כל הפרויקטים
שירה מקודשת מקורית 💕
הפרויקט של
חן בניטה
יוצרת והולכת בדרך הלב. שרה ומנגנת. אני מקליטה אלבום מקורי של שירי אהבה המוקדשים לריפוי והתמרה של אמא אדמה. באים לקחת חלק?
105%
31,579
מתוך 30,000
0
נותרו
223
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/08/2018

תודה רבה שאתם פה! אנחנו בשעות האחרונות לקמפיין, 
בזכותכם יא מופלאים, נוציא יחד לאור אלבום שירי תפילה ואהבה.
הגענו ל-100% גיוס אבל זה לא הסוף, כי התמיכה הנוספת תעזור לי להגשים עוד! קליפים חדשים, רמיקס לריקודים!!! גרפיקה לאלבום, להגיע לעוד מאזינים בארץ ובחו"ל.

ויש מתנה לכולם רוכשי כל התשורות יקבלו גם אלבום להורדה. כי המוסיקה היא הלב של הדברים.

אני חן. זמרת, יוצרת והולכת בדרך הלב. מנחה מעגלי שירה ונמצאת בשירות למען ריפוי וצמיחה שלנו כאנושות, צמחים וחיות ושל האדמה עליה אנו חיים. אני מאמינה שצליל שבא מאהבה יכול להגיע רחוק ולחולל קסם במעגלים הולכים ומתרחבים.

אחר שנים של הליכה בדרך ומנגינות רבות שהגיעו תוך כדי המסע, אני שרה ומקליטה שירים שכתבתי והלחנתי כדי להביא אותם לכל לב ששומע, ללב שמחפש את החיבור למהות ההוויה, לאדמה ולרוח שמעבר. שירים שהם תפילה לאמת, לחיים, לשלום, לטבע, לשפע, לאהבה ולשמחה.

מה באלבום החדש?
שירים בעברית, באנגלית, מנטרות הודיות, רגאיי, חפלה כנענית, מוזיקת מלאכים וקצת... משהו אחר. הכל מצטרף יחד מכל גווני ההשראה, הלב והרוח לתפילה אל המקור האחד. יצאנו כבר לדרך, רוב האלבום כבר מוכן, ועכשיו בישורת האחרונה אני קוראת לכם, אנשי ונשות הלב, לחבור אלי ולהוציא את הפלא הזה לאור יחד.


5 שירים חדשים, 4 שירים בהוצאה מחודשת מתוך האלבום "רקורדנדו" שנגנז בתחילת דרכו, ושיר אחד בהפתעה מוחלטת! אם אהבתם את השירים שכבר שמעתם, תהיה לכם הפתעה, כי גם החדשים יפים, אבל אף שיר אינו דומה למשנהו. 

סיפור היצירה
במשך השנים ומתוך התפילות שלי הגיעו אלי שירים במנגינה ובמלים. לאחר תקופה ארוכה ששרתי אותם לעצמי ולחבריי וניגנתי אותם במעגלי שירה ומרחבי ריפוי, רציתי להגיע למעגלים רחבים יותר. פניתי למפיק המוסיקלי סנגיט סגל שנתן את הטאץ' המוזיקלי והמקצועי שלו בעיבוד והפקה ועם זאת, השירים נשארו נאמנים למקור הפשוט והטהור שבלב. גייסנו מוסיקאים מוכשרים שתרמו את הצליל הייחודי שלהם ליצירה המשותפת: 

סנגיט סגל: תיפוף, כלי הקשה, קלידים ותכנות
גרהרד פנקהאוזר: גיטרה ולאוטה
ראסה סטיאם: חלילים
יוגב לוי: חליל נאי, סאזבוש (תודו שבחיים לא ראיתם כזה)
איתן ברוך: עוד
רם הדר: טאבלה
יובל מזמר טוב: כלי הקשה
ירון סוריאנו: בס

כפי שאתם בוודאי מנחשים, הגשמת החלום להביא שירי אהבה ותקווה לעולם דורשת שעות רבות של עבודה רבה והשקעה כספית לא קטנה. אם אהבתם את הרעיון ואת מה ששמעתם, תוכלו להצטרף אלי ולגרום לזה לקרות! רכישה מראש של האלבום או מדרגות התמיכה הנוספות, היא הדרך שלכם לתמוך בי ולהגיע מחלום ליצירה שלמה שיוצאת לאור וממשיכה להתנגן. גיוס מוצלח של כל הסכום יאפשר לי בעזרתכם הנפלאה לסיים את הפקת האלבום, להוציא אותו לאור ולהעלות את תדר האהבה על הפלנטה. 

משמאל תוכלו לראות מה תוכלו לרכוש למען לתמיכה באלבום, ומלבדן תקבלו גם תודה ענקית ממני וצלילים יפים שיעשו לכם טוב, שימשיכו להדהד עוד ועוד בבית, באוטו שלכם ובמעגלים הולכים ומתרחבים. 

מים בהופעה חיה, ב- Sacred Journey, פארק הירדן:
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.