כל הפרויקטים
ספר 100 שנות הדפס בישראל
הפרויקט של
סדנת ההדפס ירושלים
ספר יחודי הסוקר מאה שנות הדפס אמנותי בישראל בעריכתו של ד"ר גדעון עפרת.520 עמודים דו לשוני כ350 דימויי הדפסים צבעוניים, 28*24 ס"מ כריכה קשה.
113%
56,350
מתוך 50,000
0
נותרו
219
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/06/2015

אנו פונים אליכם להיות שותפים למעשה חלוצי, להוצאת ספר המסכם 100 שנות עשייה בתחום ההדפס האמנותי בארץ.

 

עותק הספר, המופיע בסרט, הינו טיוטה דיגיטלית לפני הדפסה. אנו זקוקים לתמיכה שלכם להדפסת הספר, התמיכה שלכם היא קריטית עבורנו. אתם מוזמנים לבחור באחת מאפשרויות התמיכה המוצעות לכם (משמאל) ויחד איתנו להגשים את החלום.

 

הספר "100 שנות אמנות הדפס בישראל" הינו מפעל ייחודי מסוגו הפורש את סיפורו המרתק של ההדפס האמנותי בישראל במאה השנים האחרונות על כל היבטיו - תולדותיו, סדנאות ההדפס שקידמו ופיתחו אותו והאמנים שיצרו בו.  הספר כולל מאמר מקיף מאת ד"ר גדעון עפרת,  ערכים  על כ-120 אמנים, וכ-350 דימויים של הדפסים שנוצרו בארץ במאה השנים האחרונות. הספר מודפס בעברית ובאנגלית. מטרת הספר היא להציג תיעוד מקיף של עשייה עשירה, בעבר ובהווה , כולל השינויים והחידושים.
הספר מיועד לשוחרי אמנות ,אמנים וחוקרי אמנות, ומהווה מהלך חינוכי של למידה, חקירה והקניה של ההיבט התיאורטי הנרחב של ז'אנר ההדפס האמנותי, מעבר להיבטים הטכניים-מעשיים שלו. הספר משקף בצורה כוללת ומקיפה את מעמדה של אמנות ההדפס בתחום האמנויות הפלסטיות בארץ ויעניק לה את המקום ההיסטורי והאקדמי הראוי לה.

 

 דף לדוגמא מהספר:

 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.