כל הפרויקטים
ספר - "כולם חיים בסוף"
הפרויקט של
אייל אלטויל
ספר קומי על החלמתי ממחלת הסרטן בעזרת הומור וזאת כנגד כל הסיכויים.
104%
54,231
מתוך 52,000
0
נותרו
304
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/08/2015

קודם כל תודה!


לפני שאני מתחיל לספר על הפרויקט הזה, שאני מאמין בו בכל ליבי, אני רוצה להגיד תודה רבה שאתם בוחרים לעצור ולהשקיע מזמנכם!.

 

 

על הספר "כולם חיים בסוף"!

 

הפרויקט שלי הוא הספר "כולם חיים בסוף", ספר קומי על תקופת התמודדותי עם מחלת הסרטן ועד לנצחוני.

 

אני מתאר לעצמי שמי שקורא את הפסקה הראשונה שואל את עצמו: "מה מצחיק במחלת הסרטן"? אז זהו, שלא רק שיש ה-מ-ו-ן דברים מצחיקים אלא שההומור הבלתי פוסק בתקופה ההיא עזר לי להחלים מסרטן אגרסיבי ונדיר ששלח גרורות לכל גופי [ראו פירוט בהמשך] ולהחלים כנגד כל הסיכויים. היום כשאני שלוש וחצי שנים אחרי, נקי לגמרי! אני ממשיך לצחוק עליו ועל כל משבר איתו אני מתמודד בחיי היום יום!.

 

אני מאמין בכל ליבי שכמו שההומור היה עבורי לעוגן בתקופה ההיא [ובכלל הוא עוגן עבורי בחיים], נתן לי משמעות גדולה, המיס את הפחדים שלי ותרם לגופי ולנשמתי במאבק הקשה הזה, כך הוא גם יעזור וייתן כוחות להרבה אנשים אשר זקוקים לזה.

 

הספר נמצא כרגע לפני עריכה ספרותית, יצירת קריקטורות, עריכה לשונית, הדפסה והפצהעל מנת שאוכל לקיים את כל אלו אני צריך את תמיכתכם!

 

 

למי הספר מתאים?

 

ל-כ-ו-ל-ם!!!. אם עברה לכם בראש המחשבה: "מה אני צריך את הספר הזה, אני לא חולה"!, למה אני צריך עכשיו לחשוב בכלל על הנושא הזה?!" חשוב לי מאוד לציין שזהו אינו ספר על מחלה. זהו ספר שמיועד לאנשים חולים ובריאים כאחד, כזה שמציע זווית הסתכלות נוספת, חדשה וייחודית על כל משבר בחיים ולו הגדול ביותר ולהתמודד איתו באמצעות הומור. שהרי הסרטן שהתפשט בגופי היה רק סימפטום לכל ה"סרטנים הקטנים" שמתרחשים אצל כולנו בחיי היום יום ומשמש כמשל לכל משבר אשר יהיה.

 

 משברים לא חסרים בחיים, כלים להסתכל עליהם

 

ולהתמודד איתם אחרת לא לכולם יש.

 


מי אני?


שמי אייל אלטויל בן 36. שחקן, תסריטאי, סטנדאפיסט וקומיקאי. במהלך חיי השתתפתי במספר תכניות טלוויזיה, הופעתי מירב חיי כסטנדאפיסט וכתבתי למספר תכניות טלוויזיה ומופעי במה מובילים

 

לפני מספר שנים, בשיא הקריירה שלי, התבשרתי כי חליתי במחלת הסרטן. סוג סרטן נדיר ששלח גרורות לכל גופי ושהאחוזים להחלים ממנו היו נמוכים בלשון המעטה. למרות הקשיים, הפחדים והחרדות, באותו רגע קיבלתי שתי החלטות: לצחוק על העניין כמה שיותר ולקחת מצלמת וידאו ולתעד את כל התהליך. לאחר שנה ושבעה חודשים וכנגד כל הסיכויים החלמתי.

 

מצורפת פה כתבה שנעשתה עלי בערוץ 2 לאחר ההחלמה.

 

 

 

את קטעי ההומור והווידאו הפכתי למופע סטנדאפ שנקרא "הסרטן מת מצחוק" ושאיתו אני מופיע ברחבי הארץ.

 

מצורף קטע סטנדאפ ווידאו מההופעה שלי כיום.

 

 

 

קישור לכתבה על המופע "הסרטן מת מצחוק" שנעשתה עלי ב"ישראל היום"

http://www.israelhayom.co.il/article/278063

 

היום כשאני שלוש וחצי שנים אחרי, נקי לגמרי וכשאני רואה בכל יום שעובר את התגובות הנלהבות ואיך המופע משפיע על המוני אנשים, חולים ובריאים כאחד, אני מבין שהמחלה שהייתה לי הגיעה אלי כשליחות כדי לעזור לאחרים, ואני לא מתכוון לעצור! וזאת בדיוק הסיבה שלשמה החלטתי לכתוב את הספר שלי "כולם חיים בסוף"! כדי לכתוב ולהתעסק בעוד נושאים חשובים מאוד שעליהם אני לא מספיק לדבר במופע שלי!.

 


למה אתם כל כך חשובים לי!


בצורה הכי פשוטה וכנה שאני יכול לתאר את רגשותייעל מנת לעזור לי לשנות תודעה ולתת לאנשים כוחות!, כדי להיות חלק משליחות של אור. כדי להראות שגם הדברים שנתפסים לנו כנוראיים ביותר יכולים להיות מצחיקים ואפשר לרסק את הפחד הזה עם הומור. 

 

לצערי המחלה הזאת הופכת להיות כזאת שאין אדם שלא מכיר מישהו שחולה, קרוב או רחוק. בתור אחד שהיה שם, חווה זאת על בשרו והשתדל להקשיב בכל רגע נתון למה אנשים זקוקים אני לא יכול להרשות לעצמי לשבת בבית בלי לתרום מניסיוני ומהחוויה שעברתי. 

 

 

כולי תקווה שתמצאו בפרויקט הזה חשוב מספיק על מנת להיות חלק ממנו. 
המון אהבה, בריאות ושמחה.

אייל אלטויל. 

 

 תודות גדולות לאנשים שעזרו לי להכין את המערכון:

 

 משחק, עריכה ובימוי הקליפ - יוגב יפת.

 צילום - רני אבידן.

 איפור - אור ספיר.

 

 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.