כל הפרויקטים
מחרוזת הימים / ספר שירים
הפרויקט של
בועז כהן
ספר שירים מאת אולי בצלאל כהן, אשר נכתבו בין השנים 1999-2006. ילדות והתבגרות בירושלים, שירי התבוננות בטבע, געגועים גדולים ואהבה עזה.
106%
14,875
מתוך 14,000
0
נותרו
158
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/10/2015

שלום לכם,

אני בועז כהן, שדרן רדיו 88 ומחבר הספר "סיפורים קטנים, תקליטים גדולים". בשנה האחרונה עסקתי בפרויקט אישי בעל משמעות רגשית גדולה במיוחד עבורי. איסוף ועריכה של קובץ השירים שהותירה אחריה אמי, אולי בצלאל כהן ז"ל במטרה להוציאו לאור באופן מכובד ויפה, עם צילומי התכשיטים שאהבה לענוד.

אני פונה אליכם בבקשה להיות שותפים לפרויקט היפה הזה: ספר השירים מחרוזת הימים. השירים נכתבו בשנים האחרונות לחייה והם משלבים געגועים לילדות, לתום ולפשטות במשפחה הגדולה, לירושלים ולמדינת ישראל של פעם. בספר ישולבו צילומי התכשיטים שכל כך אהבה לענוד. 

אמא שלי נולדה בירושלים, עזבה את שכונת בית ישראל בצפון מאה שערים, התגייסה לצבא, התחתנה ודבקה באהבת התרבות והאמנות. 

אמי נטעה בילדיה את האהבה ליופי. היא עודדה אותנו לדבוק במהות ובמשמעות והיא עצמה השקיעה את כל כולה בחיפוש מתמיד אחר אמנות נפלאה.

למרות מחלתה הצליחה להקים קבוצת חובבי שירה שנפגשו סביב שולחנה מדי יום רביעי בשמונה בערב עם טובי המשוררים בישראל, ביניהם אמיר אור, מאיה בז'רנו, חמוטל בן זאב, רפי וייכרט, נורית זרחי, נתן יונתן, רוני סומק ואחרים.

 

 

 

באמא שלי היתה תשוקה תמידית לאסתטיקה. מילותיה שלה נחרטו על מצבת קברה בקיבוץ עינת: "ועדיין כל כך יפה, כל כך יפה, כל שנברא".

 

אתם יכולים להיות שותפים לכך ואשמח אם תזמינו את הספר,

 

שלכם,

 

בועז

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.