כל הפרויקטים
מזהה המוטיבציות
הפרויקט של
רן הורודי וענת בן פורת
כלי מדעי ממוחשב לאיתור המוטיבציות העיקריות שלך, וכלים כיצד להשתמש בהן להצלחה בקריירה המקצועית ובחיים.
107%
26,839
מתוך 25,000
0
נותרו
150
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/12/2015

הגענו בשמחה ליעד הגיוס, וכעת מתאפשר לנו בודאות להשלים את הפיתוח של מזהה המוטיבציות בעברית ולהעביר אותו לתומכים בתוך השבועיים הקרובים.

 

אנו מזמינים את מי שעדיין לא רכש לעצמו את מזהה המוטיבציות לעשות

 

זאת ולהיעזר בכלי כדי להצליח וליהנות יותר בעבודה, ולנהל קריירה

 

שבאמת מתאימה למוטיבציות האישיות.


מזהה המוטיבציות מציע שיטה חדשה לחלוטין להבנת המוטיבציה הפרטית שלנו ולתיעול ההתלהבות שלנו לעבודה. האבחון לא נועד לקבוע סוגי אישיות או חוזקות. המטרות הן לעזור לכולם לענות על השאלות: "מה מניע אותי?" ולאחר מכן, "מה אני יכול לעשות בנדון?" הספר מציע תהליך הבנוי שלב-שלב כדי ליצור תכנית מציאותית לניצול מרבי של ההשכלה, העבודה והמטרות האישיות לטובת הנאה וסיפוק בעבודה.

 

אז מהן המוטיבציות שלי?


כל אדם מונע על ידי עשרים ושלושה גורמי מוטיבציה יסודיים במקום העבודה. כאשר אנחנו מבינים אילו גורמי מוטיבציה חשובים לנו יותר מכול וכן את סדר העדיפויות שלהם, יש לנו אפשרות לבטא את עצמנו ואת כישרונותינו וחוזקותינו בצורה טובה ומספקת יותר. כל אדם שונה בתכלית מבחינת הדבר שיגרום לו אושר בעבודתו – אחד ייהנה מאתגר, התלהבות וכסף ואילו אצל אחר, גולת הכותרת תהיה עבודה בצוות מעולה וחתירה למטרה שהוא מאמין בה. 

 

 

כאדם יחיד, למה חשוב לי לדעת מה מניע אותי?


מי שמצא משמעות עמוקה יותר בקריירה שלו, מוצא מרץ וסיפוק בכל יום ויום ומחשיב את עבודתו כמקור אושר וגאווה חשוב במיוחד. אנשים חדורי מוטיבציה בעבודה מרוויחים בדרך כלל משכורות גבוהות יותר והסבירות שידעו אושר בחייהם גדלה משמעותית מאוד.

 

ולארגונים:

 

מה הקשר בין מוטיבציה ותוצאות עסקיות?

 

87 אחוזים מהעובדים בעולם אינם מחוברים באופן מלא לעבודתם או שהם באפן מכוון מנתקים את עצמם ואף מזיקים לה. מדובר במשבר עולמי שאינו מיטיב עם יחידים, ובהחלט אינו מיטיב עם מנהלים או חברות.

 

לפי מחקר שנערך באוניברסיטת קליפורניה, כשאנשים חדורי מוטיבציה גבוהה יותר בעבודתם, הם מוציאים תחת ידיהם עבודה איכותית יותר ותוצר גדול יותר המאפשר תוצאות עיסקיות טובות יותר. עולה גם הסבירות שאותם אנשים יגלו מעורבות, מסוגלות ואנרגיה גבוהה, ויישארו בחברות שלהם לאורך זמן, דבר המפחית תחלופת עובדים.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.