כל הפרויקטים
קרה - רומן מאת אורי אילן
הפרויקט של
בן אילן
ספרו הראשון של אורי אילן - סיפור הרפתקאות, אישי, משפחתי, היסטורי, מלא רגש ותשוקה.
100%
55,000
מתוך 55,000
0
נותרו
287
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 26/11/2015

שלום,

תודה שנכנסת לאתר וגילית התעניינות. אנחנו מציעים לך להשקיע בספר חדש של אבא, להינות מרומן סוער ומרתק ולאפשר בכך את הוצאתו לאור.

רק אתך, זה יקרה...

אבא שלנו, אוֹרי, כותב מגיל 15 ובשנת 2004 כתב את הרומן הראשון שלו – "קָרה". מאז שכב כתב היד במגירה והיום החלטנו לקחת יזמה ולהוציאו לאור. כל מי שקרא את כתב היד הזה, גמר עליו את ההלל – זהו סיפור הרפתקאות אישי, משפחתי, היסטורי, מלא רגש ותשוקה, המבוסס על חלקים אמיתיים מחייה של הסבתא הגדולה שלנו, אולגה ועל פרי דמיונו של אבא.

ההתרגשות הייתה, כאשר מצאנו בָּיִת לַספר, בהוצאת "אופיר ביכורים". בעליה, אודי אוחנה, החליט לא רק להוציא אותו לאור, אלא גם לרכוש 40% מהזכויות על הספר. בעולם הספרים, זהו הישג גדול של אבא, אות לערך הסיפרותי של "קרה" ואנחנו גאים בו על כך.

הפנייה שלנו אליך, היא לעזור לנו לגייס את יתרת ה 60% -  

אפשר להשקיע סכום קטן, לקבל לפחות עותק אחד מ"קָרה" כשייצא לאור ולסייע לנו להגשים לאבא חלום. בטוח, שזו תהיה לך גם חוויה אמנותית ספרותית ראויה. 

כמו כן נבקשך, לשתף במיזם שלנו את כל מי שישמחו לדעתך לרכוש ולהינות מספר טוב, מבין מכריך.

במהלך תקופת הגיוס, ניתן לעקוב באתר אחר תהליך הגיוס, וגם אנחנו נשמח להיות אתך בקשר.

המון, המון תודה,

בן אילן, (ניתן ליצור איתי קשר  בנייד – 052-8954224. במייל – benilankara@gmail.com)

בשם יעלי ואחיי הצעירים יותר – דן, טל, עדי ואדם.

 

 

 

 אבא שלנו ביקש להוסיף כאן הערה, לאחר שנודע לו על המיזם שלנו:

"ברצוני להבהיר, כי המיזם הזה נעשה בידי ילדיי וכי אינני ולא הייתי מעורב בו. מדובר במיזם משפחתי, התנדבותי, על בסיס חברי, אשר נעשה ללא כל קשר לעבודתי ולתפקידיי. ברגע שנודעו לי פרטיו דיווחתי על כך ליועץ המשפטי של מחוז הצפון ולסמנכ"ל למינהל ולמשאבי אנוש, במשרד הפנים. זה האחרון, לאחר התייעצות עם מנהל מינהל הסגל הבכיר בנש"מ, סבור שאין פגם ו/או בעיה ברעיון היפה של ילדיי ובדרך הוצאתו לפועל. אין מילים לתאר את התרגשותי והוקרתי לילדיי ולרעייתי על המיזם הזה ואני כמובן נפעם מההירתמות של בני משפחתי האחרים, חברי ילדותי, חבריי לבית הספר, לצבא ולכל מסלול חיי האישיים והמקצועיים עד הלום. תודה לכולכם, אוֹרי אילן" 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.