעים כי הצלחנו לעורר עניין בילדים, שלא ידעו עד כה על קיומו של תחום הרובוטיקה.


2.הפנינג טכנולוגיה בימי שיא עירוניים.

3. הדרכה ולימוד קבוצות רובוטיקה של כיתות ז', ח' וט' בנושא תכנות, מכאניקה ויזמות.

4. הדרכת פרוייקט הרובוטיקה (Jr.FLL® (Junior FIRST® LEGO® League בו אנו מהווים מנטורים לילדים בגיל הגן וכיתות א' - ב' - דור העתיד של ®FIRST.

ועוד פרוייקטי התנדבות משמעותיים רבים נוספים בקרב הקהילה שעתידם להתבצע במהלך העונה הקרובה!

 

 

 

לחלקנו ניסיון קודם בתחרות זו, וחלקנו העפיל מספר פעמים לתחרות העולמית המתקיימת בארה"ב  וזכינו בגביעים והכרה על פועלנו.

בתיכון שלנו, שמים דגש רב על מקצועות מדעיים וטכנולוגים, ובוגרי התיכון כולם, משתלבים ביחידות המודיעיניות/ טכנולוגיות המתקדמות בצבא. אחוז גבוה מהבוגרים, ממשיכים ללמוד באקדמיות המובחרות והופכים ליזמים המשתלבים בתעשייה ובחברות מובילות במשק.

 

אנו פונים אליכם על מנת ליצור שיתוף פעולה בין המבוגרים שבחברה הישראלית לבין  בני נוער, השותפים בתחרות מדעית המשלבת בתוכה אלמנטים של תרומה ושייכות לקהילה. אנו מקווים כי בעוד מספר שנים, תהיה לנו הזכות להצטרף אליכם, ויחד נמציא את הטכנולוגיה של המחר ולשפר את איכות החיים של כולנו.

 

 

מאיפה מתחילים לשתף פעולה?

תמיכה וחסות מצד הקהילה הם "הדופק הפועם" של הקבוצה והיא זו שמאפשרת את הצלחתנו. 

בכדי להשתתף בפרויקט אנו זקוקים לתמיכה כספית, בכדי לכסות את העלויות ההרשמה, כלי העבודה, חומרי הגלם, המוצרים השיווקים, וכדומה.

כל תמיכה מתקבלת בברכה, ומהווה צעד נוסף אל עבר הגשמת החלום שלנו - לייצג את ישראל בכבוד, ולהעלות את ישראל על המפה בתחום הרובוטיקה!

 

מה אתם מקבלים מאיתנו?

התמיכה בנו היא תמיכה בבני נוער, צמאי מדע ותרומה לקהילה, אנו דור העתיד של המהנדסים, ההייטקיסטים והסטארט-אפיסטים שיובילו את המשק בעתיד.

וכמובן, ראו את התשורות המגניבות שלנו כדי לקבל מידע רחב יותר!

 

לכל שאלה או מידע נוסף, אל תהססו ליצור איתנו קשר:

טל' - 0527382276

מייל - taldror187@gmail.com

עשו לנו לייק בפייסבוק! www.facebook.com/CrazyPandasFTC


תודה מראש לכולכם!

באהבה והערכה רבה, צוות Crazy Pandas 7#