פעימות לב
הפרויקט של
לימור הירשברנד
נשמח לתמיכתכם בהוצאתו לאור של הספר 'פעימות לב', המביא סיפור שהחל באובדן ושברון לב - מותה של נערה צעירה - לצד תשוקה לחיים, ריפוי ועזרה לזולת.
103%
20,564
מתוך 20,000
0
נותרו
112
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/07/2015

אני מזמינה אתכם להצטרף ולתמוך בי בהוצאתו לאור של הספר פעימות לב. זה סיפור אמיתי, זה הסיפור שלי.

 

לבה של בר (בתמונה) קרס פעמיים: בפעם הראשונה בעת טיול משפחתי באפריקה, כשהייתה פעוטה בת ארבע; ובפעם השנייה עם מותה, בגיל חמש עשרה, בישראל.

 

בר ז

 

פעימות לב יגולל מסע ארוך שהחל בקניה שבאפריקה הרחוקה, עם חילוץ רפואי דרמטי, המאבק  להצלת חייה של בר והניצחון הזמני; דרך השיקום הארוך שעברה בר, בליווי שלי (אמא שלה), להפיכתה לילדה מאושרת ושמחה; עד היום הנורא, באבחה של רגע לפני נשף פורים, עת בר התמוטטה ומתה מדום לב בבית הספר.

 

הספר פעימות לב יספר, בלשון קולחת ומרתקת, סיפור של אובדן ושברון לב לצד תשוקה לחיים, ריפוי ועזרה לזולת.

 

 

מתוך החוויה הקשה שעברתי, מצאתי את הכוח להתמודד עם השכול, לצמוח ולגדול מתוך הכאב, הגעגוע והשפל, למצוא את היכולת לקום מהשבר, לבחור בחיים, להתמקד במטרה ולנוע קדימה. דרכי הביאה אותי להקים את עמותת 'הלב של בר', ללמוד ולתמוך בהורים שכולים אחרים ולהתמחות בליווי משברים רפואיים ובשכול.

 

הספר פעימות לב נכתב מתוך לב מנופץ לרסיסים, אך גם מתוך מציאת הדרך לאיחוי ולהדבקה מחדש של שברי הלב, מתוך רצון להעלאת המודעות לאפשרות של הצלת חיים - ויצירת שינוי חברתי, ריפוי, תיקון ושיקום.

 

אני מזמינה אתכם להצטרף למסע שלי ולהיות שותפים בהוצאת הספר פעימות לב לאור. זה יהיה ספר חשוב שיוכל לגעת בחיים של הרבה אנשים, ולכם תהיה הזכות לאפשר לו לצאת לאור.

 

אני מודה לכם מראש על התמיכה והאמונה בדרכי.

תודה אישית  לנועה ברקת, עורכת הספר, אשר מלווה אותי דרך ארוכה, עם סבלנות אין קץ, בדמעותי ובשמחתי, היתה שותפה להתפתחותי האישית  וגרמה לחלום שלי להתממש - אין כמוך!

 

בהוקרה,

לימור