כל הפרויקטים
מחזקים את משפחת דוואבשה
הפרויקט של
תג מאיר
לפני חודשיים, נשרפה משפחת דוואבשה למוות וביתה נהרס. הסבא מתמודד עם הוצאות כבדות והמעט שאנו יכולים לעשות הוא לסייע להם ולבנות יחד עתיד לאחמד
457%
365,951
מתוך 80,000
0
נותרו
2586
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/10/2015

 

עדכון חדש: אין לנו מילים! בתוך עשרה ימים הגענו גם ליעד השני שלנו, רבע מיליון שקלים. היעד הבא מאתגר מאד. אנו רוצים לשבור את השיא ולהפוך להיות פרויקט גיוס ההמונים הגדול ביותר שנעשה עד כה בישראל. 2526 שותפים/תומכים למיזם שלנו, זה היעד, בזכותכם הוא יהפוך למציאות!

 

 

השיא הנוכחי עומד על 2525 תומכים למיזם אחד. אתם השותפים שלנו לתיקון החברה הישראלית, ויחד אתכם נצליח להגיע גם ליעד שאפתני זה. יחד נוכיח שדרכה של היהדות דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום.

 

אנא, סייעו לנו לגייס עוד ועוד שותפים. כל סכום, כל מצטרף חדש, כל הפצה של המיזם ברשתות החברתיות מרגשת אותנו ואת משפחת דוואבשה ומחזקת את דרכנו.

 

 

 

עדכון 1: מדהים! בזכותכם תוך 24 שעות הגענו ליעד המינימום הראשוני שלנו! כעת אנו ממשיכים בכל הכח ליעד הבא שלנו, 240,000 ש"ח לטובת בניית עתיד טוב יותר לאחמד דוואבשה. סייעו לנו בבקשה להפיץ את המיזם בכל דרך. כל שותף חדש מרגש ומשמח אותנו ואת משפחת דוואבשה. יחד נבנה לאחמד עתיד. תודה גדולה!

 

 

 

הרחבה על המיזם שלנו:

בונים עתיד לאחמד ממשפחת דוואבשה 

 

לפני כחודשיים, נשרף ביתה של משפחת דוואבשה ע"י בני-עוולה. התינוק עלי, האם ריאהם ואב המשפחה סעד נספו בשרפה, על קירות הבית רוססו כתובת "נקמה". בזכות האמא, הילד אחמד בן 4- הצליח לשרוד את התופת והוא משתקם בסיוע הסבא- חוסיין במחלקת ילדים בבית החולים שיבא בתל-השומר. 

 

אחמד נותר לבד בלי הורים, למעשה כל שנותר לו הוא סבו שעד ליום הארוע עבד כרצף ומאותו יום מרותק למיטתו ומשמש כמשפחה היחידה שלו.

 

 

ערב חגי תשרי הבאים עלינו ועל כל עם ישראל לטובה ותוך כדי חודש אלול, חודש הסליחות והרחמים, החלטנו בפורום תג מאיר לצאת בקמפיין מימון המונים שמטרתו בניית עתיד לאחמד היתום וסיוע למשפחת דוואבשה. 

 

יחד אתכם נקים קבוצה שתדאג לכל מחסורו בשלושה אפיקים מרכזיים:

 

1. אפיק החירום שיכלול את הטיפול והשיקום של אחמד וסיוע לחוסיין סבו

2. אפיק החינוך והסיוע העתידי לאחמד

3. אפיק המגורים החדשים ותמיכה של המדינה במשפחה

 

 

אנו מקווים שיחד נוכיח שזו לא דרכה של היהדות ושל הישראליות. 

דרכנו דרכי נועם וכל נתיבותנו שלום.

 

חשוב לנו לציין:

מדינת ישראל לא תפצה את משפחת דוואבשה לפני שיתפסו הרוצחים וזה עלול לקחת זמן רב. אחמד וסבו זקוקים לנו עכשיו ולא יכולים להמתין עד שגלגלי החקירה והצדק יצאו לאור.

 

אנו מאמינים שהתגייסות רחבה של הציבור הישראלי תעביר למשפחת דוואבשה ולשאר המיעוטים החיים בקרבנו מסר של תיקון, סולידריות, שותפות גורל וחמלה ברוח תורת ישראל המצווה: "ואהבת לו כמוך כי גרים הייתם בארץ מצרים" ו "שלום שלום לרחוק ולקרוב".

 

תודה מקרב לב לזוכה פרס ישראל פרופ' אסא כשר, לרבנים דוד ביגמן ראש ישיבת מעלה גלבוע, גלעד קריב יו"ר התנועה הרפורמית, הרב פרופ' נפתלי רוטנברג ולרבה תמר אלעד אפלבאום, התנועה המסורתית, קהילת ציון, ולזמר והיוצר דויד ברוזה על התמיכה והסיוע.

 

 

נשמח לראות גם את שמכם ברשימת התומכים בחרו את אחת ממדרגות התמיכה ותקבלו למייל תעודת תומך,

 

חגי תשרי שמחים לכולנו,

גדי גבריהו יו"ר פורום תג מאיר

 

להרחבה נוספת על פעילות תג מאיר, לחץ כאן.  

 

לעמוד שלנו בפייסבוק, לחצו כאן. 

 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.