כל הפרויקטים
בית"ר נורדיה ירושלים
הפרויקט של
בית"ר נורדיה ירושלים
בית"ר חוזרת לאוהדים! - בית"ר נורדיה ירושלים צריכה אתכם בשביל לפתוח את עונת 16\2015 בסערה ולעלות ליגה לראשונה בתולדותיה!
210%
210,480
מתוך 100,000
0
נותרו
659
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 14/08/2015

עדכון הישורת האחרונה, אל תפספסו:
 אם אתם קוראים את הטקסט הזה כנראה שבית"ר חשובה לכם וכנראה שבית"ר 'נורדיה' ירושלים היא עבורכם מה שהיא עבורנו, רצינו להודות לכם על כך. בית"ר 'נורדיה' צריכה אתכם. יש לנו הזדמנות חד פעמית לגייס מהמוני ישראל כסף איתו נוכל לעבוד. רוצים לדעת מה נעשה עם הכסף? תקראו. נשארו לנו שבועיים לסיום גיוס ההמונים שפתחנו.

כשיצאנו לדרך והקמנו את בית"ר 'נורדיה' ירושלים, כל שרצינו הוא להחזיר חזרה את בית"ר ירושלים לאוהדיה, לאוהביה, לאנשיה.

כשיצאנו לדרך, המטרה שלנו הייתה להקים קבוצת כדורגל עם מנורה על החולצה, אך יותר מכך, עם מנורה בנשמה. למנורה הזאת, על פי ראות עינינו, יש תפקיד ברור וחד, המנורה הזאת תאיר מחדש את רחובות ירושלים, את מגרשי הקטרגל מהאספלט, את לבבות הילדים, את הנוסטלגיה של אלה שויתרו בדרך, משפחות ובודדים, המנורה הזאת, המנורה הבית"רית הזאת, היא מטרת העל של בית"ר 'נורדיה' ירושלים, להאיר.

כשפתחנו את קמפיין מימון ההמונים התלבטנו מהן המטרות הכלכליות שלנו בחשש גדול שאם נשים לנו כיעד סכום גדול, לא נגיע אליהן וכך ירד לטמיון כל שעשינו והשקענו עבורו ועל כן, החלטנו להעלות על הכתב את היעד הצנוע של 100,000 ₪ - אך מלכתחילה נערכנו ובנינו תוכניות לסכומים גדולים יותר, עבורן אנחנו צריכים את עזרתם.

יש לנו המון תוכניות והמון רעיונות איך להדליק מחדש את המנורה, איך להאיר שוב את ירושלים.

ישנם כמה פרויקטים עליהם אנחנו עובדים ובהתאם לכספים שיגוייסו, נוכל לתעדף אותם באופן שיאפשר הוצאתם לפועל. אנחנו רוצים לשתף אתכם בכמה מהם:

 

*התנעת "בית הספר לכדורגל בית"רי" אשר תחנך, תלמד ותאמן את ילדי ונערי ירושלים והסביבה תוך שימת דגש מיוחד ועמוק על ערכים, הקניית כלים חברתיים והתרחקות מדרך האלימות והשנאה.

*סבסוד מניות ומנויים לחיילים ומתנדבי שירות לאומי שאין ידם משגת להצטרף למשפחת נורדיה.

*הסעות ושאטלים מפנימיות ועמותות קידום נוער איתן אנחנו בקשר.

*סבסוד הסעות למשחקי בית וחוץ לאוהדים ללא דרכי התניידות.

*הופעות מוזיקה קצרות (30 דקות) חינם/מסובסדות לפני משחקי בית של אמנים בתחילת דרכם.

*הרחבת חוגי הכדורגל לקידום נוער אותם התחלנו בעונה שעברה.

אל היעד הראשון הגענו לאחר מספר ימים בודדים ויחד איתכם ובעזרתכם הסיפור שלנו והחזון שלנו הגיעו למאות אלפי אנשים במדינה. היום כולם יודעים, יש בית"ר שפויה, יש בית"ר אליה הולכים עם המשפחה, עם בן או בת הזוג, יש בית"ר ירושלים אחרת. תודה לכם.

יש לאמר, אוהדי הקבוצה, הם הם המנוע לכל הפעילות, הנתינה והרצון בבניית בית"ר כפי שראינו אותה כולנו בחלומותינו, אין כאן מקבלי שכר, קבלני ביצוע, חברות חיצוניות וכד', כל הכתוב מעלה ועוד הם מנת חלקנו, היעדים והתוכניות עליהן אנו עומלים לצד הצוות המקצועי הנהדר אשר שוקד על בניית קבוצה בית"רית לתפארת אשר תביא אותנו לליגה ב' כבר העונה ולליגת העל בשנים שלאחר מכן.

בואו נגיע יחד ל-200,000 ש"ח, בואו, בית"ר ירושלים חוזרת לאוהדים ולירושלים.

"הנה, את מולי משחקת, זה נראה לא אמיתי, את כל מה שרצינו בעצם, את תשעת הקבין..."


                                         *** עדכון ***

הגענו ליעד המקורי שלנו תוך 5 ימים מתוך 33 שהוקדשו לו. אנחנו לא עוצרים פה, ויש לנו יעדי המשך חשובים.
היעד הנוכחי שלנו הוא 200,000 ש"ח. הסבר מפורט על התקציב של המועדון נמצא בלשונית העדכונים. 
בנוסף, כשנגיע ל 200,000 ש"ח, כל האוהדים שיגיעו למשחק הפתיחה יקבלו שתיה וכיבוד בחינם, וקרטיבים לכל ילד שיגיע. הפנינג בית"ר נורדיה!


