כל הפרויקטים
יוגה לנפגעות תקיפה מינית
הפרויקט של
אפרת הברון
היו שותפים בפרוייקט קבוצות יוגה-שיחה לתמיכה בנפגעות פגיעה מינית. הקבוצות חוללו שינוי של ממש, כי היוגה מאפשרת לזכור בגוף אחרת!
101%
80,550
מתוך 80,000
0
נותרו
283
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/11/2015

בואו נעשה את זה ביחד! תמכו ביצירת פרוייקט יוגה-שיחה לנפגעות תקיפה מינית - כי הקבוצה באמת מאפשרת לזכור בגוף אחרת.

איך נולד הפרוייקט?

לאחר ארבע שנות עבודה בקבוצות יוגה-שיחה טיפוליות קצרות,שהתקיימו במרכז הסיוע לנפגעות אונס בירושלים, אנו מבקשות כעת לקיים קבוצת יוגה-שיחה שתעבוד כשנה ותהיה מקום לעבודה טיפולית ארוכת טווח לנשים שעברו תקיפה מינית במהלך חייהן, בילדותן או בבגרותן. הקבוצה תתקיים במרכז נווה שאנן ליוגה.

למה יוגה-שיחה עוזרת?

היוגה מאפשרת לנשים להתקרב לגופן, להכירו, להתיידד איתו ולהפוך אותו ככל האפשר למקום בטוח. בשיחה הקבוצתית שבעקבות היוגה אנחנו יוצרות מסגרת לעיבוד מילולי של המפגש עם הגוף, של חוויות רגשיות שעולות בזמן אימון היוגה המשותף או במשך השבוע בין הפגישות. נשים שעברו פגיעה מינית מצויות ביחסים מורכבים עם גופן. הדיבור על הגוף חשוב אך אינו מספיק. בחרו באחת ממדרגות התמיכה באתר, ואפשרו להמשיך ולפגוש את הגוף הקונקרטי בתהליך הריפוי! לרובנו זה כסף קטן - למשתתפות זה הבדל גדול.

מי אנחנו?

את הקבוצות מנחות שתי נשות מקצוע מנוסות: ד"ר יעל יצחק-עידן, מלמדת יוגה משנת 1998, מנהלת שותפה של "מרכז נווה שאנן ליוגה". וד"ר אפרת הברון, ביבליותרפיסטית ופסיכותרפיסטית. בארבע השנים האחרונות של קבוצות יוגה-שיחה במרכז הסיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית בירושלים. שתינו צמחנו במרכז הסיוע, ותפישת עולמנו הטיפולית התגבשה, בין היתר, מתוכו.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.