כל הפרויקטים
איה כורם - 2023
הפרויקט של
איה כורם
רונה קינן, מזי כהן, יצחק קלפטר, דני ליטני, אלון עדר, יהוא ירון ואחרים, כולם משתתפים באלבום החופשי (!!!) הראשון שלי. בואו לקחת בו חלק!
106%
159,695
מתוך 150,000
0
נותרו
1045
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 26/10/2015

אז יש אלבום! 2023 יצא לקראת הקיץ והוא יהיה האלבום הכי טוב שעשיתי עד עכשיו, ולו רק בגלל שאני חייבת לכם לפחות את זה. 
כמובן שאפשר ורצוי להמשיך לרכוש כאן את האלבום הזה במהלך הימים הקרובים! כל שקל נוסף שיאסף כאן ילך לעוד שעות אולפן (זה חשוב!), עוד נגנים (זה כדאי!), מארז מושקע יותר (זה יפה!) ובקיצור, אם אתם רוצים לתמוך ב2023, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהכסף שלכם יופנה כולו ליצירה ולא לאוסף הנעליים שלי נניח. למרות שגם הוא חשוב. 

אם יאסף כאן מספיק כסף (תחזיקו לי אצבעות), אוכל אפילו לתעד את העבודה על האלבום ועם כל האמנים המטורפים שמשתתפים בו, תודו שזה מפתה. 

 

אני מודה לכולכם.
חיבוקים בסיטונות,

 

איה.

 

 

אני סוף סוף מוציאה אלבום. והוא יהיה שלי ושלכם ויקראו לו 2023.

 

2023 היא השנה שבה הייתי אמורה להשתחרר מחוזה כובל, עליו חתמתי מול חברת תקליטים לפני כעשר שנים. 2023 הייתה אמורה להיות השנה שבה, על הנייר, אני יוצאת לחופשי, אבל כל השירים והאלבומים שלי נשארים אצל מישהו אחר.

בשנים האחרונות נאבקתי להשתחרר מאותו חוזה ובינואר 2015, פסק בית המשפט העליון שיש לשחרר אותי מהחוזה. במהלך כל התקופה הזו, אתם הייתם שם איתי, מחזקים, מעודדים, מזכירים לי שאני לא לבד. האלבום הזה הוא האלבום החופשי הראשון שאני משחררת לעולם ויש לכולכם חלק גדול בו.

 

בנקודה הנמוכה ביותר בכל הסיפור הזה, כשעוד לא ידעתי מתי והאם אני בכלל אוכל לחזור לעשות מוזיקה, התקשרתי לשי רינגל ויחד כתבנו את הסיפור על אלכס, שחי בשנת 2023 ומוכר את המחשבות שלו כדי להתפרנס. מצלצל מוכר?

 

את סיפור המסגרת של 2023 יקריא קריין ואילו כל אחד מהשירים יזכה למבצע נפלא אחר - מזי כהן, יצחק קלפטר, רונה קינן, יהוא ירון, אלון עדר, דני ליטני ואחרים. לא מדובר בדואטים, אלא בביצוע של כל אחד מהאמנים המדהימים האלה לשיר אחר באלבום. אני אשיר גם, אל דאגה! את האלבום ילוו להקה ותזמורת מיתרים, בניצוחו של האחד והיחיד - רפי קדישזון ובהפקתו של אדם בן אמיתי

 

הסכום הנקוב כולל תשלום לנגנים, לאולפני ההקלטות, לטכנאים, למעצבים, לשיווק ויחסי ציבור, למיקסים, מאסטרינג ולהדפסה. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה לבחור אחת מהתמורות כאן, בצד שמאל, כדי שתוכלו להגיד: "2023? אני מכיר\ה אותו מאז שהוא היה כזה קטן!".

 

הפרוייקט השאפתני הזה יוכל לראות אור אך ורק יחד אתכם (אני כבר הוצאתי את כל הכסף שלי על עורכי דין, חה!). בואו להיות חלק מהאלבום הכי אמיתי שיצרתי מעולם. 

 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.