כל הפרויקטים
"עירום נפשי"
הפרויקט של
אסי רוזנברג
תערוכה שכולה תרומה, על עשרים נשים אמיצות שהחליטו לפתוח את הפצע הנפשי שלהן לשבור את כל החומות ולפגוש את עצמן, בלי מסיכות.
101%
50,400
מתוך 50,000
0
נותרו
139
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/10/2015

"כי אחרי ככלות הקול והתמונה, מישהו  יכול לשאול בלי כוונה, 

מתי בפעם האחרונה, עשית משהו בשביל מישהו" ?

 

שלום לכל מי שהגיע עד לכאן, קודם כל תודה, זה לא מובן מאליו בעיניי, יאללה, מקווה שאתם מתחת למזגן , בואו נתחיל ואספר לכם קצת על התערוכה החדשה שלי ולמה פתחתי פה פרויקט מימון:

 

"עירום נפשי"

 

 

תערוכת וידאו, צילומים ומילים על עשרים נשים אמיצות שהחליטו לפתוח את הפצע הנפשי שלהן לשבור את כל החומות ולפגוש את עצמן, בלי מסיכות. 

 

 

התערוכה הקרובה שלי "עירום נפשי" תיפתח ב-9 באוקטובר (חודש המודעות לסרטן השד) ב"מרכז ענב לתרבות" בגן העיר , תל אביב ותהיה שם כמעט לאורך כל החודש, היא מורכבת מצילומים, מילים ווידאו ארט מיוחד. בתערוכה משתתפות 20 נשים אמיצות במיוחד שהחליטו להוריד את התחבושות ולפשוט מעליהן את כל הפחדים, הצלקות והפצעים הנפשיים שלהן.

 

 

למה פתחתי פרויקט מימון:

 

 

מאז שאני זוכר את עצמי , אהבתי לעשות 3 דברים: 1.ליצור 2.לעזור 3.להבקיע , ברשותכם את סעיף 3 , אני מוריד רגע מהמשוואה, נחזור אליו בסוף.

את פרויקט המימון פתחתי כדי שאוכל לראשונה לשלב בין שני הדברים שאני כל כך אוהב לעשות ואני אסביר: בצעירותי, התנדבתי בכל מיני מקומות ובראשם, בביה"ח לילדים "דנה" במחלקה האונקולוגית, אחד הדברים הכי משמעותיים שעשיתי בחיי , בשנים האחרונות, התחתנתי והבאתי ילד לעולם (הבאתי, אשתי עשתה הכול) בתקופה הזו הבנתי שבתוך כל האושר החרדות, הפחדים והקרחנה של החיים, שמלבד הרצון הגדול שלי לפרנס את התא המשפחתי בכבוד , סעיפים 1 ו-2 בוערים בעצמותיי לא פחות. מכיוון שלפרנס את אהוביי לוקח ממני המון זמן יקר, החלטתי לשלב בין שני הסעיפים הראשונים ולהקדיש את כל התערוכות שלי לתרומה לקהילה ואת התרומה הראשונה החלטתי להקדיש לנושא שחייבים להעלות אותו יותר למודעות והוא "סרטן השד" וכאן בעצם אתם נכנסים לתמונה.

 

את יום פתיחת התערוכה, אני רוצה להקדיש לעמותת לעמותת "אחת מתשע", המעניקה תמיכה וייעוץ לחולות סרטן השד ומשפחותיהן ובעצם להפוך אותו לאירוע התרמה עבור העמותה, בשביל שזה יקרה, אני צריך לגייס 50 אלף ₪ אשר יכסו את הוצאות אירוע הפתיחה הרבות שאני אישית לא יכול לממן בעצמי , במידה ואצליח אוכל לקיים את אירוע הפתיחה הזה ולהעביר את כל הכנסותיו לעמותה ולכן אני פונה אליכם, אם גם אתם מאמינים במעשים טובים ובתרומה חשובה כזו, אם בא לכם להיות חלק עצום מהפרויקט הכל כך מרגש הזה , אז הגעתם למקום הנכון ובכל מקרה, אני אהיה מאושר לפגוש את כולכם ב-9 באוקטובר בפתיחה.

 

לגבי סעיף 3 שהבטחתי לחזור אליו, אני מבטיח להקדיש לכל מי שיתרום לפחות גול אחד נפלא, שאבקיע בכדורגל בשכונה. אני אוהב אתכם, על אמת. ותודה.

 

קצת מ"עירום נפשי: 

 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.