והנה הכתבה על בית"ר נורדיה בחדשות ערוץ 2:

 

 

 

 

 

 

                                      *** סוף עדכון  ***


שנתיים חלפו מאז שיצאנו, אוהדי בית"ר ירושלים מכל קצוות העיר והארץ, להקים את המועדון המפואר הזה מחדש. להקים מועדון במימון ובבעלות האוהדים, ללא שנאה, ללא אלימות, ללא גזענות. רק אהבה.

אהבה למועדון, לשחקני העבר שלו, למסורת המפוארת שלו, להדר הבית"רי, לשחקנים, למאמן, לקהל ולקהילה.

 

במהרה גילינו שיש לא מעט אוהדים שמרגישים בדיוק כמונו. הקמנו את בית"ר נורדיה ירושלים, קבוצה משלנו.

 

 

צילום: ינון פוקס

 

שנה לאחר מכן, אחרי לא מעט מהמורות ביורוקרטיות, החל המועדון לשחק באצטדיון גבעת-רם בירושלים. מה שהיה עד כה רק רעיון קרם עור וגידים והפך למציאות. הילד נולד ומיד התחיל ללכת.

 

עם קהל חדש-ישן שנאסף מהיציע המזרחי, מהיציע המערבי, מהכורסא ואפילו מגני הילדים ובתי הספר היסודיים בירושלים, דתיים, חילוניים, יהודים, מוסלמים, נוצרים. כל מי שסמל המנורה ובית"ר חשובים לו, ורצה לראות כדורגל בכיף וללא אלימות וגזענות, מצא אצלנו במהרה בית.

 

 

צילום: ינון פוקס

 

בעונתנו הראשונה נתקלנו במחוז מרכז של ליגה ג' ביריבות חזקות מאוד ואילו עבורנו הייתה זו שנת למידה. למרות העבודה המעולה של הצוות המקצועי בראשות משה בן-ארוש, סרגיי טרטיאק ואסי ברוכיאן וההתגייסות של כ-200 חברי העמותה הראשונים, התקציב הספיק לנו על מנת לסיים רק במקום ה-3.

 

וכאן אתם נכנסים לתמונה.

בעונה הקרובה נתחיל שוב בליגה ג', והפעם אנו זקוקים לכם, האוהדים, על מנת להעמיד סגל שחקנים שיעלה את המועדון השנה לליגה ב'.

 

* בית"ר נורדיה היא מועדון בבעלות האוהדים. כל מנוי שתקנו יעזור למועדון בתפעול השוטף: הסעות, ביגוד, מאמן, שחקנים טובים, וציוד.

 

* אנחנו רוצים לבנות סגל חזק לעונה הקרובה, כזה שיבטיח עליית ליגה. 

 

* סגל חזק אומר שחקנים מליגות גבוהות יותר, כרישים מליגה א' ו ב', קבלני עליות, מלכי שערים, ושחקנים שכבר קרעו כמה זוגות נעליים, גמרו משחקים בדקה 93 בגול עם הכתף מנבדל פאסיבי ומכירים את התלוליות ברחבה במגרשים של מצליח, קריית עקרון ויפו.

 

* ככל שנרכוש יותר מנויים לעונה הבאה, כך גדלים הסיכויים שלנו להביא שחקנים כאלה, ולקרוע את הליגה בעונה הקרובה.

 

צילום: ינון פוקס

 

* בעונה הקרובה יפעיל המועדון לראשונה גם חוגי ילדים ונוער עבור הצעירים הירושלמים. גם כאן, כספים שיתקבלו מרכישת חברות בעמותה ומנויים לעונה הבאה יוזרמו למחלקת הנוער שלנו, לטובת ילדי ירושלים.

 

 

אז איך אפשר לתמוך בנו?
 
הדרך הכי טובה היא – הצטרפו לעמותת האוהדים וקנו מנוי לעונת המשחקים הבאה! אנחנו רוצים לראות אתכם ביציע. 
 
יש מנוי מוזל לחיילים, וגם לסטודנטים, אנשים בעלי מוגבלויות, ונוער. בנוסף אתם יכולים לרכוש ברכישה מוקדמת ובמחיר מוזל חולצות וצעיפים של בית"ר נורדיה, פריטי אספנים, חסויות במגרש ועוד.
 
אתם מוזמנים לבחור בין מספר מסלולים וגדלים של תשורות, ככל שידכם משגת ולהיות גאים שלקחתם חלק בבניה של מועדון הכדורגל בית"ר נורדיה ירושלים. אתם המועדון והמועדון זה אתם.
 

 

 

חוץ מזה כל לייק שתעשו לעמוד הפייסבוק שלנו בית"ר נורדיה וכל שיתוף שתעשו לפרוייקט הזה (כפתור ה share נמצא מתחת לסרטון למעלה) יעזרו לנו מאוד.

 

צילום: ינון פוקס

 

יאללה בית"ר. נורדיה!

 

 

בכל נושא ניתן לפנות אלינו דרך דף הפייסבוק שלנו, באמצעות האתר הרשמי של המועדון, או במייל info@betarnordia.co.il

 

תודה לכל המתנדבים שעוזרים להפיק את הפרוייקט הזה, אתם יותר מדי בשביל לתת פה קרדיט, אבל אנחנו מודים לכל אחד מכם ואוהבים אתכם מאוד!

קרדיטים סרטון:
קריאטיב- יאוואראדי / YAWARADI בימוי ועריכה- חגי סויסה קופירייטר- תומר ג'יבוטרו קריינות- משה איבגי, צילום - גל חמו

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.