כל הפרויקטים
Hot Crown Re-Opening
הפרויקט של
גינת מויאל
עיצוב תכשיטים בעבודת יד וקסם אישי
112%
55,872
מתוך 50,000
0
נותרו
321
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/06/2015

אנחנו גינת וישגב ולפני שנתיים התחלנו לחלום בקטן: רצינו לעצב תכשיטים.

 

 

אז התחלנו. השקענו כסף, קנינו חומרים, חלמנו, דמיינו, ציירנו עיצובים על נייר, התייעצנו ואחרי הרבה עבודה קשה הגיחה לאוויר העולם הקולקצייה הראשונה שלנו. או יותר נכון, הקולקצייה הראשונה של Hot Crown.

 

לשמחתנו העולם קיבל אותה באהבה. לקוחות הגיעו אלינו מפה לאוזן ולאט לאט גם אנחנו התחלנו להגיע אליהם ולהכיר אותם - ביריד אמנות, בקניונים, במכירות. לכל מקום שהלכנו תמיד שמרנו על קשר אישי עם הלקוחות שלנו. הקשבנו להצעות, התאמנו תכשיטים לפי טעם אישי, דיברנו, ייעצנו, קיבלנו ביקורת.

 

 

 

לאט לאט Hot Crown הפך לשם דבר בתחום התכשיטים בארץ ובעולם. אתם בטח שמעתם עלינו כשעורכת ווג יפן אנה דלו רוסו התחילה לענוד את הטבעות שעיצבנו, או פגשתם אותנו ביריד מעצבים או בפייסבוק. זה תמיד נחמד כשמפורסמים עונדים את התכשיטים שלנו או כשהם מככבים בהפקות אופנה, אבל יותר מהכל תמיד חשוב לנו שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים.

 

ופתאום בסוף השבוע האחרון, החלום שלנו נגדע. פרצו וגנבו הכל. ה-כ-ל. 

 

טבעות שעיצבנו, עגילים שששייפנו שעה אחרי שעה, קולקציות בהזמנה מיוחדת. הכל הלך. רוצים לדעת עוד משהו? זה קרה בזמן שישגב היה במסיבת רווקים. כן כן, עוד שבועיים אנחנו אמורים להתחתן. ופתאום כל העסק שלנו קרס. במקום למדוד שמלות כלה או לתת עוד כמה שעות במכון כושר כיבינו את האור והתחלנו לבכות.

 

 

כל סוף השבוע האחרון לא יכולנו להרים את הראש. זה לא העניין של הכסף (למרות שהוא משמעותי, תשאלו כל זוג צעיר). זו בעיקר המכה שקיבלנו. כל תכשיט הוא כמו ילד שלנו. שעשוי בעבודת יד ובאהבה רבה. והכמות שהלכה היא בלתי נתפסת. 

קמנו ביום ראשון בבוקר והחלטנו שנצא מזה. אבל גם כאן, כמו תמיד, אנחנו לא יכולים בלי הלקוחות שלנו. תמיד הקשבנו להערות שלהם, תמיד האמנו בקשר המיוחד והבלתי אמצעי שיש לנו עם הלקוחות שלנו, שחלק מהם כבר הפכו לחברי אמת. 

 

אז אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהקמה המחודשת של מותג התכשיטים שלנו. אנחנו כבר לא יכולים לחכות לרגע שבו נחזור לייצר (אגב, אנחנו מייצרים את הכל בארץ). האצבעות מתחילות לדגדג לנו מהמחשבה על עיצובים חדשים ומההפתעות שנביא לכם. לא רק אנה דלו רוסו תיפול מהכסא.

 

כל מי שיתגייס לפתיחה המחודשת של HotCrown יזכה לקבל תכשיטים במחירים מיוחדים, חלקם אפילו במהדורות נדירות.

וחוץ מזה, לא כתוב איפשהו שזi מצווה לשמח חתן וכלה לפני חתונה?

 

 

 

אוהבים ומעריכים,

גינת וישגב

 

 

דוגמאות לתשורות 

 

עגילים צמודים

 

 

שרשרת ILU 

 

 

טבעות החותם לזרת

 

 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.