כל הפרויקטים
מצפור לזכר אור אסרף
הפרויקט של
נעם פינסק
הקמת מצפור ביישוב להבים לזכר אור אסרף ז"ל שנהרג במפולת ברעידת האדמה בנפאל. זאת תוך כדי ביצוע שביל ישראל המוקדש לו.
128%
192,369.5
מתוך 150,000
0
נותרו
975
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/12/2015

 "חברים תמיד נשארים חברים"

אור אסרף

 

הגענו ליעד הראשוני!  ממשיכים קדימה...

היעד הראשוני שהוגדר הוא חלק חשוב ממכלול פרויקט המצפור, אולם ישנן משימות נוספות  וחשובות להקמתו.

אני רוצה בתמיכתכם להגיע אל היעד הבא – 200,000 שח .

בסכום זה ניתן יהיה לבנות נתיב גישה נוח לאתר, להוסיף הצללה ולהתקין בו נקודת מים לשתייה.

כשהתחלתי ללכת בשביל ישראל עם התיק האדום של אור, לא תיארתי לעצמי שבשבוע בו אעבור את חצי הדרך נגיע ליעד הראשוני של הפרויקט. תודה ענקית בשמי ובשם משפחת אסרף לכל התומכים היקרים שלנו.  אמנם הגענו ליעד, אבל אנחנו ממשיכים בכל הכוח - בהליכה בשביל ובהנכחתו של אור במצפור.

 

עדיין קיימת ההזדמנות לתמוך

 

תודה

נעם פינסק

 

 

מטרת הפרויקט:

הקמת מצפור להנצחת  אור אסרף ז"ל תוך שימת דגש על אחווה ורעות שהיו נר לרגליו של אור. האתר ימוקם בסמוך למגדל המים הצופה לישוב להבים, בו גדל והתגורר אור, בסמוך לגבעות גורל ובצמוד לכביש 6. המצפור יהווה נקודת מפגש חברי לתושבי להבים, נקודת תצפית למבקרים בשמורת החלמוניות ונקודת עצירה והתרעננות לנוסעים בכביש 6 דרומה. עלותו המשוערת של המצפור היא 250,000 ש" ח. אנו שואפים להגיע בזמן הנתון ל150,000- איתם ניתן יהיה להשלים את הנדרש להקמת הפרויקט.

 

 

אנו קוראים לכם לקחת חלק פעיל בפרויקט חשוב זה ולהקליק על התשורות משמאל כראות עינכם (ניתן לשנות את סכום התמיכה מעבר למינימום המצויין בתשורה).

 

אנו מבטיחים כי עם סיום בניית המצפור ניידע את המשתתפים

ונזמינכם להנות ממנו.

 

אנו מודים מראש לכל מי שיטול חלק בהקמת המצפור. 

 

 

 

 

 

 

 

 

הסיפור שמאחורי הפרויקט

 

אור אסרף ז"ל היה אחד מהישראלים הרבים שטיילו בנפאל ב-25.4.2015, כאשר רעידת אדמה פקדה את האזור בו שהו מטיילים מכל העולם.

 

  

במשך 9 ימים ארוכים עקבה מדינת ישראל אחר גורלו של אור, הנעדר הישראלי האחרון. אביו פטריק טס לנפאל לחפש את בנו יחד עם חבריו לצוות מסיירת אגוז, שהתגייסו לצאת למשימה המורכבת בין רגע וללא היסוס. יחידות חילוץ של מתנדבים יצאו לחיפושים, חמ"ל של המשפחה ושל החברים הוקם בלהבים ומדינה שלמה המתינה בתקווה גדולה לחזרתו בריא ושלם.

 

במהלך החיפושים נמצא אור והוחזר ארצה. אור הובא למנוחות בבית העלמין בלהבים, היישוב בו גדל.

 

אור, בן 22 במותו, היה גבר חייכן, שמח וטוב לב. הוא גדל בלהבים, שם שיחק כדורסל, ניגן בגיטרה והשקיע רבות בשבט הצופים. בצבא אור שירת בסיירת אגוז, לחם ונפצע במבצע צוק איתן, השתקם וחזר לשירות. עם שחרורו יצא לעולם הגדול לטייל, כאשר הוא נושא עמו לכל מקום את תמונותיהם של שני חבריו לצוות שנפלו במבצע צוק איתן, איתם תכנן לצאת יחד לטיול. "חברים תמיד נשארים חברים".

 

לאור היו חברים רבים והוא נגע בהמון אנשים: החיוך והצחוק, המבט והדיבור שלו, הידיים הגדולות המושטות תמיד לעזרה ולחיבוק; רגישות, אהבה ואיכפתיות לכל מי שנקרה בדרכו - הם אלו שהפכו אותו לכה אהוד על כולם.

 

אור אהב מאוד להיות בחיק הטבע - לטייל ברחבי ישראל, לבלות במעיינות, ולעשות פק"ל קפה בגבעות בסמוך ללהבים - האזור בו מתוכנן המצפור.

 

מי אני ולמה?

 

 

גיוס התמיכה לפרויקט יתבצע כאשר אני, נעם פינסק, יחד עם חברתי יובל שטכמן, נלך את שביל ישראל. 

 

אור אסרף היה חבר שלי. הוא היה שותף להחלטתי ללכת את שביל ישראל. כאשר יצאנו לחופשה באילת בתקופת החלמתו מהפציעה ב"צוק איתן"  הפתיע אותי אור עם תיק גב מקצועי בצבע אדום, תיק שהוא קנה לי במיוחד לשביל ישראל.

 

החלטתי, בעקבות אהבתו לטבע והמתנה הסנטימנטלית והאישית שלי ממנו, להקדיש לו את ההליכה שלי בשביל ישראל מצפון לדרום. במקביל להליכה בשביל, מתקיים פרויקט גיוס הכסף להקמת המצפור לזכרו במקום בו נהג לעשות פק"ל קפה איתי ועם חבריו, מקום בו נהג להביט מעבר לרקיע ולאהוב את העולם.

 

אני מזמינה אתכם במהלך מסע של כ-1000 ק"מ לאורכה של מדינת ישראל לתמוך ולהיות שותפים להקמת מצפור אשר יבנה על פי דמותו של אור - אהבתו לטבע ולחברים. לאחר התנעת ההקמה תשותפו בשלבי ההקמה וההתקדמות לאורך הדרך.

 

אשמח אם תצטרפו למסע "מטיילים עם התיק האדום של אור"

 

עם סיום הקמתו של הפרויקט נשמח לראותכם מבקרים במצפור.

 

כל עוד אנו הולכות אתם מוזמנים להקליק משמאל ולקחת חלק בפרויקט.

 

כאן תוכלו לראות פרטים על המדרגה  "ספר הבישול של הקאימאק".

 

 

לחצו כאן לתוכניה לקונצרט של התזמורת הסמפונית ירושליםרשות השידור

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.