כל הפרויקטים
מרושתים - הסדרה
הפרויקט של
אביבה רוזן
בואו לקחת חלק בהפיכת התסריט לסדרה. תמכו בנו כדי שנצלם טריילר עבור חברות הפקה וגופי שידור, שישתכנעו שכדאי להפוך את מרושתים לסדרת טלוויזיה.
100%
34,904
מתוך 34,900
0
נותרו
118
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/10/2015

 

יחד איתך נהפוך את 'מרושתים' מתסריט לסדרת טלויזיה!

 

 

אם גם אתם חיים בין הצ'אט לווטסאפ לטינדר לפייס לאינסטגרם ולטוויטר, אם גם אתם מפלרטטים ורבים ומתוודים וחושפים ומקטרים ומשוויצים ברשת, אם גם לכם נדמה לפעמים שהעולם שבחוץ אמיתי פחות מזה שבפנים, הגיע הזמן שמישהו יעשה עליכם סדרה. 

 

 

 

הסדרה הכי מרושתת בעולם רוצה להעשות איתכם ובעזרתכם.

 

 

אנחנו, צוות מרושתים, מבקשים מכם להיות איתנו. לתמוך בנו כדי שנוכל להפוך את התסריט לסדרת טלויזיה, כדי שנוכל להמחיש לגופי השידור את הקסם שניתן ליצור מהתסריט שכתבנו.

 

 

 

 

אנו מנסים, בעזרתכם,  ללכת בדרך שונה, ליצור משהו קסום לפני הפניה לגופי השידור. לכן כתבנו, שכתבנו, עד שהגענו לתסריט הנוכחי, ופנינו לשחקנים כדי שיתגייסו איתנו לעשיית הסדרה. השחקנים שלנו, שירי גדני, עודד מנסטר, אמנון וולף ונועה מימן, כולם שחקני טלוויזיה ו/או תיאטרון מוכשרים, קראו את התסריט וחשבו שהוא מגניב וכדאי להם לקחת בו חלק.

 

אנחנו זקוקים לתמיכתם היום כדי שנוכל לצלם טריילר, שימחיש את מהלך הסדרה, את הדמויות המרכזיות שבה ואת העלילה ופיתוליה.

 

תמורת תמיכתם בנו, בכסף, תוכלו לבחור תשורות שונות, החל מסטיקר או חולצה, דרך ספרי ילדים, מפגשים עם שחקני הסדרה, הזמנה למסיבה בה יצולם חלק מהטריילר ולהשקה שלו, עד לסדנת משחק עם עודד מנסטר, סדנת כתיבה בהנחייתי ועוד - הכל מכל כאן משמאל...

 

 

אז על מה כל הסיפור?

 

הגיבורה של הסדרה היא שירה, רווקה יפה שמחפשת זוגיות ואהבה. הרשת מספקת לה בעיקר אהבות לטווח קצר. כשהחבר שלה לשעבר מודיע ברשת על נישואיו, בליווי תמונות שלו ובח"לו היפהפיה, שירה מוצאת עוד קשר שמתפוצץ בפניה והיא פותחת לה פרופיל פיקטיבי שדרכו היא הופכת לפאם פאטאל, אישה שטורפת גברים ואת החיים.

 

שרון הפיקטיבית פותחת ברומן אסור עם בעלה של החברה הכי טובה של שירה, וכמובן שזה לא נשאר רק ברשת... לשירה יש גם אמא סקסית שנכנסת לרשת כדי לרגל אחרי הבת ונשאבת לרומן וירטואלי. וזוהי היא רק ההתחלה... אז אם אתם רוצים לראות איך העלילה מתפתחת, ואם אתם רוצים לתת לנו רעיונות נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו לאתר merushatim.com 

 

 

 

 

צוות מרושתים בהכנות לקראת צילום

 

 

הסדרה מרושתים מתחוללת למעשה כל יום, בחיים שלנו, של השכנים שלנו, של החברים שלנו. מי לא חיפש אי פעם חברים ברשת? נשים וגברים מחפשים זוגיות ברשתות החברתיות, לעתים קרובות מתאכזבים ולעתים גם מוצאים. חלק גדול מהקשרים החברתיים שלנו מתוחזק ברשת, לטוב ולרע.

 

 

 

                אביבה רוזן (יוצרת) ורונית זיו (שחקנית)

 

 

אנו פועלים, בתמיכתם, כדי שהסדרה תצא לפועל. נפיק טריילר ונקדם את הסדרה אצל מקבלי ההחלטות בחברות ההפקה וגופי השידור. יש לנו צוות של שחקנים מצוינים שנאספו במיוחד (שירי גדני, עודד מנסטר, אמנון וולף, רונית זיו ונועה מימן לתפקידים הראשיים), יש לנו צוות טכני שממתין לצלם, לערוך ולהפיק. ויש אתכם, שתתמכו ותאפשרו לחלום הזה, לסדרת הטלוויזיה הזאת, להתגשם.

 

 

                      

    שירי גדני, אמנון וולף ורונית זיו

 

 

 

 

למה שתתמכו, באמת? כי אתם רוצים לראות את הסדרה שהכי דורשת צילום באוויר... כי עוד לא היתה סדרה כזאת, שהראתה את המציאות המרושתת כפי שהיא באמת... שמראה שכולנו ברשת, כך או אחרת, שבלי אינטרנט ורשתות חברתיות כבר קשה לחיות, ובלי וואטסאפ כמעט בלתי אפשרי. וכמובן - כדי לאפשר לנו להגשים את הסדרה.

 

אז - תודה על שבחרתם מרושתים! נתראה בקרוב :)

 

                      שירי גדני ואמנון וולף

 

 

יחד נהפוך את 'מרושתים' מתסריט  לסדרת טלוויזיה.

מחלום - למציאות.

 

 

תודה רבה על תמיכתכם. זה חשוב לנו מאד!

אביבה וכל צוות "מרושתים"

 

צילום: מיכל גור

צילום ועריכת וידיאו: ערבה גל

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.