כל הפרויקטים
ארבע עונות
הפרויקט של
אוהד קוסקי
ארבע עונות הוא אלבום הסולו הראשון שלי אחרי שנים כיוצר בהרכבים: קרח תשע, קוסקים, קוף סנאי ואברמק. ה-EP מופק מוסיקלית על ידי אסף אמדורסקי.
105%
52,521
מתוך 50,000
0
נותרו
125
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/10/2015

 

הכל בגלל קלטת צהובה...

 

 

 

 

הי, אני אוהד קוסקי ואני מזמין אתכם להשתתף ביצירת האלבום 'ארבע עונות'.

 

 

כשסיימתי את שנת הלימודים הראשונה בכינור בקונסרבטוריון כפר-סבא קיבלתי מלגת הצטיינות שכללה תעודה וקלטת של היצירה 'ארבע העונות' מאת אנטוניו ויואלדי. התאהבתי מיד ברוחב היריעה של הצלילים, בשינויי הדינימיקה ובמלודיות. הייתי הולך לישון עם הקלטת ומתעורר איתה בבוקר.

 

 

 

 

אחרי שלוש שנים הפסקתי עם הכלי התובעני כדי לשחק כדורגל ולנסוע על סקטבורד עם החברים מהכיתה. בכיתה ז' פגשתי את האלבום 'תאבון להרס' של להקת 'רובים ושושנים' והפוזה שהוא מכר היה כל מה שרציתי להיות באותם ימים. בקשתי מההורים שלי גיטרה. 30 שנה אחרי שקיבלתי את אותה קלטת כתבתי את 'ארבע עונות' שלי. 

 

 

קיץ:

 

 

אביב:

 

 

 

'ארבע עונות' הוא האלבום הראשון שלי תחת השם שאמא שלי נתנה לי והשביעי כיוצר בהרכבים: קרח תשע, קוסקים, קוף סנאי, אברמק. כמו כן ניגנתי עם מגוון אמנים וביניהם אסף אמדורסקי, נעם רותם, אריק סיני ויובל מנדלסון.

 

 

האלבום מופק מוסיקלית על ידי אסף אמדורסקי ומשתתפים בו עד כה גם שם טוב לוי ונעם רותם. הEP הוקלט ברובו במהלך דצמבר 2014 ויצאו מתוכו השירים 'אביב' ו'קיץ' שזוכים להצלחה ומושמעים ברדיו.

 

 

עכשיו, על מנת להשלים את העבודה ולהוציא אותה לפועל כמו שצריך אני זקוק לתמיכתם בפרוייקט. אתם מוזמנים לרכוש את האלבום מראש או להזמין כרטיסים להופעת ההשקה.

 

 

ההמלצה שלי- הכרטיסים להופעת ההשקה הם תמורה שווה במיוחד. זו הופעה בהרכב נדיר ומיוחד בה הנגנים הנפלאים שצועדים איתי בשנה האחרונה ואני נארח את נעם רותם ואסף אמדורסקי

ולמהירים שביניכם- הופעה פרטית ואקוסטית בחוף הים סביב מדורה.

המקומות מוגבלים.

 

 

חלום / מילים של אברמק קופלוביץ':

 

 

איתו לנצח / קרח תשע:

 

 

 

תודה ומקווה שנתראה,

אוהד 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.